Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach

251 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 27 maj 2009 - 10:48

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach To nieduży koszt jak na taki przyrost mocy :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Dzisiaj, 05:46
  •  

#22 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 27 maj 2009 - 10:55

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach nie ten dział kolego-pomyśl zanim napiszesz temat.
A tak ogolnie to słabego zetora ma ten twój sąsiad :P

#23 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 27 maj 2009 - 11:10

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach za pisanie takich glupot to chyba % sie nalezy.za uwazanie innych za naiwnych idiotow,ktorzy uwierza we wszystko co ktos pisze

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#24 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 27 maj 2009 - 11:14

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach nie przesadzaj, odrobina humoru nikomu nie zaszkodziła :P

#25 Share krzychusob

krzychusob

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 27 maj 2009 - 11:37

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach jacus sam jesteś idiotom !!!!!!!!!!!!! pojęcia o mechanice debilu nie masz a się wypowiadasz o mojej przeróbce. Będzie pisało w kolejnym numerze Top Agrar Polska oraz krok po kroku jak to zrobiłem

poleciało ostrzeżenie!

Edytowany przez tommy66692, 27 maj 2009 - 11:41.

#26 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 27 maj 2009 - 11:39

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Kolego popraw szybko posta bo %%% polecą, troszkę kultury :P
Wieczny kawaler ;)

#27 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 27 maj 2009 - 11:40

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Kolego za obrażanie to % powinienieś dostać i zwróć uwagę na ortografię.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#28 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 27 maj 2009 - 11:47

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Ciekawe co na to skrzynia bo już były próby wsadzenia silnika 4P i skończyło to się na prototypie, a jaka była przyczyna można się tylko domyślać

#29 Share krzychusob

krzychusob

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 27 maj 2009 - 12:45

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach też tak myślałem ale w Top Agrar Polska przeczytałem artykłu pt. ,,Szeszdziesiątka po tuningu" gdzie załorzono turbine i facet orał na 3 biegu do tego miał pług obrotowy o masie 800kg.Zaorał 100 ha i zadnej awari podzespołów . :P :)

#30 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 27 maj 2009 - 12:47

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach u was tez leje ? bo widze ze sie nudzicie.
krzychusob jak ten numer top agrar bedzie w sprzedazy to napisz,chetnie go kupie-czlowiek uczy sie cale zycie[oczywiscie jak do tego czasu nie dostaniesz bana :P ]
na szybkiego tylko oswiec mnie jak tarcze sprzeglowe od zetora wlozyles do 60 , jaka brone aktywna 3 m zalozyles do niej i czy ja tylko ciagniesz po asfalcie czy w pole tez wjezdzasz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share krzychusob

krzychusob

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 27 maj 2009 - 14:02

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach tarcze pierwszego i drugiego stopnia.Wracając do brony oczywiście że w pole 2 bieg i do podłogi z tym że niemam hydropaka :P

#32 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 27 maj 2009 - 14:29

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach dziwne bo u nie w garazu lezy tarcza od 60 i przymierzalem ja w zimie do zetora i byla za mala,wiec jak mogly wejsc odwrotnie.do zetora 72 to pasuje od 85
sasiad taka brona to 914 jezdzi a ma tez szescdziesiatke.poradze mu zeby sie przerzucil to na paliwie zaoszczedzi[tylko zeby mnie potem nie pogonil :P ]

#33 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 27 maj 2009 - 21:04

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach jacuś coś Ci uświadomie był zetor 4011 (od niego licencja na ursusa 4011 z którego zrobili 355 i 360) od niego reszta seri zetorów w tym 52xx, 62xx, 72xx, 77xx i wszystkie nadal opierają się na 4011 m,in skrzynia 5 biegów tylko wszystko wzmocnili. Robiliśmy remont 7211 i panewki sa te same co w 4011 bo i silnik ten sam tylko cylindry większe (niż w 4011)
Więc wiele częśi pasuje z 4011 czyli nawet 360 jako rozwinięcia, a i tarcza sprzęgłowa jest identyczna ale tylko rozmiarem bo materiał słabszy "pali" się

#34 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 29 maj 2009 - 10:29

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach w sasiedniej wsi jest jeden 4011 ale go dokladnie nie ogladalem bo spod oleju,rdzy i brudu niewiele widac a jak robi w polu to tak strasznie dymi ze boje sie o pluca i nie podchodze blisko
do zetorow 52-72 to niewiele czesci pasuje od 60 chyba tylko znormalizowane[simeringi,oringi] znacznie wiecej od 85.mam zetora i ursusa

#35 Share krzychusob

krzychusob

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 maj 2009 - 12:42

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach a jakiego masza zetora?
:P

#36 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 29 maj 2009 - 13:24

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Nie wiem, ale dla mnie to wszystki jest jakieś dziwne - okej założyłeś układ korbowo-tłokowy od 7211 tym samym zwiększając pojemnośći silnika, zmieniłeś głowice na te od 4011 bo mają większe gniazda ssące(swoją drogą co z tego że mają większe gniazda ssące? nie zwiększy to mocy silnika, a jedynie sprawi że moment obrotowy będzie uzyskiwany przy niższych obrotach :P)słowem nie wspominasz o układzie paliwowym, czyżby na seryjnej dawce C-360 silnik ten był już mocnejszy od silnika Zetora 7211? Według mnie Twój sąsiad ma lipnego 7211 a Ty masz troszkę podkręconą C-360 i tyle :)

#37 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 29 maj 2009 - 15:31

jacus sam jesteś idiotom !!!!!!!!!!!!! pojęcia o mechanice debilu nie masz a się wypowiadasz o mojej przeróbce. Będzie pisało w kolejnym numerze Top Agrar Polska oraz krok po kroku jak to zrobiłem

poleciało ostrzeżenie!

Sorki ze sie wcina nie w temat ale w którym numerze top agrar to bedzie bo wlasnie dzisiaj przyszlo wydanie 06/2009 i tam nie ma takiego czegos?? :P
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#38 Share lukano

lukano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :)

Napisany 30 maj 2009 - 17:18

u was tez leje ? bo widze ze sie nudzicie.
krzychusob jak ten numer top agrar bedzie w sprzedazy to napisz,chetnie go kupie-czlowiek uczy sie cale zycie[oczywiscie jak do tego czasu nie dostaniesz bana :P ]
na szybkiego tylko oswiec mnie jak tarcze sprzeglowe od zetora wlozyles do 60 , jaka brone aktywna 3 m zalozyles do niej i czy ja tylko ciagniesz po asfalcie czy w pole tez wjezdzasz

oto numer Top Agrar Polska o ulepszoniu szescdziesiatki

http://img35.imagesh...nnedimage2x.jpg

http://img35.imagesh...nnedimage3a.jpg
Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

#39 Share macursus12

macursus12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 30 maj 2009 - 17:54

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach JA taz mam przerobione. 60-tka nie do zajechania. inna moc niz normalna 60-tka.

Edytowany przez macursus12, 08 czerwiec 2009 - 16:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share bimladentoja bimladentoja

bimladentoja
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 maj 2009 - 21:46

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach =/do zetorow 52-72 to niewiele czesci pasuje od 60 chyba tylko znormalizowane[simeringi,oringi] znacznie wiecej od 85.mam zetora i ursusa/????
Wybacz kolego jacus ale głupoty piszesz,podaj mi przykład części które między podanymi przez ciebie ciągnikami można zamienić,a sprzęgło nie licząc wielkości tarczy to zetory seri 52-72 mają dwustopniowe ,a 85 jednostopniowe nie widzę podobieństw.Między zetorami a 360 idzie bardzo wiele części podmienić;)krzychusob nie gorączkuj się znam takie modyfikacje honowanie bloku i wstawienie tłoków i tulei 102 od zetora czy c-330,głowice 4011 lub gniazda dolotowe od c-385 z skróconym i podtoczonym trzonem zaworu,zrób zdjęcia nagraj filmik na YT wklej link będzie ci łatwiej do kolegów na forum dotrzeć, a tak polecą ostrzeżenia ban i koniec goszczenia na tym forum życzę koledze powodzenia ,a kolegów proszę dajcie mu szansę pozna zasady tu obowiązujące i będzie z niego człowiek:)

Dodaj odpowiedź