Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agroplus77

agroplus77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 04 październik 2009 - 14:35

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 Interesują mnie opinie użytkowników tych ładowarek i jak zachowują się podczas transportu przyczep oraz ich awaryjność. Będzie przeznaczona do gospodarstwa mlecznego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 Dzisiaj, 22:26
  •  

#2 Share therider

therider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 05 luty 2010 - 15:01

Interesują mnie opinie użytkowników tych ładowarek i jak zachowują się podczas transportu przyczep oraz ich awaryjność. Będzie przeznaczona do gospodarstwa mlecznego.

napewno lepsza będze Manitou 731 LSU Turbo i w ładowaniu i w transporcie

#3 Share RolnikD

RolnikD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:46

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 To tak jakbyś porównywał Mercedesa z Fiatem. Oczywiście, że MANITOU bije DF pod każdym względem. Manitou i JCB to najlepsze firmy wśród ładowarek teleskopowych. Delikatna przewaga Manitou na obecną chwilę a to z powodu dużych problemów wewnętrznych importera JCB w Polsce.

#4 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:50

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 Jakie to problemy? Pewnie takie ze sprzęt nowy można dużo taniej ściągnąć z wysp.

#5 Share RolnikD

RolnikD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 luty 2010 - 22:00

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 Finansowe, rzecz jasna. Powoli nikt nie chce w Interhan.... pracować! Jest też sporo innych ale nie mogę o tym powiedzieć. Poszukaj w necie, znajdziesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 09 luty 2010 - 21:45

To tak jakbyś porównywał Mercedesa z Fiatem. Oczywiście, że MANITOU bije DF pod każdym względem. Manitou i JCB to najlepsze firmy wśród ładowarek teleskopowych. Delikatna przewaga Manitou na obecną chwilę a to z powodu dużych problemów wewnętrznych importera JCB w Polsce.

A słyszałeś kolego o Merlo...wg danych z ubiegłego roku mają 46% rynku niemieckiego ...największy prześwit, wysów i takie tam drobnostki
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#7 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 09 luty 2010 - 21:46

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 Wiem, wiem nie muszę szukać.

#8 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 luty 2010 - 22:11

To tak jakbyś porównywał Mercedesa z Fiatem. Oczywiście, że MANITOU bije DF pod każdym względem. Manitou i JCB to najlepsze firmy wśród ładowarek teleskopowych. Delikatna przewaga Manitou na obecną chwilę a to z powodu dużych problemów wewnętrznych importera JCB w Polsce.

akurat uklad napedowy jcb bije na glowe ten z manitou, chodzi mi o ten powershift z 6 przelozeniami, w ktorym mozna nastawiac 3 tryby pracy (normalny czyli zwykle ladowanie, transport w ktorym na ostatnim biegu odlaczany jest przedni naped i tryb uciag ktory mozna wykorzystywac np. przy pracach ziemnych w ktorym chyba zostaje zalaczona blokada tylnej osi).
manitou ma lepsze pompy hydrauliczne o zmiennej wydajnosci (prznajmniej w tamtym roku tak bylo), ale ja bym wolal lepsza skrzynie.
merlo to ladowarka bardzo wszechstronna, ale jej glowne atutu przydaja sie bardziej do pracy w magazynie lub budownictwie, niz w rolnictwie. z prosta przekladnia hydrostatyczna za wiele nie powojuje ciagnac przyczepe o masie 15t ;[
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#9 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 12 luty 2010 - 21:42

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 Nie zgodzę się do końca kolego proponuje obejrzeć modele Turbofarmer i Multifarmer z układem TUZ, nawet z Wom występują, widziałem taką nawet z pługiem choć mało to wygodna praca na dłuższą metę bo to trochę nie do tego :P
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share ELVIS781

ELVIS781

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 luty 2010 - 08:06

Manitou 731 LSU Turbo vs. DF Agrvector 30.7 lub 35.7 Ja mam MLT 626 TURBO od kilku lat i prawdopodobnie w tym roku wymienie ją na 735-LSU.Żaden inny kolor ładowarki nie wchodzi w gre. ;[