Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dystrtbutory paliwa mini cpn

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 14 październik 2009 - 16:23

Dystrtbutory paliwa mini cpn witam , chciał bym sie dowiedziec, od tych co juz użytkują takie mini cpn-y , jak one sie sprawuja czy liczniki nie przeklamuja, i czy np. po zamknieciu pistoleta nie rozsadza weza, bo nie zauwazylem tam zadnego zaworu zwrotnego;/ [blog='MINI CPN']POMPA DO PALIWA I OLEJU DYSTRYBUTOR CPN FV!!! (758828917) - Aukcje internetowe Allegro[/blog] prosze o opinie :)pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dystrtbutory paliwa mini cpn Dzisiaj, 07:28
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 październik 2009 - 17:39

Dystrtbutory paliwa mini cpn witam
ja ma taki cpn juz od lata, no i juz przepompowałem nim 5 tys litrów... i spisuje sie dobrze.. tylko na poczatku były problemy z uruchomieniem , a dokładniej z odpowietrzeniem, bo zalewac trzeba go odwrotnie do trybu pracy, czyli przez pistolet, przewody wytrzymyja, licznik jak dla własnego uzytku działa dobrze widac ile litrów sie wlewa... ale dam tobie rade, bo ten przwód czrny do pistoletu trzeba kupic nowy , gumowy, bo zaraz tobie zesztywnieje, ja musze kupić nowy eleastyczny i troche dłuższy... bo do kombajnu jest przy krotki, a i pistolet dobrze odbija.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 15 październik 2009 - 17:22

Dystrtbutory paliwa mini cpn Poszukaj droższego ale samozasysającego nie będziesz miał problemu z zapowietrzaniem. Mój przepompował 20tyś litrów i ładnie chodzi. Ma wydajność 60 l/min to jest ważne jak tankuje 250 litrów na raz do traktora, bo nie trzeba długo czekać.

#4 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 27 październik 2009 - 18:33

Dystrtbutory paliwa mini cpn no i po wszystkiemu, zakupilem ten dystrybutor z allegro, wydajnosc troche mniejsza niz pisali,przepompowalem juz 1500L chodzi cicho pistolet tez dziala tylko waz musze dokupic, a tak to naweet ok ( aa i z zasysaniem tez niema problemu jak sie zna technike , bez zalewania,odpowietrzanai,pare ruchow wezem i juz ciagnie ;) hehem

#5 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 27 październik 2009 - 18:46

Dystrtbutory paliwa mini cpn a ja mam taki wąż Wąż ssący kompletny - e-Sklep Grene i nie trzeba zalewać pompy o on ma na dole zawór
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 październik 2009 - 18:52

Dystrtbutory paliwa mini cpn Można do tego jakiś filterek paliwa z odstojnikiem zamontować? da rady ta pompka przeganiać paliwo przez jakiś filtr ciągnikowy?
Na allegro są jakieś dystrybutorki z metalowym zaworem zwrotnym - ma to jakieś znaczenie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 29 październik 2009 - 23:34

Dystrtbutory paliwa mini cpn u mnie w tym zestawie byl zawor zwrotny plastikowy, i jak probowalem to dobrze trzymal, wiec teraz to zalezy czy go ropa nie rozpusci, ale powinien troche wytrzymac:)mi chodzilo o ten waz od pompy do pistoletu bo to zwykly waz ogrodowy,na zimnym sztywnieje,zagina sie,trzeba by taki odpowiedni do ropy zamontowac,a do weza zasysajacego przylapalem kawalek cienkiego preta zeby sie nie zawijal w beczce,

#8 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 30 październik 2009 - 19:39

Dystrtbutory paliwa mini cpn @agronomek
to tutaj masz taki wąż od pompy do pistoletu Wąż do paliwa - e-Sklep Grene
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#9 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 14 luty 2010 - 12:07

Dystrtbutory paliwa mini cpn Przepompowałem takim dystrybutorem ok. 5000 l. i nie narzekam, chodzi bezawaryjnie. Pistolet do napełniania jest z auto stopem. Mógł by trochę szybciej pompować.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#10 Share Krzys83

Krzys83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 13:31

Dystrtbutory paliwa mini cpn Witam mam pytanie do użytkowników owego dystrybutora,gdy napełni się zbiornik i odbije pistolet to pompa się odłącza czy dalej pompuje paliwo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 14:44

Dystrtbutory paliwa mini cpn Pompa dalej podaje paliwo, są wersje z tzw. baypasem, gdzie po zamknięciu pistoletu pompa przetacza paliwo z węża, ale nie pobiera go ze zbiornika. Po wyłączeniu pompy, warto zwolnić pistolet, żeby w wężu nie było ciśnienia,inaczej zawór zwrotny jest stale obciążony.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"