Zaloguj się, aby obserwować  
Pronarek82a

Pronar 82a korbowód

Polecane posty

Pronarek82a    1

Mam pronara z 2004r ponad 2 tys mth i pękł w połowie korbowód i panewki sie jakoś przewrociły u kogoś tak sie stało? Mechanicy mówili że jeszcze nigdy takiego czegoś nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedron276    0

To jacyś słabi mechanicy:) poprostu zatar sie:) Pronar to najgorsze gówno na świecie. weś kup nowy wał i sprzedaj go ruskim.

 

+10% za spam + ubliżanie andrzej2110

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

No niewiem czy slabi. A Ty kiedy widziałes pekniety korbowod? Zawsze mozna szliw zrobic jak zatarty ciagnik. A teraz nic tylko nowy trzeba ;) a gowno to bym nie powiedzial. Po prostu dostal w dupe. A ty jaki masz ciagnik ? Pewnie wladka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ja widzialem jak wal pękł w 2 miejscach jednocześnie,po obu stronach jednego wykorbienia. prawdopodobnie obrócilo ci panewkę i dlatego pękł wał


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

czemu zalamany? 2000zl, 3 dni roboty i ciagnik chodzi jak nowy:)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

Trzeba robic cala kapitalke ;) Takiego szrota nie widzialem. Mechanik mowil ze silnik wyglada jak by mial 20 lat. Korbowod pekniety tloki popekane, dwa korbowody pekniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

Widzialem ten motor. Pewnie cos bylo z zaplonem albo mial zaduze spalanie. 4 tlumik sie przepalil. A korbowody pekly jak by ktos przecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj