Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dymienie MF 3080

64 odpowiedzi na ten temat

#61 Share wojciechwudarczyk

wojciechwudarczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 15:43

Dymienie MF 3080 Witam co do pompki zasilającej to kupiłem nową filtry nowe i na zimnym silniku jest ok a jak złapie temperatury w tedy pojawia się problem , faluje na wolnych obrotach i jak bym go wyłączył to już nie odpali.w czoraj tak miałem ,nie chciał zapalić postał do rana i o dziwo zapalił od jednego strzała[ od .razu]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dymienie MF 3080 Dzisiaj, 03:59
  •  

#62 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • Zainteresowania:mechanika konstruowanie rolnictwo

Napisany 22 marzec 2014 - 17:32

Dymienie MF 3080 Pisali tu na forum że w takich przypadkach może być to pompa wtryskowa i żeby to sprawdzić należy ja schłodzić zimną wodo jak jest rozgrzany silnik w momencie kiedy nie chce zapalić jak zapali po schłodzeniu będzie wiadoma diagnoza

#63 Share SebastianChaczyk

SebastianChaczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 21:03

Dymienie MF 3080 mam pytanie koledzy mój mf jak stał tydzień nie odpalany po zapaleniu go nie mogłem wbić rzadnego biegu jak wszedł 1234 to nie dało sie wbić a i b pedał sprzęgła był miękki po upływie kilku minut były biegi a potem biegi wchodziły wręcz płynąco kolejnego dnia to już się nie powtórzyło czy to naturalne??? czy nie pokojące? kupuje mu sprzęt kupiłem ścierniskowy 13 rap bekera 2,60 będzie dobry? a pług nie wiem jaki będzie dobry??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 22:08

Dymienie MF 3080 sprzeglo ci sie zapowietrzylo. tez tak czasami mam ze po dlugim czasie (ale znacznie wiecej niz tydzien) mam miekkie sprzeglo i biegi nie wchodza ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share piotrek19699

piotrek19699

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka oraz gry :)

Napisany 14 grudzień 2014 - 20:28

Dymienie MF 3080

Panowie u mnie  3125  przy zapalaniu kopci na niebiesko , przy odkręconym kolektorze widać jakby z dwóch cylindrów tylko kopcił. Co może być przyczyną ?  bo sami wiecie mechanicy to od razu cały silnik do remontu a zimny pali nawet bez podgrzania przy ok.minus 10