kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
endrju00711    11
a jaką presą presowałeś ??

 

Prasowałem JD 550 , a przed chwilą wróciłem od gościa , i za owijanie wziołem od niego po 6 zł i był bardzo zadowolony , Czy ja czegoś nie wiem że z taką radością dawał mi tą stówe ??????? Chyba myślał że to drożej wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7
nio oki a za słome ile nierzesz od balota si siano i jakie rozmiary balota?

za słome bądź siano to chyba ok 12 zł w tym roku będę brał rozmiary to 120x120 kiedyś brałem po 10 zł od sztuki

 

@ Endrju ty za zrobienie jednej beli bierzesz 6 zł ??


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

No niestety tylko 6 zł Za belowanie i 6 zł za owijanie , ale konkurencja z innych wsi przyjerzdrza , i bije ceny na łeb na szyje , chociasz mam to tylko ja we wsi mam wszystkie maszyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

to przy dzisiejszych cenach paliw itd części np to bezcen ..... tak szczerze mówiąc ja za 6 zł to chyba bym z domu nawet sie nie ruszył u mnie konkurencja potrafi więcej żądać niż ja biorę gdy jestem u kogoś na usłudze...


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

Jak w miare sloma po pszenicy to 30-35(no u mnmie tak wychodzilo) belek to wychodzi po 180-210 za ha to raczej nie tak malo bo z tego co sie orientuje to 1ha w 1godz i 15min opanuje sie prasą.

Chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinus0    0

mam pytanie. jakie w tym roku są ceny za prasowanie kostka, koszenie trawy, orka 2 skibowa, wywóz obornika, sadzenie ziemniaków, sianie zboża. wszystko chodzi za 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

tyle to ja brałem w tamtym roku sipma z224/1 i c 360

a w tym to sam nie wiem ile brać .

ile uważacie że powino sie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas koleś sipma z224/1 i c 360 bieże 140zł za h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Ja za prasowanie Sipma classic będe brał po 120 zl/h bez sznurka, kombajn Dominator 85 ma kosztować u mnie 250 zl/h. Ale z tego co widzeto chyba te ceny moga jeszcze sie zmienić, bo paliwo w góre idzie co dzien :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No niestety idzie w góre i to ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mam pytamko ile byście kasowali za belowanie, wożenie i owijanie razem z moim sznrkiem i folią???


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

W mojej okolicy w tym roku, za pełen zestaw usług (belowanie, zwożenie, owijanie folią) trzeba zapłacić min. 25zł od sztuki. Folia i sznurek oczywiście klijenta. :lol: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinus0    0

mam pytanie. jakie w tym roku są ceny za prasowanie kostka renault 110, koszenie trawy, orka 2 skibowa, wywóz obornika, sadzenie ziemniaków, sianie zboża. wszystko chodzi za c330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Jak uważacie czy prasując sipmą z590/1 ( belki 120x130) wraz z moją siatką jak wezme po 12 zł to będzie dobrze, jeszcze koszenie pottingerem 305 po 200zł za ha ( w normalnych warunkach 2,5 ha pęka) czy są to dobre ceny???? bo się zastanawiam ile brać.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

A ja mam takie pytanie. Ile można zawołać za wywóz obornika. Sprawa wygląda tak że zostawiam u gościa rano ciągnik z rozrzutnikiem 6 ton tandem i idę do domu. Gość sobie rzuca widełkami i jak naładuje cały rozrzutnik to dzwoni do mnie i ja przychodzę siadam w ciągnik i jadę rozrzucić. Pole nie jest daleko jakiś kilometr od domu gościa a on ode mnie mieszka może pół kilometra. Czy uważacie że 20 za taki kurs to dobra cena ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Jakie stawki ustalić za koszenie zbóż w tym roku ???


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
A ja mam takie pytanie. Ile można zawołać za wywóz obornika. Sprawa wygląda tak że zostawiam u gościa rano ciągnik z rozrzutnikiem 6 ton tandem i idę do domu. Gość sobie rzuca widełkami i jak naładuje cały rozrzutnik to dzwoni do mnie i ja przychodzę siadam w ciągnik i jadę rozrzucić. Pole nie jest daleko jakiś kilometr od domu gościa a on ode mnie mieszka może pół kilometra. Czy uważacie że 20 za taki kurs to dobra cena ??

mysle ze tak 20 za kurs to za malo tak 30 mu krzyknij chociaz by dlatego jaka jest teraz cena ropy...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

chyba coś koło 350 za hektar ???


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody19    1

panowie ile bierzecie za 1h koszenia orkanem???albo ile za 1 ha???bo znajomy mnie tu męczy żeby mu zrobic kiszonke z trawy orkanem i nie mam pojęcia jak mu to liczyć :) ciągnik Pronar Zefir 85 + orkan + moja przyczepa z nadstawkami :) prosze o szybką odpowiedz bo on chce robią ta kiszonke już we wtorek :)


Pronar Zefir 85 + Tur LC3 & Ursus 4514 Agro Bis & Ursus 3512 Agro
Pronar T653 Warfama Z-543 ,N-228 Metal-Fach Agro -Masz , Staltech U-006
Sprzedam rozrzutnik obornika , sipme z-224 , sadzarke ,obsypnik
kombajn ziemniaczany karlik oraz inne info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Witam a ile bierzecie za belowanie siankiszonki za cały zestaw ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Ja wziąłem 43 za sztuke i koleś był zadowolony :) A jeden bierze 35 :) Ale te bele nie przypominają beli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A jak myślicie ile można wziąć za usługę sieczkarnią Claas Jaguar nie wiem jaki dokładnie typ pewnie rok około 96


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

u nas kasują za bele 120x120 6 zł bez siatki czy sznurka z siatką 8 zł 150x120 8 zł bez siatki z siatką 10 zł 170x 120 12 zł z siatką 14zł według mnie to mało ale konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj