Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeróbka pługu

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 maj 2007 - 20:12

Przeróbka pługu Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak przerobić pług trzy skibowy. Pług jest obrotowy zawieszany a ma być półzawieszany. Isnieje możliwość takiej przeróbki :lol:. Zrobił ktoś już taką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przeróbka pługu Dzisiaj, 11:28
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 maj 2007 - 23:02

Przeróbka pługu a dlaczego chcesz miec polzawieszany?? w sensie do czego ci to potrzebne, bo jesli np. tylko do transportu to mozna zalozyc kolo transportowe, tylko ze jeszcze nie slyszalem zeby ktos mial takie w plugu 3-skibowym
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 maj 2007 - 23:30

Przeróbka pługu Kolega chce kupić do u3512 pług obrotowy. Uparł się na 3x30 rabe werku. Ja mu mówiłem ze jak już to niech kupi 2x45. I ja sobie tak pomyślałem ze jakby go kupi to przód bedzie w powietrzu. I chciałem się dowiedzieć czy idzie tak zrobić. Myśle że wystarczył by mu tylko do transporu :lol:

#4 Share krynio

krynio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 03 maj 2007 - 12:24

Przeróbka pługu A rozwarzał kwestię pracy obrotowym i 3512 ? Tam jest problem z chydrauliką jak podnosnik to nie wyjście, no chyba że poczynił jakies przeróbki aby sobie ułatwic prace obrotowym, może przerobił że mu działa chydraulika zewnetrzna razem z podnosnikiem ? Jak tak to niech zademonstruje co zmienił.

#5 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 03 maj 2007 - 12:50

Przeróbka pługu no no no trójka obrotowa do 3512? ciekawe. macie tam same piachy? mam 3512 od 1991 roku i na ciężkich ziemiach to z dwójkami miał co robić

#6 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 maj 2007 - 20:13

Przeróbka pługu Hydrauliki jeszcze nie przerobił ale ma pomysł na łatwe przerzucanie tej dźwigni. Jak będzie mieć pług to przerobi.

Ja mu chciałem młotkiem wybić kupno pługa ale się uparł. A gleby 4-6 troche 3 :lol:. Dziś z nim rozmawiałem o tym pługu to powiedział że
dlatego bierze 3x30 bo najwyżej odkreńci 3 korpus jak gdzieś nie da rady.

Półzawieszany to tylko do transporu aby podnośnik miał lżej. I tam wystarczy tylko to kółko wsadzić?
I mi się zdaje że @1rajdzik miał taką przeróbke w swoim pługu ale nie umiem znaleść fotki ;)

#7 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 03 maj 2007 - 22:10

Przeróbka pługu znajomy ma 3x30 i ciąga go c385 ale po sam pas :lol: a prubował go ciągnąc 3512 i na 3,4 klasie tak na 25cm dawał sobie znakmicie rade i podnosi go bezproblemowo tylko z obrotem są drobne problemy ;)

#8 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 maj 2007 - 22:19

Przeróbka pługu Ty mi spadłeś z nieba chłopie. Masz może jakieś fotki pługa albo możesz zrobic. Jaki to jest pług z cieżka ramą czy z lekką i jakiej firmy

#9 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 03 maj 2007 - 22:26

Przeróbka pługu fotki postaram sie jutro zrobic firmy nieznam ale sie dowiem a rame ma skrencaną z płaskowników i jest dosyc lekką i stabilną konstrukcją jutro postaram sie dowiedziec wiencej :lol:

#10 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 maj 2007 - 22:34

Przeróbka pługu Przerabiał hydraulike?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 03 maj 2007 - 22:38

Przeróbka pługu nie bo jak narazie jezdził z nim c385 a i tak ten pług idzie do sprzedania i bedzie myslał nad czymś troszke większym (3x40) :lol:

#12 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 maj 2007 - 22:51

Przeróbka pługu @yogi wielkie dzienki. Jak tam u1214 dalej ci przód nie ciągnie jak się zagrzeje?

#13 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 04 maj 2007 - 21:44

Przeróbka pługu zdjęcia zrobione ale niestety nie dam rady ich dzisiaj dodać :lol: a przód już działa założyłem zamiast tarczek dwa koła zębate z wypustami i jest ok ;) teraz jeszcze oponki na tył i będzie git ;)

Edytowany przez tomek, 04 maj 2007 - 22:16.

#14 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 05 maj 2007 - 10:01

Przeróbka pługu Jak by moderatorzy na AF nie zaakceptowali to możesz mi na e mail posłać michal13021@wp.pl

#15 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1150 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 05 maj 2007 - 20:43

Przeróbka pługu Zawsze możesz posłać fotki przez fotosik tam wszystko wchodzi .
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#16 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 06 maj 2007 - 17:30

Przeróbka pługu To jak Yogi masz te foty jak nie masz czasu żeby je tu dać to na e maila daj.

#17 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 06 maj 2007 - 20:55

Przeróbka pługu niestety ''mix'' jest problem foty mam na aparacie ale niemam kabla zeby je dac na kompa :D siora zabrala kabel a bedzie dopiero w sobote wieczur ze niestety niejestem w stanie nic zrobic :angry: sorki a jesli chdzi o pług to niedoszlismy jakiej jest firmy bo niema tabliczki ani naklejek ale raczej jest produkci niemieckiej konstrukcją przypomina mojego frosta tylko jest mniejszy ma mniejsze odkładnice i jest wykonany z cięszych płaskowników :blink:

pozdro

#18 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 06 maj 2007 - 21:05

Przeróbka pługu Yogi a ten przód to przerabiałeś w ursusie i jakie to koła bo te tarczki to lipa

#19 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 maj 2007 - 21:09

Przeróbka pługu @yogi a może taki http://www.allegro.p..._rabe_werk.html

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 06 maj 2007 - 21:29

Przeróbka pługu

Yogi a ten przód to przerabiałeś w ursusie i jakie to koła bo te tarczki to lipa

to tylko zamiast tarczek wsadzasz takie dwa pierscienie o szerokosci okolo 2cm z tego jeden jest uzembiony wewnentrznie a drugi zewnentrznie tak jak tarczki i oba mają wypusty przodem do siebie i jak załonczysz przod to te wypusty sie zazembiają i niema poslizgu tak jak na tarczkach :blink: jest to do kupienia w sklepach ''okolo 180zł''

''andrzej2110'' cos podobnego