Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siewniki Kongskilde z serii NCS 1130 lub 2130

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pablo10

pablo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Biorąc pod uwagę, że na co dzień zajmuję się czymś innym to do zainteresowań zaliczył bym rolnictwo.

Napisany 15 październik 2009 - 17:01

Siewniki Kongskilde z serii NCS 1130 lub 2130 Witam wszystkich
Prawdopodobnie w przyszłym roku będę starał się zakupić siewnik zbożowy. Chciałbym być zadowolonym z zakupu i prosze Was (forumowiczów) o radę i opinię. Co sądzicie o siewnikach firmy kongskilde? Czy ktoś używa siewnika firmy kongskilde i czy mogłby się wypowiedzieć na jego temat--wady, zalety. Interesuje mnie seria NCS 1130 i NCS 2130. Czy to dobry pomysł- kupno siewnika tej firmy? Z góry dziekuje za porady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siewniki Kongskilde z serii NCS 1130 lub 2130 Dzisiaj, 20:04
  •  

#2 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 30 październik 2009 - 13:30

Siewniki Kongskilde z serii NCS 1130 lub 2130 Jestem sprzedawcą sprzętu rolniczego i uważam, że bez obaw możesz zakupić sprzęt Kongskilde http://www.kongskild...m?productid=245
Moi klienci są w pełni usatysfakcjonowani swoim wyborem. Siewniki Kongskilde wyróżniają się dokładnością siewu ,prostotą w obsłudze, różnorodnością wyposażenia /redlice talerzowe, ścieżkowanie, docisk centralny redlic, znaczniki hydrauliczne, pomost załadunkowy/ i jeszcze ta jakość wykonania... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pablo10

pablo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Biorąc pod uwagę, że na co dzień zajmuję się czymś innym to do zainteresowań zaliczył bym rolnictwo.

Napisany 30 październik 2009 - 18:05

Siewniki Kongskilde z serii NCS 1130 lub 2130 Dziękuję. Mam jeszcze pytanie dotyczące redlic telerzowych. Za dodatkową opłata można do siewnika NCS 1130 zamówic redlice telerzowe jednotarczowe...W większości oglądanych siewników spotkałem się z dwoma tarczami więc czym to się różni w działaniu. Ewentualnie jeżeli by bylą możliwość to czy mógłbym od pana dostać nr.gg?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 25 grudzień 2009 - 13:32

Siewniki Kongskilde z serii NCS 1130 lub 2130 Ja mam demeter classic 3000CS z redlicami talerzowymi. Wysiew [polega na tym że najpierw talerz robi rowek a nastepnie do niego sypie sie ziarno i jest zagarniane przez zagarniacze. Przy 2 talerzach jest podobie tylko że rowek jest robiony 2 talerzami.

Dodaj odpowiedź