Skocz do zawartości

Zdjęcie

Carrier Drill 300S

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gratka

gratka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 11 październik 2009 - 11:04

Carrier Drill 300S chcialbym poznać wasza opinie czy to dobry agregat uprawowo siewny dla gospodarstwa 110 ha poniewaz mam zamair go kupic... czy on dobrze doprawi sobie glebe? chcialbym nim siać z 40 ha w mulcz reszte po orce? jak myslicie jest on wart swojej ceny?
tutaj link do tego sprzetu http://www.vaderstad...9&lnkMainId=279

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Carrier Drill 300S Dzisiaj, 09:22
  •  

#2 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 30 grudzień 2010 - 23:11

Carrier Drill 300S Odświeżę temat nie chcę kupić tego agregatu ale zaciekawił mnie zapotrzebowanie mocy to 90 km więc nie dużo ;) Agregat jest krótki przez co jest zwrotny a w wersji zawieszanej nie przeciąża TUZ-a :P
Z tego co czytałem brona talerzowa Carrier jest bardzo dobrą maszyną która świetnie uprawia glebę,a nie wiecie jak z ceną tego zestawu?ogólnie podsumowując zestaw wg mnie bardzo porządny i solidny,system wysiewania tak jak w rapidzie czyli bardzo dobry więc myślę że byłby to udany zakup :D
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Kasta

Kasta

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 25 grudzień 2013 - 18:09

Carrier Drill 300S Ja też odświeżę temat , gdyż nie chce zakładać nowego przy czym zaśmiecać forum. Jestem zainteresowany kupnem takiego siewnika Vaderstad , miałby on pracować na 100 ha , przy uprawie bezorkowej. Chciałbym poznać opinie użytkowników i również , czy Lamborghini r4 105 dałby rade z nim w polu. Znalazłem na Allegro takie coś http://allegro.pl/si...3806240772.html Co o nim myślicie? A może polecacie coś innego do siewu bezorkowego do 50 tyś.?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Edytowany przez Kasta, 25 grudzień 2013 - 18:12.

Dodaj odpowiedź