kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Hinco    1
Witam ile brać za godzinę głębokiej orki :P (pług 3 skibowy) ursusem c-360??

 

p.s Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

8 dych +- dycha->zależy od humoru :)

JA tyle licze za 5211+ 3*30 (deko skręcony na mniejsza szerokość) na 30-35cm głęboko jak ktoś chce, ziemie mam niezbyt ciężkie chodź na niektórych usługach trzeba zapiać 1 bieg i siłowa+blokada

Normalnie latam na 2 ce więc całkiem szybko pola ubywa jak na tą cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Ile brać za głęboszowanie głęboszem 3 zębnym + ursus 1634?

3 zęby do 155km??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19
Ile brać za głęboszowanie głęboszem 3 zębnym + ursus 1634?

 

 

to jakies duze te zeby musza byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Z tego ci słyszałem firma "Nowak" Za głębosz na ciężkich ziemiach kasuje 400zł/ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dani221    1

ile kosztuje usługa wywiezienia gnojówki gość będzie mi wywoził beczką 4000 litrów pole znajduje sie przy zbiorniku jaki koszt jednej beczki usługi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

140zł/h -4X35 na lekkiej ziemi hektar orze około godziny... na cieższej około 75min czyli z ha wychodzi tak 180-200zł zastanawiamy sie czy nie barc drozej jak ktos nowy przyjdzie po usługę...

u nas jeden forszajem 323A i plugiem wahadlowym 5skib bierze 200zł/h i hektar orze 1,5godz - czyli zaoranie hetkata wychodzi 300zł....


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

pewnie że bierz więcej, kiedyś jak byłem młody i głupi brałem najtaniej, bo myslałem że w ten spodób będe miał klijentów to zaraz wszyscy podejrzewali że coś nie tak robie że może za płytko, może za wolno jeźdze czy coś, teraz robie najdrożej w okolcy i nie ma wybacz te 5-10 min i ci sami jak przychodzili za usługą tak przychodzą, a i jeszcze jeden paten zaliczka na paliwo przed usługą jak szykuje się większa robota :) bo nei mam zamiaru czekać po 2 lata na kase za usługę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

dani221 u mnie sąsiad bierze 25 zł od beczki 4000 l ,ale jak mu pomagam-podczepiam wąż i blisko szamba to bierze 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ja wczoraj wywoziłem jednemu gościowi beczkowozem 5000l za 40 zł od beczki z tym że na pole musiałem kilometr w jedną stronę jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4
8 dych +- dycha->zależy od humoru :P

JA tyle licze za 5211+ 3*30 (deko skręcony na mniejsza szerokość) na 30-35cm głęboko jak ktoś chce, ziemie mam niezbyt ciężkie chodź na niektórych usługach trzeba zapiać 1 bieg i siłowa+blokada

Normalnie latam na 2 ce więc całkiem szybko pola ubywa jak na tą cene...

 

to jak długo ha orzesz???


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

U mnie nie ma tak dużych kawałków :/ Serio , na 2 biegu normalnie 7,8 km/h mi zetor jedzie, w pługu niech będzie 7km/h albo mniej(nie mierzyłem) z racji uślizgu i obrotów 1800-2000.

Wczoraj na 25 cm, pług na max rozkręcony czyli zabierał 90cm i na 2 jeździłem nawet pod wzniesienia. Przy głębszej robocie skręcam go na ok 70cm i dalej na 2 latam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

claas dominator 98sl - 300 zl za godzine(zniwa 2008). innych uslug brak


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Ile ha zrobisz za godzinę? Przy takiej maszynie wg mnie powinno się brać od hektara.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

od 1,3 do 1,5 ha na godzine. zalezy od pola


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie czy naprawde uwas jest takie zapotrzebowanie na usługi typu oranie siew unas nik nikogo nienajmuje do orania kazdy orze tym co ma najwyzej jeden drugiemu pomaga


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4
U mnie nie ma tak dużych kawałków :/ Serio , na 2 biegu normalnie 7,8 km/h mi zetor jedzie, w pługu niech będzie 7km/h albo mniej(nie mierzyłem) z racji uślizgu i obrotów 1800-2000.

Wczoraj na 25 cm, pług na max rozkręcony czyli zabierał 90cm i na 2 jeździłem nawet pod wzniesienia. Przy głębszej robocie skręcam go na ok 70cm i dalej na 2 latam;

 

nadal nie odpowiedziałeś na pytanie!!??


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Orka zimowa 150 zł/ha, agragat uprawowy 120 zł/ha , bronowanie 50 z/łha wszystko zetorem 72 11

Zarobki uważam za użerkę z ludźmi, każdy uważa że powinienem za darmo robić, niech kupią maszyny wszystkie filtry oleje płyny, zatankują to się dowiedzą jak się zarabia, pozdrawiam rolniczą brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-U-R-S-U-S-    69

Witam, ile mogę zawołać za godzinę orki zestawem: plug 3x30 i C-360, oraz godzinę talerzówką tez z C360?

Proszę o szybka odpowiedz, dzięki. Pytam, bo dawno po usługach nie jeździłem i nie chce walnąć jakiejś kosmicznej ceny ;) (patrząc na nią obustronnie oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj