kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kat    113

Ja za talerzówkę biorę 160zł/h. Więc za gruber podobna kwota by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

ile wziąć za skoszenie 1ha ursusem c 330 i kosiarką 165? proszę o szybka opdp bo przyszła do mnie babka a nigdy sie nie trudniłem usługami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Ja brałem za koszenie łąki po 20 zł od morgi czyli 80 zł za hektar, ale teraz na 2 pokos musze podniesz do 100 zł :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

jak sadzicie ile jest wart balot slomy 120x120 sprasowany przezemnie przywieziony do firmy przeznaczony na brykiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Ale to jest twoja słoma???? Bo u nas koleś swoją słome prasuje i zawozi do takiej firmy i na miejscu dostaje 35 zł za balota 120x120 ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ja brałem za koszenie łąki po 20 zł od morgi czyli 80 zł za hektar, ale teraz na 2 pokos musze podniesz do 100 zł ;):)

 

WoW my braliśmy za 1h koszenia 160zł xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario509    0

witam ;) ile moge wziąc za sprasowanie beli slomy120x120 prasa z -562 i ciagnikim td80d??a moze wiecie gdzie mozna sprzedac slome w belach na brykiet i jaka jest cena bo mam na sprzedanie ok 500 bel a moze ktos z was chce kupic??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario509    0
coś koło 130-150 zależy jeszcze jaka to prasa-zgniot i czym owijasz

mam dobry zgniot ustawiony a siatka juz owijam.moze wiecie jaka firma zajmuje sie kuonem bel na brykiet i ile olaca od sztuki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

jeśli chodzi o samą cenę słomy to mondi w kuj-pom płaci 120 zł za tonę (bele i duża kostka) konieczne jest jednak zapewnienie dojazdu do stogu samochodu ciężarowego z przyczepą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@kissmy

Skąd oni są? Masz może jakiś kontakt do nich?

 

Sorki za OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

u mnie młócił za 230zł/h

ja biorę po 120 zł/h


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyborg15    0

wiatm jak sadzice ile wziac za orke pługiem obrotowym kvernelanda 4 skibowym z packomatem i ciagnikem DF Agrotron 150??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

U nas koleś zestawem zetor 16245 i pług PHX 5 brał po 100 zł na wiosnę od hektara, ale na moje to stanowczo za mało i chyba musiałby do tego dokładać :D;) @cyborg15 w twoim wypadku proponawał bym minimum 140 zł za hektar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

chlopaki ile wołać za siew rzepaku uprawowo - siewnym?

kiedys cos kojrze była stawka 100-120zl od ha.

Ile planujecie brac?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja na twoim miejscu bym bral 150 bo raz ropa poszla duuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzooooooooooo w gore a dwa to co roku stawki sie podnosi ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

zobaczymy co znajomek powie a przede wszystkim ile mi zetor spali w takim zestawie, ale mam nadzieje ze zmieszcze sie w 10l/ha


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a ile obrobisz w godz

 

Mnie nie podoba się ta stawka za hektar chyba jest za duża (każda) albo robiący usługę ma dobre warunki bo jakby tak dać go na jakiś mały klinek do tego ze stawkiem w środku i z porządnymi górkami a może jeszcze z kilkoma słupami to by był interes wynająć usługę .

Tak jak z koszeniem kukurydzy za ha stawka napewno w tym roku będzie większa a plon kukurydzy conajmniej dwa razy mniejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wez pod uwage ze trzeba kupic ciagnik, siewnik, posadzic czlowiek, nalac do baku i nie tylko - nie licz tylko paliwa i oleju jaki zuzyje ciagnik


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Racja,jeśli komuś coś nie pasi to niech będzie taki mądry i niech kupi jakiś siewnik lub ciągnik.Jak pojedzie na usługi,powie ile żąda za godzinę a zleceniodawca powie mu że za dużo to zrozumie ile trzeba w to włożyć pracy i kasy...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj