Zaloguj się, aby obserwować  
wlodiw

Gołota czy Adamek???

Polecane posty

milanreal1    319

Bokserzy ogólnie mają bardzo wrażliwe łuki brwiowe. Tak jak @damian18 powiedział nie trzeba trzeba siły tylko wyczucia do rozcięcia luku brwiowego. Zresztą ogólnie w boksie głupi jest przepis o rozciętym łuku brwiowym. Pamięta ktoś walkę Witalij Kliczko-Lennox Lewis? Lewis by wtedy przegrał tylko przez ten "głupi" przepis kliczko przegrał.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro170225    1

Pamiętam doskonale tą walke. Po przerwaniu walki przez sedziego Kliczko chciał sie dalej bic z Luisem, myślałem ze kogos tam pobije taki był wściekły . Fakt był troche "kontuzjowany" ale wtedy można było prowadzic walke dalej gdyż nie było takiej dominacji ze strony jednego boksera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dominacja tez nie jest powodem przerwania walki. Gdyby tak było to np można by przerwać walkę wałujew-hollyfield. A że ta walka była jednym z największych skandali w historii boksu to wałujew wygrał...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Czy walka była ustawiona .... tego nie wiem.... ale zauważcie że u jednego i drugiego promotorem jest Zigi Rozalski... wiec można mniemać, ze na d*p.. Gołoty Adamek miał być wywindowany do wagi ciężkiej. Co do walki to uważam, ze Gołota był totalnie nie przygotowany, zapasiony i do tego zlekceważył Adamka i nastawił się na jeden cios (co dziwne, bo Andriu już nie ma mocnego uderzenia,a tym bardziej szybkości żeby go wyprowadzić...) A Adamek? dobry waleczny chłopak, szybki w miarę silny, ale czy na wagę ciężką to wystarczy? Może na zawodników jego formatu typu David Tua, czy Czagajew, Holyfield, Byrd, ale nie bracia Kliczki.... Są za duzi, silni i zbyt dobrzy.... Adamek moim zdaniem powinien jeszcze pracować ,nad dek większa masa mięśniowa i siłą (ale tak żeby nie zatracić szybkości, tak do 102-105kg.) No i nauczyć się walczyć z leworęcznymi bokserami bo ma z tym duże problemy (typu Dowson....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jeżeli kliczki są za duzi to czagajew również. Pamiętaj że ma on prawie 2 metry, prawie 100kg wagi no i jako jedyny pokonał wałujewa.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Tomasz Adamek ; 187 wzrostu, waga 97kg

David Tua ; 178 wzrostu, waga 107

Ruslan Czagajew; 185 wzrostu, waga 102kg.

Wladimir kliczko; 199wzrostu,waga 109kg

Witalij kliczko; 202 wzrostu, waga 114kg

 

Troszeczkę za lekki,i jak by przysłaby jeszcze fizycznie ale nadrabia sercem do walki, ale czy to wystarczy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Waga raczej by mogła zostać na dotychczasowym poziomie, może następny bokser byłby zaskoczony szybkością adamka.Z tua z pewnością mialby duże szanse. Z tego co piszesz to strasznie on ciezki, na 178cm wzrostu aż 107kg...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Davida Tuę nazywają królem nokautu.... świetnie zbudowany fizycznie, piękna muskulatura, Czagajew natomiast to świetny technik i szybki, może Byrd, a moze Roy Jones Junior bo ponoć tez ma się przenieść...... myślę ze Adamka na razie powinny czekać walki z bokserami jego formatu i niech sie dociera na większych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro170225    1

Dokładnie , pierw musi powalczyc z tymi "mniejszymi" bokserami a później z elitą. Adamek mówi ze za rok bedzie gotowy na Kliczków i ma szanse z nimi powalczyć . David Haye ma podobne warunki do Adamka i pokonał potężnego Kliczke . W listopadzie walka David Haye vs Nikolaj Walujev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleban1330    1

moim zdaniem golota wiedział że przegra no ale 200tys droga nie chodzi a to jest dobra kasa za obicie swojej mordy wiec dorobił sobie do emerytury a adamek cwaniaczek zdobył jeszcze większą sławe, ośmieszył gołote żal mi gołoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja sie poddalem przed druga i tak jakbym dotrwal to pewnie niewiele bym zarejestrował :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro170225    1

Na żywo oglądałem. Brawo Adamek. Pokazał że jest w stanie walczyc z najlepszymi. Widze Go jako mistrza. W kwietniu najprawdopodobniej z Chrisem Areolą walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

Ja nastawiłem budzik na 3:30 :unsure: . Adamek spokojnie punktował Estrade i praktycznie w każdym starciu był lepszy no może 3 ostatnie rundy były już wyrównane,dlatego nie rozumiem werdyktu pierwszego sędziego 115:113 ;)


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

A ja myślę, ze dalej ciężko coś powiedziec o wartości bojowej Adamka, Estrada to nie jest jakiś tam wielki fighter, to średnia liga wagi ciężkiej, i tak naprawdę to była dopiero prawdziwa walka Adamka w wadze ciężkiej bo w Stanach, bo walka z Gołota została tam odebrana jako raczej ciekawostka... Na pewno Adamek jest bokserem inteligentnym, szybkim, twardym no i mającym świetnego trenera., ale np. przyjmuje za dużo ciosów, a w wadze ciężkiej to nie jest dobra opcja... Myślę, że Adamek jeszcze stoczy ze 2-3 walki ze średniakami lub średnio lepszymi i dopiero jeśli je wygra to może powalczy o zaszczyty i mistrzowski pas.... Adamek nie ma w Stanach dobrej prasy i nie idą za nim wielkie pieniądze dlatego musi jeszcze trochę powalczyc, żeby zostac pożądanym przez wielkich bokserów i stacje telewizyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj