Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto sprowadzić używanego Zetora z Czech?

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 16:24

Czy warto sprowadzić używanego Zetora z Czech? Czechy,Polska czy też inny kraj to trzeba trochę się naszukać aby coś sensownego i w dobrym stanie za odpowiednią cenę znaleźć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto sprowadzić używanego Zetora z Czech? Dzisiaj, 03:59
  •  

#22 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6298 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 14 listopad 2009 - 16:33

Czy warto sprowadzić używanego Zetora z Czech? @look19 - mamy c330 - nie miała nigdy iść do sprzedania i wszyscy w okolicy wiedzieli jak miała ciężko ale wszystkie oleje, remonty itp na czas robione. Parę razy przyjeżdzał gość i chciał ją kupić, dawał sporo jak na tamte czasy.
Tak więc nie mów że ciągniki w PL są zajeżdżone.

@mirasek - oni wiedzieli co to za ciągnik - jak przyjeżdzają tacy kupić (często handlarze) to wypytają sąsiadów co to za sprzęt i targują się ile da i właśnie takie głupie gadki wciskają - ostatnio gadałem z gościem - handlarzem na temat pewnego ciągnika (w ciągniku do wymiany trochę gumowych elementów, blacharka ale mechanicznie stan idealny), powiedziałem mu ile bym za niego dał gdybym miał - wyśmiał mnie. Tak to jest on bierze na handel i chce to sprzedać, ja myślałem kupić i użytkować (bo ciągniczek może wizualnie nie cieszył ale technicznie następne 10 - 15 lat bez remontu przejdzie.
A takich co miałeś artystów to albo przemilczeć albo gonić z podwórka :)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Zetor5011

Zetor5011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 19:04

Czy warto sprowadzić używanego Zetora z Czech? Witam!
Sam osobiście posiadam Zetora 5011 84r z Angli. Mam go już od roku i jedyne co musiałem wymienić to opony i akumulator bo były od nowości. Jestem z jego osiągów zadowolony nie zamienił bym go za żadną c-360.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 01:00

Czy warto sprowadzić używanego Zetora z Czech? Popieram kolegę zetor5011. Ta komuna polskim rolnikom wodę z mózgu zrobiła i nie kupią tańszego zetora 8145, tylko krajowego u914, który przez idiotyczną mentalność Polaków jest droższy, a ma gorsze: wykończenie w środku(a raczej jego brak),węższe błotniki tylne, szyba tylna bez teleskopów tylko jakiś "cudowny zamek", uboższa hydraulika, brak miejsca na radio, gorzej wykonana i brzydsza.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.