Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka pompa?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 16 październik 2009 - 17:51

Jaka pompa? Jaka pompe hydrauliki zastosować do tura 2 do ciągnika c-360?Chodzi mi o to żeby ją dac jako zewnętrzną na wałek.No i żeby dawała rade podnosić tak z 800 kg chociaz bez problemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaka pompa? Dzisiaj, 04:55
  •  

#2 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 16 październik 2009 - 18:01

Jaka pompa? Jestem w takiej samej sytuacji, na wałek najlepsza by była pompa od mikrusa spokojnie by dygała te 800 kg ale to koszt ok. 2500 zł (1076zł przystawka i 1498zł pompa) :) Znowu można założyć pompe od trolla ale może być za słaba

#3 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 18 październik 2009 - 13:26

Jaka pompa? sąsiad ma pompę od trola na wałek wom a ja mam pompę od cyklopa na wale korbowym i powiem że obydwa rozwiązania dobrze się sprawdzają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 19 październik 2009 - 18:50

Jaka pompa? I ile mniej więcej kg jest w stanie tur podnieść na tych pompach????

A czy pompa od hydrauliki Bizona by sie nadawała?Nie mam na niej tabliczki,ale chyba powinna być mocna?
Podobno robią z tej pompy zasilanie tura i jeszcze podpinaja orbitrol i robią wspomaganie.Ale czy ona podniesie wiele wiecej od standardowej pompy z C-360?

Jeszcze jest w opcji pompa od Nujna,bo tez leży w garażu,ale też nie ma tabliczki.

#5 Share unijanusz

unijanusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 21:48

Jaka pompa?

I ile mniej więcej kg jest w stanie tur podnieść na tych pompach????

A czy pompa od hydrauliki Bizona by sie nadawała?Nie mam na niej tabliczki,ale chyba powinna być mocna?
Podobno robią z tej pompy zasilanie tura i jeszcze podpinaja orbitrol i robią wspomaganie.Ale czy ona podniesie wiele wiecej od standardowej pompy z C-360?

Jeszcze jest w opcji pompa od Nujna,bo tez leży w garażu,ale też nie ma tabliczki.

pompa może ma też znaczenie ale więcej zależy od przekroju siłowników,tylko że jak dasz przy orginalnej pompie gróbsze siłownoki to będzie wolniej podnosił,ale udzwig się zwiększy

pompa może ma też znaczenie ale więcej zależy od przekroju siłowników,tylko że jak dasz przy orginalnej pompie gróbsze siłownoki to będzie wolniej podnosił,ale udzwig się zwiększy

sąsiad ma pompę od trola na wałek wom a ja mam pompę od cyklopa na wale korbowym i powiem że obydwa rozwiązania dobrze się sprawdzają.

arek 116 a może podpowiesz gdzie ją zamontowałeś bo ja chciałem zamontować pod filtrem powietrza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 16:16

Jaka pompa? Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Pompa od cyklopa w Ursusie C-360 Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Napęd pompy to są zdjęcia mniej więcej jak to jest zrobione. jak by co to pisz na gg.