Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 09:33

Pytanie do kosti68. Czym się różni silnik KHD F6L 912 od MWM D226-6 ? I czy ten pierwszy jest oznaczony w ciągniku serii 600-610LS tak jak np 611Ls czy 614Ls symbolem MWM?

Ale ty masz problemy :P czy to az takie wazne jaki kto ma silnik i czym sie rozni. KDH to praktycznie silini Deutza i wystepowal tylko w ciagnikach 610LS natomiast od 611LS i w typach LSA sa to silniki MWM 226 B. Moglbym troche pogrzebac w dokumentacji i poszukac roznic...ale po co?? czy to komus cos da? Nie ma co sie wdawac w szczegoly, faktem jest ze silniki z typu D226 B sa silnikami bardzo wytrzymalymi i porownaniu do innych silnikow w ciagnikach Fendt sa nie do przebicia. Silniki typu 226 B wytrzymuja ok. 14000 motogodzin bez zadnego remontu a slyszalem o przypadkach gdzie silnik ten przechodzil remont generalny po 16500 motogodzinach.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls Dzisiaj, 04:38
  •  

#22 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 06 listopad 2009 - 15:37

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls kosti68 mozesz rozwiac wszelkie watpliwosci i podac moce calej seri 600?? bo kazdy inaczej pisze byl bym bardzo ale to bardzo wdzieczny z gory dzieki

#23 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 16:42

kosti68 mozesz rozwiac wszelkie watpliwosci i podac moce calej seri 600?? bo kazdy inaczej pisze byl bym bardzo ale to bardzo wdzieczny z gory dzieki

teraz jest pytanie czy moc silnika czy moc ciagnika na walku bo to tam sie ja mierzy. Praktycznie wciagnikach Fendt jest taka zasada ze pierwsza cyfra to typ ciagnika a dwie nastepne to moc w KM x 10.( plus/minus 5 KM) Dla przyladu Fendt 611LS ma wedlug danych technicznych 77 KW /105 KM a 614LS 99,3 KW/ 135 KM
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#24 Share Aquarius

Aquarius

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 17:39

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls To nie problem :P tylko chęć posiadania wiedzy o czymś co się ma;) Jak wychodził ten ciągnik to w Polsce nikt nie wiedział, że coś takiego może istnieć. Wiadomo co u nas było. A teraz mamy te dziadki i nimi robimy i nic o nich nie wiemy. Po co mam jechać do mechanika jak sam mogę coś zrobić. Po to jest chyba to forum aby uzyskać informację, porównać coś itp.
Chodzi mi tylko i wyłącznie o to z tą różnicą czy ten KDH jest tak jak Deutzu chłodzony powietrzem bo jeśli jest on chłodzony powietrzem to będę wiedział co mniej więcej mam albo 611 albo 612. Bo jak wiesz od 611 były stosowane silniki MWM. Natomiast, to że MWM jest wytrzymały to wiem. Ja słyszałem że one mogą wytrzymać nawet ponad 20000, ale to jest tylko gadanie.

Jeszcze jedno pytanie do Ciebie kosti68. Jaki olej lejemy do pompy paliwowej w tej 600-tce. Bo raczej go trzeba wymieniać z tego co zauważyłem. Chyba, że się mylę.

#25 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 06 listopad 2009 - 19:32

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls kosti chodzi mi wlasnie o ta mierzona na wom

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 16:21

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls Teoretycznie na wom powinna byc taka moc jaka podana jest w danych technicznych ciagnika.

#27 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 09:05

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls a moze znasz wartosci wydatkow popm hydrauliki??
czy to moze sa te miary podane w np w tym linku od aqauriusa

#28 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 15:50

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls Wszystkie wartosci opisane sa w materiale "dane techniczne". Wartosic dotyczace wydajnosci i mocy pompy w ciagnikach Fendt 610-614 LS sa wszedzie takie same. A w tej tabeli aquariusa wydajnosc jst bardzo podobne do tej z danych technicznych, ale trzeba rozroznic dwie wartosici, jedna to wartosc hydrauliki roboczej a druga to wartosc ukladu kierowniczego.

#29 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 21:30

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls aha dzieki wielkie a wiesz moze cos na temat dokladnego tematu tego tematu.?:P wybaczcie za maslo maslane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share deutz611

deutz611

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Wszystkim co ma koła i silniki...

Napisany 03 grudzień 2009 - 19:09

Ładowacz czołowy na Fendt 611 ls Witam...może ja wam pomoge ustalić fakty który ile mocy posiada..kliknijcie na link i tam już chyba większości się dowiecie...http://www.konedata.net/Traktorit/traktorit.htm
Tylko że ta moc podawana jest na wałku przekaźnika mocy (WOM), ile można to bardzo łatwo w przybliżeniu przeliczyć, ponieważ opory układów i stosowanego tam oleju w sumie z bezwładnością elementów wirujących oraz innych elementów ciernych daje straty mocy silnika w granicach 15-30%.
Pozdrawiam.