Skocz do zawartości

Zdjęcie

lamborghini R1 wersja komunalna jak oceniacie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ansowa3

ansowa3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 październik 2009 - 14:52

lamborghini R1 wersja komunalna jak oceniacie Co sadzicie o lamborghini w wersji komunalnej R1 35 DT, 45 DT oraz 55 DT czy warto kupic chodzi mi o koszta eksploatacyjne ile pali srednio na moto godzine. Co jest w standarcie podstawowym i ewentualnie co mozna jeszcze doposazyć. Czy warto kupic uzywany do czterolatka maksymalnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
lamborghini R1 wersja komunalna jak oceniacie Dzisiaj, 15:26
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 październik 2009 - 17:24

lamborghini R1 wersja komunalna jak oceniacie Równie dobrze mogłeś zapytać w takim temacie czy warto kupić kupić lamborghini r6, napisz do jakich konkretnie ma być prac/robót itd, a jeśli chodzi o r1 miałem okazje zobaczyć to w akcji podczas zbioru jabłek, mało to i tyle wiec palić napewno pali kropelkę, co najbardziej wkurzało właściciela w tym ciągniku to to żeby dostać się do akumulatora trzeba odkęccić tylne koło ;)

#3 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 25 październik 2009 - 18:24

lamborghini R1 wersja komunalna jak oceniacie zależy do jakich prac do sadu albo tuneli na pewno fajna rzecz ale do ogólnego gospodarstwa nie polecam jest bardzo lekki i to jest moim zdaniem główna wada

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ansowa3

ansowa3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 październik 2009 - 19:16

lamborghini R1 wersja komunalna jak oceniacie Ciagnik lamborghii potrzebuje do prac komunalnych odsnieżania chodników w zimie skoszenia trawy wywiezienia śmieci. Nie wiem czy warto wziąć używany czy nowy brałbym na firme. nie jestem watowcem VAT nie odpisze. Jesli ktos zna linki do ogłoszeń ciagników komunalnychpodać. Do ceny musze doliczyć koszta eksploatacyjne nie wiem co najbardziej się zyżywa to prosze podać. Jeszcze się zastanawiam czy kupić nowy czy używany do czterech lat powiedzmy starszy to chyba już nie warto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Rallyfan

Rallyfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 30 październik 2009 - 23:39

lamborghini R1 wersja komunalna jak oceniacie Witam...jesli do takich prac to jak najbardziej polecam...osobiscie nabylem w UK odpowiednik R1 tj. MF 2415 z turem z 2006r za smieszne pieniazki (porownujac lokalny rynek) :D Przeznaczenie tego sprzetu bedzie typowo sadwonicze. Co w takim traktorku moze sie zuzyc? - czas pokaze,jak w kazdym innym.

Dodaj odpowiedź