kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

samo    3

interesowałem się trochę odśnieżaniem. tak więc w mojej gminie odśnieżanie ciągnikiem 120-130 zł za godzinę. posypywanie drogi własnym materiałem dodatkowe 80 zł/h. warunek: płóg nie węższy niż 2,5 m, ciągnik minimum 70 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

witam koledzy ile brac za wywóz gnojowicy zestawem mf 5460 + pomot ch*jna 10 000l?

za 1000l po 10 zl czyli 100zl od beczki jak niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmi    2

Chciałbym się zapytać może ktoś się orientuje ile można liczyć sobie złotówek za usługę zwożenia trawy przyczepą samozbierającą poettinger jumbo 7210 combline z ciagnikiem case magnum 235 ?? nigdzie niemoge znalezc takich usług bo cene przy zwożeniu kukurydzy mniej wiecej wiem ale nie moge nigdzie znalezc ceny przy zwożeniu trawy na kiszonke

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

a jaka cena takim dużym zestawem przy qq? Bo dużo gospodarstwo miało 2 duże zestawy ale tylko 1 dzień bo im się drogo widziało. Potem się nie wyrabiali pod sieczkarnią bo ta miała duży przerób a oni średnie przyczepy.

Edytowano przez dawidg2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmi    2

a jaka cena takim dużym zestawem przy qq? Bo dużo gospodarstwo miało 2 duże zestawy ale tylko 1 dzień bo im się drogo widziało. Potem się nie wyrabiali pod sieczkarnią bo ta miała duży przerób a oni średnie przyczepy.

 

niemam pojęcia ile można przy kuku w sumie też bym chciał wiedzieć rok temu koleś taki jak zwoził tutaj kuku najęty był do pomocy to brał 100zł od przyczepy woził jd 6930 premium z flieglem asw niepamietam symbolu przyczepy ale to była 16 tonówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj