kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus224    2624

Rozumiem , dzięki za odpowiedz :) Ja po zarobkach nie chodzę , ale trafiło się ,że trzeba sprasowac więc warto miec jakieś pojęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Prasa kostka 150zł/h czyli +10 niż rok temu.

 

Co do liczby hodowców to i u mnie jest ich spadek.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolik    2

Piszcie ile was kosztowało wypożyczenie jakiejś maszyny rolniczej w przeliczeniu na jeden dzień, chodzi mi raczej o ciągniki, ładowarki przegubowe, teleskopowe.


jeśli fan alkoholu to alkoholik to fan renówek to Renolik! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Witam, ile brać za owijanie i zworzenie bel? owijarka samozaładowcza. 10 zł starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolik    2

folia jak swoja to 10zł za bala za samą folię, a za owijanie bym brał + 5zł za zwożenie 5zł. może nawet 10zł za zwożenie jak daleko


jeśli fan alkoholu to alkoholik to fan renówek to Renolik! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305
Napisano (edytowany)

Chłopaki jak myślicie ile powinienem wziąć za belowanie prasą metal-fach z562 z nożami i owinięciem siatką (siatka moja) oraz za owinięcie folią (folia klienta) i zwiezienie na miejsce ok. 2-3 km w jedną stronę????

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolik    2

35-45zł od beli zależy jaki ciągnik i jakie bele wychodzą.


jeśli fan alkoholu to alkoholik to fan renówek to Renolik! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol73    0

ile brać za belowanie sianokiszonki metal - fach + 360 wraz z owijaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305
Napisano (edytowany)

35-45zł od beli zależy jaki ciągnik i jakie bele wychodzą.

Kubota M105s, bele 120x120 czyli standard zgniot max i załączone wszystkie noże. Wziąłem po 26 zł z tym, że gość sam ciągnął do siebie bele ja tylko ładowałem na platformę i później ustawiałem owinięte bele na placu. Tak jak wcześniej pisałem owijałem folią też ja (czyt. tatko :P )..

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldus11    1

Czy 20zł za zrobienie beli 120x120 owiniętą siatką, prasą feraboli sprinter(pasowa) z rotorem i NH 135km to cena wygórowana czy do przyjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Zależy od konkurencji.. Ja biorę 12zł szt sznurek klienta [ nie chcą siatką] bez noży


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

200 zł/ha Maschio Giraffetta 160 SE 1,6m cenowo jak nasz kornik z unii ale w jakości dużo lepszy i nie wspominając o takiej pier**le jak fakt że leciutko idzie, można wychylić na bok wykosić rów, my ganiamy nim po pastwiskach i czyścimy rowy przy polach


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALU    0

kosi ktoś w usługach kosiarka bijakową ? (posiadam kosiarkę perfect 220cm)

Edytowano przez BALU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

Czy za prasowanie Prasa Sipma Z 569/1 FARMA II + Ursus 5714 oczywiście siatka,Owijanie folią wszystko usługodawcy,przywóz ok 200m i układanie za cenę 55 zł to dobra cena? Jak to się u was prezentuje bo wszystko w tym roku zdrożało.

Czekam na szybką odp.


Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

55 zł szt za zwinięcie transport 200m załadunek i owinięcie dobrze rozumiem? moim zdaniem cena bardzo korzystna dla wykonującego usługę . DLA usługodawcy zdecydowanie mniej.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U nas biorą 45zł za belę z rotorem, zwiezienie, owinięcie, sznurek i folia w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian00    0

W tym roku za prasowanie biorę 180/h (mój sznurek), myślałem 200zł/h ale na razie 180.

Zestaw ursus 360- sipma 224/2

Zeszły rok było 160/h ale wiadomo wszystko drożeje, ropa i sznurek także.

Ma ktoś podobny zestaw? Ile bierze?

Ile od belka teraz się bierze żebym miał jakiś przelicznik:)

 

Jak cenić koszenie ursus 360 i rotacyjna 1,65?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudas83    6

Ja za prasowanie c-360+prasa z 224 biore 160 zł/h sznurek klienta, a np.za ciagnik z ładowaczem czołowym (zetor 6341) przy załadunku siana lub sianokiszonki w belkach 120/120 biore 100zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

Ja bralem za prasowanie Z224/1 w tamtym roku identycznie jak Ty:) A w tym roku tez tak mysle 170-180 za h bo tak jak piszesz wszystko w gore poszlo. Od belka nigdy nie bralem wiec CI nie powiem. A za koszenie takim zestawem jak piszesz to 140-150zl/h biore:) A ile byscie w tym roku brali od bala za kompletna usluge robienia sianokiszonki?? Tzn Ciagnik z prasa, do tego 2 ciagnik z turem plus owijarka. W tamtym roku liczylem sobie 45zl/bal, a wy w tym roku jakbyscie sie cenili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj