Skocz do zawartości

Zdjęcie

W.O.M w 1614

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 10:35

W.O.M w 1614 marcine to powiedz mi co to da że włożekoncówke z drobnym frezem jak kosz i tak sie obraca z taką samą prędkosciom to jak zwiększysz obroty na 1000, tylko jak przełączysz w skrzyni posredniej tom dzwignią to się zwiększają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W.O.M w 1614 Dzisiaj, 04:16
  •  

#22 Share Stefano1

Stefano1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 22:02

W.O.M w 1614 Pantera- pan tera nauczy się ekspresowo pisać po polsku co najmniej na poziomie szkoły podstawowej, albo ukończy tą podstawówkę i dopiero zacznie się produkować na forum.

Bo produkujesz się, ale nie masz pojęcia o czym, nie umiesz czytać ze zrozumieniem lub po prostu próbujesz trolować. ;) Można oszukać oryginalne rozwiązanie, ale w instrukcji jest tak jak pisał locke.

A z resztą, to już na tym forum było.... Tak jak i wszystkie inne zagadnienia dotyczące WOM w ciężkiej serii Ursusa/Zetora.

Mam wrażenie, że ten dział nie jest w ogóle moderowany.

#23 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 12:42

W.O.M w 1614 no masz racje byki zrobiłem musze iść do szkoły, a co do wałka u siebie tak przełanczałem jak był potrzebny i chodził to niewiem naco sie uparlem jak to przełączenie w skrzyni posredniej jest orginalne sam sobie nie montowałem tego. krzysiek2013 napisz jak wkoncu zrobiles z tym wałkiem. Stefano1 rozkręcales do tarczek od walka z tylu ciągnika i wiesz jak to wygląda bo ja to robilem ?

#24 Share Stefano1

Stefano1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 22:42

W.O.M w 1614 Bardzo się cieszę, że udało Ci się przeprowadzić tak skomplikowaną operację, jak wyjęcie hydraulicznego sprzęgła WOM. ^^ Dobierz się jeszcze do mechanicznego i przekładni 540/1000, to pogadamy. A z resztą, o czym ja tu dyskutuje :blink:

#25 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 08:42

W.O.M w 1614 masz racje bo niewiem o co ci chodzi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share nitek

nitek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 19 marzec 2015 - 20:17

W.O.M w 1614

witam, czy zdało by egzamin zaspawanie kosza od womu ? Pracuje na górzystych terenach z przyczepą leśną i jadąc po skosach lub pod duże góry wom mi przestaje działać ( zapowietrza się ), stan oleju jest grubo ponad normę, ursus 1614, 

#27 Share zgrywus223

zgrywus223

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Mechanika
    Elektryka

Napisany 19 marzec 2015 - 21:30

W.O.M w 1614

A kontrolka spadku ciśnienia  w układzie ci nie świeci ?  Bo może to nie kwestia stanu oleju w skrzyni a braku ciśnienia wytworzonego przez tzw. mikro pompę. Jeśli nie ma ciśnienia w układzie wzmacniacza momentu, WOM i włączania przedniego napędu to tak czasami może robić.

#28 Share Grabcio

Grabcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 20 marzec 2015 - 17:01

W.O.M w 1614

Możesz zaspawać wtedy włączanie i wyłącznie będzie tą dźwignią w podłodze kabiny z tym, że włączyć będziesz go mógł tylko na zgaszonym silniku.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share nitek

nitek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 20 marzec 2015 - 20:58

W.O.M w 1614

ciśnienie jest, napęd działa normalnie, tylko wom kuleje, jak stane na równym po ok 1min wom zaczyna działać, zapewne zaspawawam go, tylko swój wyjme a kupie zajechaną używkę i taką zaspawam, wrazie draki założe swój spowrotem.