Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Fendtem 300 LSA [WOM]

46 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Marek140289

Marek140289

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 marzec 2015 - 05:47

witam u mnie rowniez problem z wom kontrolka mruga raz 5 razy a raz 8 razy co to za bledy pomozcie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z Fendtem 300 LSA [WOM] Dzisiaj, 09:24
  •  

#42 Share jasiuhonda

jasiuhonda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 luty 2016 - 21:10

witam mam problem z fentem 312 lsa turbomatic z 1992 roku. nie dziala wom, kontrolka miga 2 razy. sprawdzalem elektrozawor prad dochodzi i otwiera go dobrze, nawet jak przytrzymam dluzej przycisk to nie reaguje. nie mam pojecia co moze byc przyczyna prosze o rady.

#43 Share jasiuhonda

jasiuhonda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 luty 2016 - 21:42

moze kosti bedzie wiedzial cos na ten temat

#44 Share grzesiek1524

grzesiek1524

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 16 maj 2016 - 21:45

Witam, posiadam fendta 312 i mam w nim wałek załączany ręcznie dżwignią, moje pytanie to czy da rade przerobić to na przycisk? bo jak sie tak cały dzięn to dzwignia na ciągam to aż plecy bola...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share DanielWdowiak

DanielWdowiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 czerwiec 2016 - 12:42

Witam

A ja mam podobny problem Fendt 312. Problem mam z pokazywaniem prędkości przedniego wałka, odpalając ciągnik i przy próbie załączenia wałka przedniego klikamy przycisk krótko, wałek się nie załącza. Po przytrzymaniu przycisku przez 5 sek wałek załączy się pomijając procedure samodiagnozy ale nadal nie wyświetla się prędkość obrotowa. Ale tutaj najlepsze jeśli przed uruchomieniem wałka odłączymy czujnik prędkości obrotowej oczywiście na pulpicie wyświetla się komunikat o błędzie że czujnik został odłączony następnie podłączamy go ponownie. Komunikat znika i w tym momencie jeśli włączymy wałem pokazuje nam prędkość obrotową przedniego womu. Ale nadal da się go załączyć tylko przez przytrzymanie przycisku przez 5 sek. Czujnik jest nowy. Ma ktoś jakiś pomysł ?  

#46 Share luk526

luk526

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 lipiec 2016 - 14:52

Czy przed pojawieniem się tego problemu ciągnik był odpalany z matki ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share fobos

fobos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 10:03

Mój problem z jakim sie borykam w Fendzie 311lsa polega na tym ze slizga się WOM, przyczyna tego jest rozkręcająca się śruba która reguluje napięcie spreżyn ściskających tarczki. Już kilka razy odkręcałem ta śrubę, zmieniałem na inna jednak wciąć ta śruba się luzuje i wałek znów się ślizga...tarczki zmierzone maja ok 3,6mn grubości...kupiłem również jedna nowa sprężynę by porównać czy stare się już nie wypracowały, jednak stara od nowej niczym się nie różni.

Edytowany przez fobos, 12 wrzesień 2016 - 10:04.