Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cyklop słabo podnosi

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 20 październik 2009 - 17:26

Cyklop słabo podnosi ja jak to zaslepiłem ,to nie które przewody pękały,u ciebie jest może i dobrze bo masz pompe zciuchaną, kolega wyciągał silnik z kombajnu cyklopem, nie dawał rady to co? zawór podkręcił i rura ze 2000tys obr, to mu pompe rozsadziło,także te twoje 20 grosz to może tylko bidy narobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cyklop słabo podnosi Dzisiaj, 15:48
  •  

#22 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 20 październik 2009 - 17:37

Cyklop słabo podnosi miszka nie zrobi bidy na 100% mój już 4 lata chodzi pompa wymieniona na nową w tamtym roku o zwiększonej wydajności... Widzisz starsze typy mają dwie kości a nowsze jedną i tą jedną właśnie można zaślepić a nic cyklopowi nie będzie :) gwarantuje :)

#23 Share marcin385

marcin385

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 21 październik 2009 - 15:15

Cyklop słabo podnosi U mnie też kiedyś był podobny problem, tylko że u mnie było na odwrót wolno obracał i podpory wolno chodziły, a szybko podnosił, łyżka szybko się zamykała i otwierała to ojciec wziął i wymienił w tej kostce (co @Luke16 pokazał na zdjęciu) ten zawór (ta śruba co z prawej strony kostki wystaje) na inny i go wyregulował i to załatwiło sprawę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:23

Cyklop słabo podnosi @luke16 nie widzisz, ze sam sobie przeczysz w jednym poście???

" ale nie miał siły wogóle podnieść nic, a raczej podnosił w bardzo wolnym tempie"

jeżeli nie ma siły to za słabe cisnienie, czyli zegar i podkręcanie na zaworze przeciążeniowym do 110kg/cm2 lub kombinowanie z monetami, a jeżeli wolno podnosi ale ma siłę to dzielnik oleju, tym bardziej jeżeli szybko się obraca i podnosi łapy.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 21 październik 2009 - 23:07

Cyklop słabo podnosi Może masz po prostu źle podłączony dzielnik strumienia sprawdź to i zawory przeciążeniowe w rozdzielaczu bo jak się lekko przytnie jakimś paproszkiem to też wolno podnosi . A w swoim mam pompę założoną od K 700 kilka przeróbek i skończyły się problemy z podnoszeniem i wymianą pomp co 2/3 lata , ta już chodzi 12 lat ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share tomaszesky

tomaszesky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 12:13

Cyklop słabo podnosi Witam mam problem z Cyklopem na zimnym oleju słabo podnosi caly układ drzy z wyjatkiem 2 sekcyjnego rozdzielacza Po nagrzaniu sie oleju wszystko jest ok tylko przy składaniu tego ramienia ciagnik sie dusi :/ Przy duzych obrotach silnika podczas pracy weze pekaja?? Czy to przyczyna braku tej kostki za pompa ?? Czy gdy ja zaloze nie spowolni ona pracy ładowacza?? Nie mam równiez filttru oleju tego zwrotnego?? Pomocy