Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin902

marcin902

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:KPK kumurun team ;))

Napisany 02 październik 2009 - 19:02

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 chlopaki zwracam sie do was w takiej sprawie czy czy majac nie cale 20 ha mógl bym dostac dofinasowanie na nowego belarusa np 820 lub 952 ??
moje filmy na youtube http://pl.youtube.co...r/marcinorolnik zapraszam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 Dzisiaj, 01:33
  •  

#2 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:14

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 Jeśli masz produkcję zwierzęcą to napewno tak, ważne jest jeszcze ile i jakiej mocy masz ciągników poniżej 20 lat

#3 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 02 październik 2009 - 20:22

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 Ja nie mam produkcji zwierzęcej i się załapałem, 15-20h spokojnie wystarczy na 80-85 koni.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 Dzisiaj, 01:33
  •  

#4 Share marcin902

marcin902

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 02 październik 2009 - 20:39

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 no ja mam prawie 30 szt bydla i 10 szt swin a na dzien dzisejszy mam wladymirca T-25a z 82 roku i mtz 80 z 89r

a wiecie moz eile moze kosztowac taki belarus 820 na szerokich kolach i blacha ??

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 październik 2009 - 11:52

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 Jak wpiszesz w uzasadnieniu, że sprzedasz poprzedniego MTZ'a to przejdzie bez problemu. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 03 październik 2009 - 12:17

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 W metalowej masce możesz kupic do 60 tyś. tylko skrzynia synchronizowana nie ma jednego biegu

#7 Share marcin902

marcin902

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 03 październik 2009 - 15:39

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 ale ma szerokie kola ??

#8 Share pioter03

pioter03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 październik 2009 - 18:18

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820 szerokie koła możesz sobie zamówić jako wyposażenie dodatkowe , znaczy sie mówisz dilerowi ze chcesz szersze ogumienie i ci takie zamówi do ciągnika za dopłatą oczywiście

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share marcin902

marcin902

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 14 październik 2009 - 14:18

czy majac nie cale 20 ha mógl bym otrzymac jakies dofinasowanie na nowy ciagnik ,np. na belarusa 820

szerokie koła możesz sobie zamówić jako wyposażenie dodatkowe , znaczy sie mówisz dilerowi ze chcesz szersze ogumienie i ci takie zamówi do ciągnika za dopłatą oczywiście

a ile moze wynosic taka oplata za szerokie kola ??

a wiecie moze chlopaki czy jak mój ojciec ma 50 lat czy mozna dofinasofanie dostac w tym wieku