Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki zestaw do bez orkowej uprawy

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share AXE

AXE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 20 październik 2009 - 23:46

Jaki zestaw do bez orkowej uprawy No to mam nad czy teraz myśleć, macie jakąś propozycje na ciągnik za ok 50 tyś spełniający według was te wymagania i który sobie poradzi z agregatem 3m aktywnym i tym siewnikiem co wymieniłem razem w sianiu tylko proszę jakiejś takiej marki żeby mnie części później majątku nie kosztowały i nie palił nie wiadomo ile wiem marzenie ale może coś się znajdzie ;). A że tak znowu namieszam mam kolejne pytanie czy warto dołożyć więcej pieniędzy i kupić siewnik Polonez talerzowy czy jednak Poznaniak talerzowy Uni Grudziądz równie dobrze będzie się sprawował, pytam dlatego że sąsiad sobie nie dawno kupił Poznaniaka talerzowego i mówi że nie warto dokładać więcej pieniędzy bo i tak nie ma różnicy, mi znowu zależało na tym żebym nie musiał włóczyć po sianiu jak się okaże że ziarno słabo się przykryło ziemią i dlatego pytałem was czy czy ten zespół dogniatająco kopiujący który można dokupić jako opcja do tych siewników w wersji talerzowej jest warty zachodu czy to tylko taki bajer ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki zestaw do bez orkowej uprawy Dzisiaj, 05:09
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki zestaw do bez orkowej uprawy Dzisiaj, 05:09
  •  

#22 Share maciek

maciek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 17:30

Jaki zestaw do bez orkowej uprawy Kup sobie 1224 lub 1614 ,a nie będziesz żałował.