zorczyk

RENAULT 110-14

Polecane posty

zorczyk    0

Szukam wałka ataku od przedniego mostu do renault 110 14 morze ktoś ma używany albo wie kto ma proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mariusz333    0

Tam jest paru co handlują częściami, a wiesz coś może na taki temat.

 

Witam. Ile mam grzać świece żarowe w tej Reni 551.4s. Bo nie mam żadnych kontrolek ani nic. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

Witam!

Nie zakładam nowego tematu więc zadaję pytanie tutaj.

proszę znawców o opinię..:)

a mianowicie szukam renówki na swoje gospodarstwo i wczoraj byłem obejrzeć model 110-14.

ciągnik ogólnie źle nie wygląda ale ma pewne defekty:

schodzi paliwo z pompy wtryskowej i właściciel musiał ją przy mnie odpalać używając samostartu... jadąc drogą oraz na postoju ciągnik ciężko osiąga obroty powyżej 1500obr/min a powyżej tej wartości tak jakby przerywał.... do tego bardzo ciężko kręci się kołami na wolnych obrotach silnika... po przygazowaniu jest lepiej ale i tak to nie to...

koleś mówił że może opuścić na naprawę bo on sie na tym nie zna i sam nie naprawi...

Czy jest sens się z tym bawić i ile taka naprawa może kosztować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

regeneracja pompy moze kosztowac nawet 1000-1500zl, moze to wina pompki zasilajacej, ale nawet jesli to pompa bez problemu powinna pociagnac ze zbiornika

wspomaganie slabnie gdy pompa sie konczy, koszt ok. 1500 za 2-sek. i cos kolo 2000-2300 za 3-sek. dokladnie nie pamietam, zobacz na allegro


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

to chyba trzeba bedzie odpuścić ten temat...

same części wyjdą mnie ponad 3tysie+robocizna... koleś mówił że za 28tys by ją oddał ale to chyba i tak jest zbyt dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Pompę hydrauliczną wymienisz sam bez większych problemów. Pompę wtryskową też.

Do tego ewentualnie wymiana końcówek wtryskiwaczy po 200zł sztuka...

 

Targuj się jeszcze albo jak masz czas to weź gościa na przeczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Części do traktorów Renault szukaj u dealera Claas w swojej okolicy bo on daje serwis tej marce. Lub w sklepie internetowo-stacjonarnym www.grene.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Pompę hydrauliczną do swojej 951-4 dziś kupiłem w Techmocie w Choroszczy za 1070zł. 2 lata gwarancji, Caproni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Mogą mi użytkownicy Renault 90-34 i 110-54 powiedzieć jakie są ich wady i zalety, co najcześciej pada i dlaczego jakie mają zbiorniki paliwa i ile palą w czym po dniu pracy?. Jaka jest różnica spalania tych modeli i w czym. Który się bardziej nadaje jako główny z ładowaczem czołowym na 20ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

najczestsza awaria o jakies slyszalem jest pompa olejowa

spalanie w pracy nie powinno przekroczyc 12l/h przy obr. 1500-1800, w lzejszych pracach ok. 7-8l/h, mowa o 6 cyl.

do ladowacza lepszy bedzie 4 cyl. chyba ze na zwrotnosci az tak Ci nie zalezy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan7659    0

Miałem renaulta ciągnik ładnie się prezentuje. Ale to tyle jest bardzo sztywny i ciężko nim się pracuje!

A przy okazji czy może mi ktoś pwiedzieć ile może spalić john deere 7920?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

kolego panczo skąd jesteś to mogę dać dobry namiar

 

jestem z okolic Poznania... poproszę o ten namiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek38    2

jest to numer do dobrego mechanika zajmuje się naprawą zachodnich ciągników i kombajnów od kilku dobrych lat i jest mobilny

okolice krajenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam, Panowie żaden mechanik nie jest w stanie mi powiedzieć gdzie jest Wlew, wskaźnik oraz spust oleju hydraulicznego w skrzyni w Renault 461. Może ktoś z was posiada taki ciągnik i podeślę mi dokładne zdjęcie gdzie co, jak. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i miłego weekendu.🙂🤚
    • Przez BartekMaruszewski
      Witam, mam problem z ciągnikiem renault 103.54 16x16 mechaniczna skrzynia. Kupiłem ją 2 lata temu po wymianie wałka z kołem zębatym odpowiadającym za przenoszenie napędu ze skrzyni na przystawkę. Problemem jest to że podczas jazdy z prędkością powyżej 8-9 km/h z włączonym napędem zaczyna głośno wyć (wiem że napęd zazwyczaj słuchać ale moim zdaniem powinno go być słychać przy większych prędkościach) w ciągu tych 2 lat kilka razy odkręcałem przystawkę w celu sprawdzenia tego wałka z kołem zębatym które było wymieniane i wszystko jest w porządku, brak luzów na łożyskach igiełkowych. Czy problemem może być przystawka, a jeśli tak to co może być przyczyną wycia ?
    • Przez Wojtas974
      Czesc,kupiłem 2 lata temu renowczke i po tygodniu zawiesił mi się rozdzielacz bo nie chciał opuścić maszyny. Oczywiście zdemontowalem go wysłałem na regenerację u siebie w mieście( to był błąd) i po zamontowaniu ciągnik ani nie chciał opuszczać ani podnosić..po wielu próbach wkoncu coś się udało że ciągnik zaczął podnosnic ale nie tylko mniej więcej na 3/4 wysokości... podczas opuszczania maszyny nie działalo to płynie tylko, gdy wajchę dałem całkowicie na opuszczanie to gwałtownie rzucał wręcz maszyna na ziemię.. kupiłem wszystkie sprężynki do wymiany, i mam problem w jednym miejscu jak to złożyć żeby było dobrze..
      Po złożeniu według schematu ten zaworek nie chowa się dokonca, tak powinno być?
      Snapchat-1924693670.mp4 Chodzi mi o sprężynki, numery 20 oraz 2

    • Przez Pawel507366
      Renault cergos 340
      Slabo działa wspomaganie
      Na niskich obrotach  miga kontrolka  niskiego cisnienia oleju w skrzyni i po tej akcji czasem samo włącza się przedni napęd 
      Pompa  wymieniona 3 lata temu i nic nie zmieniło  ostatnio wymieniłem cały olej na nowy fusch  wymieniłem orbitrol chciaz stary założyłem do kombajna i działa idealnie  wiec sam nie wiem co jeszcze może być problemem 
       
    • Przez Kaszlak79
      Witam forumowiczów. Szybkie pytanie, od czego jest przewód hydrauliki siłowej który wchodzi z obu strony skrzyni biegów w miejscu gdzie są hamulce w tym ciągniku?? Foto poniżej.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj