Skocz do zawartości

Zdjęcie

Model przyczepy

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 14 październik 2009 - 17:02

Model przyczepy Witam. Zrobilem modele przyczep z klockow lego i z tektury (z tej kartki z tylu bloku) i mam problem z oska gdyz po prostu podpory mi nie wytrzymuja i sie rozlaza na boki :) Wykonalem je w taki sposob: krotki pasek tektury, koniec wygialem aby mozna byla przykleic go do podstawy przyczepy, nastepnie wywiercilem otwor zeby wlozyc oske i na koniec przymocowalem kola. No i jak jest ta dziurka to po prostu rozlazi sie na bok :) Jak by to zrobic zeby sie nie rozlazila ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Model przyczepy Dzisiaj, 02:36
  •  

#2 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 14 październik 2009 - 18:29

Model przyczepy Najlepiej zrób z mocniejszego materiału: okładki od twardego zeszytu. Daj jakieś foto tego zjawiska to może coś więcej na ten temat wymyślę.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#3 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 15 październik 2009 - 10:27

Model przyczepy Ale czy wtedy to nie bedzie zbyt ciezkie ? I jak bym mogl to zamocowac to podwozia, bo o wygieciu tak jak tektury, raczej nie ma mowy

Fota:
http://www.bankfotek.pl/view/420510

#4 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 15 październik 2009 - 13:49

Model przyczepy No czyli dokładnie tak jak myślałam, wystarczy to zrobić na sztywno okładką brulionu i klejem Magikiem, bo jest elastyczny po wyschnięciu.
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 15 październik 2009 - 15:37

Model przyczepy No tak ale jak ta okladke od zeszytu przymocowac do podloza przyczepy ? Bo tak jak mam aktualnie zrobione to raczej nie mozliwe

#6 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 15 październik 2009 - 17:00

Model przyczepy Jutro zrobię fotki podobnego rozwiązania w innym modelu, który teraz robię.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 16 październik 2009 - 10:34