Skocz do zawartości

Zdjęcie

zapowietrzanie sie skrzyni w 1614

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share schiefelbein1

schiefelbein1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 01 październik 2009 - 19:33

zapowietrzanie sie skrzyni w 1614 witam mam problem w 1614 zapowietrza mi sie skrzynia i pali sie lampka powyzej kierownicy.Wymienilem juz odpowietrznik na nowy i dalej nic nie pomoglo. po godzinie pracy przedni naped zaczyna ciagnac. Dlaczego tak sie dzieje i jak temu zaradzic? oleju jest dosc na miarce w skrzyni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zapowietrzanie sie skrzyni w 1614 Dzisiaj, 03:36
  •  

#2 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 01 październik 2009 - 21:38

zapowietrzanie sie skrzyni w 1614 Możesz wstawić fotkę tej kontrolki? I przez to Ci się napęd nie chce włączać, ostatnio u mnie był podobny problem czyżby powodem tego było zapowietrzanie się skrzyni biegów... :)

#3 Share zakrzewiak

zakrzewiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 01 październik 2009 - 22:49

zapowietrzanie sie skrzyni w 1614 A może rozdzielacz od przedniego napędu przepuszcza olej i dlatego się włącza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share schiefelbein1

schiefelbein1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 02 październik 2009 - 18:31

zapowietrzanie sie skrzyni w 1614 rozdzielacz to raczej nie. a ta kontrolka co sie zapala to jest od tego czujnika ktory jest na skrzni biegow(jak sie zdejmie pokrywe pod nogami kierowcy to widac)

#5 Share zakrzewiak

zakrzewiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:12

zapowietrzanie sie skrzyni w 1614 Więc to jest kontrolka od wzmacniacza momentu. U mnie w 912 też się zapalała ale wzmacniacz działał poprawnie,zawsze w okresie zimowym się zapalała, a latem gasła. W 1634 w tym roku też się zapalała ale po zgaszeniu silnika gasła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share agronom83

agronom83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 18:18

zapowietrzanie sie skrzyni w 1614 ta lampka jest od ciśnienia oleju w mikropompce odpowiedzialnej za działanie wzmacniacza, WOMu i przedniwgo napędu jeśli sie świeci to masz za małe ciśnienie w tym układnie i dlatego wzmacniacz, WOM lub przedni napęd mogą nie działać poprawnie. ćiśnienie powinno tam chyba być 8-12atm.