Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 130 koni czy...??

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 październik 2009 - 12:42

John Deere 130 koni czy...?? Witam chcę kupić traktor 130konny. Cały czas myślę o John Deerku ale czy może jest coś ciekawszego ??

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 130 koni czy...?? Dzisiaj, 16:03
  •  

#2 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 14 październik 2009 - 12:59

John Deere 130 koni czy...?? Za ten temat należy się %%%%
-na ile ha?
-za jaką cene?
-który rok (lata)
-do jakich prac
:) :) :) :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#3 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 październik 2009 - 13:06

John Deere 130 koni czy...?? Przepraszam już piszę :)

- na 100ha
- mam 100 tys dopłaty ale resztę będę brał w kredyt także interesuje mnie na prawdę poważny sprzęt na długi okres czasu.
- tylko nowy wchodzi w grę
- prawdopodobnie będzie wykonywał wszystkie prace związane z gospodarstwem z wyjątkiem orki ale jeszcze nie wiem ponieważ mam crystala 160konnego i myślę, że go zostawię właśnie do orki

#4 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 14 październik 2009 - 13:18

John Deere 130 koni czy...?? Ciągnik na 100 ha - Agrofoto.pl Forum
120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? - Agrofoto.pl Forum
John Deere czy Fendt? - Agrofoto.pl Forum
taka lektura na początek :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#5 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 14 październik 2009 - 13:43

John Deere 130 koni czy...?? Jak nowy John Deere ok. 130km to najlepszy byłby 6630 (130km - moc nominalna, 137km - moc maksymalna wtrysk CR) Jako drugi ciągnik obok Crystala mógłby być... Myśle że nie trzeba zbytnio opisywać tego ciągnika, a jeżeli chciałbyś zaczerpnąć dokłądniejszych danych technicznych i informacji : www.jonhdeere.pl
A czemu nie chcesz drugiego Crystala??? :)
(a jeżeli temat miałby być zamknięty to lektura powyżej :) )

#6 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 14 październik 2009 - 16:10

John Deere 130 koni czy...?? Ten nowy JD będzie silniejszy od tego crystala, i moim zdaniem lepiej tamtego się pozbądź puki jest wart więcej pieniędzy i JD będzie lepiej orać wierz mi komfort przede wszystkim ! :)
Pijany balet: tyle wad co zalet....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 14 październik 2009 - 16:16

John Deere 130 koni czy...?? Jak tylko do orki to źle nie jest... Zależy jeszcze jaki Crystal??? (jak ten na bazie ursusa 1634 to lepiej sprzedać)... Tylko z drugiej strony sprzedać za pare tyś to też szkoda, a przede wszystkim kto go kupi :)

#8 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 październik 2009 - 16:36

John Deere 130 koni czy...?? czemu nie chce 2 crystala to może się nie będę wypowiadał :)

a jak to jest bo się mówi, znaczy dużo o tym słyszałem ,że JD ma inaczej przeliczane konie czy coś takiego, że 130k JD to nie tyle samo co 130 np Zetora czy innych

a co myśicie o Same??

JD 6630 wie ktoś coś na temat ceny ???

#9 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 14 październik 2009 - 16:37

John Deere 130 koni czy...?? Takie gadanie że konie JD są inaczej przeliczane to nie prawda... Wszystko zależy od norm pomiarowych... Np. jeżeli ciągnik A i ciągnik B w tej samej normie mają identyczną moc to w takim przypadku liczy się waga maszyny (jeżeli chodzi o uciąg).
Same, Deutz-Fahr i Lamborghini to jeden Ch** także najlepiej wybrać sobie określony model i zorientować się który z 3 jest najtańszy... :)
Z DF akurat byłby na Twoje gospodarstwo M 600 Ciągnik rolniczy Deutz Fahr AGROTRON M 600 DCR, 2008r., 132KM - otoMoto
Co o tym wstępnie myślisz???
Wiem że cena JD 6630 premium z przednim tuzem i TLS oraz innymi bajerami, skrzynią 24/24 wynosi ok. 340 tyś zł brutto (69 tyś euro netto).

#10 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 październik 2009 - 16:54

John Deere 130 koni czy...?? właśnie już nie wiem co o tym myśleć...
mi w sumie żadne bajery nie są potrzebne jedyne co potrzebuje to rewers, żeby przód tył bez sprzęgła bo do prasy jest to bardzo potrzebne no i ogólnie ułatwia życie

tylko czy same,DF troche mi posłużą ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 14 październik 2009 - 17:00

John Deere 130 koni czy...?? Ja np. w swoim MF mam rewers mechaniczny (czyli dźwignia po prawej stronie i ze sprzęgłem) i nie widze żadnych kłopotów itd... Ale np. do tura zgodze się że jest to wygodniejsze...
A DF czy SAME p[osłuży Ci tyle samo co np. JD tylko wszystko zależy o Ciebie, jak będziesz dbał i czy nie będziesz żałował na serwis... (lub we własnym zakresie go dobrze serwisować) :)

Dodaj odpowiedź