Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z sterownikiem fendt 612

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share inofendt

inofendt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 10 październik 2009 - 22:27

problem z sterownikiem fendt 612 witam wszystkich

mam problem z wyświetlaczem fendt612lsa turbomatki 86rok wyświetlacz nic mi prawie nie pokazuje ino bardzo słabe cyferki nie pełne i prawie nic sie nie zmienia idzie kupić taki sterownik? i czy można sprawdzić czujniki jakoś czy są dobre bo licznik dawałem do sprawdzenia i jest dobry dodaje też zdj tego sterownika może go można jakoś sprawdzić?

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z sterownikiem fendt 612 Dzisiaj, 13:13
  •  

#2 Share Jarekb20

Jarekb20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 11 październik 2009 - 18:09

problem z sterownikiem fendt 612 Witam a możesz przesłać zdjęcie tego sterownika z drugiej strony. Czy jest to licznik elektroniczny??

#3 Share inofendt

inofendt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 październik 2009 - 15:16

problem z sterownikiem fendt 612 tak jest to elektryczny licznik a zdj nie mam więcej a sterownik dałem jeszcze do sprawdzenia jak wróci dam więcej zdj, a posiada pan taki sterownik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 13 październik 2009 - 18:36

problem z sterownikiem fendt 612 Jesli wyswietlacz pokazuje slabo widoczne cyferki to nie znaczy ze wina lezy w sterowniku czyli tzw.e-boxie. Problem moze byc z samym wyswietlaczem, ktory niestety ( moge powiedziec z praktyki ) czesto sie psuje. Oczywiscie moze byc i sterownik ale wadliwosc sterownikow firmy Fendt jest bardzo znikoma i sa one czesciej wymieniane niz powinno to sie zdarzac.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#5 Share inofendt

inofendt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 październik 2009 - 18:45

problem z sterownikiem fendt 612 licznik podłączyłem do innego traktora i wskazuje prawidłowo a sterownik też podłączyłem i to samo pokazuje na dobrym liczniku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 13 październik 2009 - 19:10

problem z sterownikiem fendt 612 Jak masz taka mozliwosc z drugim ciagnikiem to pokombinuj troche, a jesli to nie wyjdzie to pozostaje tylko dobry elektronik. Niestety Fendt nigdy nie udostepnil schematow do sterownikow. A w ostatecznsci przyjdzie zakupic nowy sterownik.Oto schemat kompletnego wyswietlacza ze sterownikiem.Jest to screen z materialow do napraw tego ciagnika.

Dodany obrazek
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.