Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTZ 82

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 01 październik 2009 - 14:52

MTZ 82 nigdy nie miałem do czynienia z mtz i chciał bym się dowiedzieć paru rzeczy jakie ma wyposarzenie
wspomaganie?ogrzewanie?wady i zalety silnika, awaryjność,wydajność podnośnika,szybkość transportowa, jak by ktoś coś jeszcze wiedział czego nie napisałem to niech doda.
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ 82 Dzisiaj, 05:31
  •  

#2 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 01 październik 2009 - 15:42

MTZ 82

nigdy nie miałem do czynienia z mtz i chciał bym się dowiedzieć paru rzeczy jakie ma wyposarzenie
wspomaganie?ogrzewanie?wady i zalety silnika, awaryjność,wydajność podnośnika,szybkość transportowa, jak by ktoś coś jeszcze wiedział czego nie napisałem to niech doda.
pozdrawiam

Ma wspomaganie i ogrzewanie, najwięcej wyciągnąłem nim 34km/h więc chyba nie tak źle ;)Silnik jest mało awaryjny, w moim przez 13 lat chyba nic poważniejszego się nie stało...

#3 Share MTZ8200

MTZ8200

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 październik 2009 - 15:54

MTZ 82 WITAM ja mam dwa coprawda wiekowe 86r ale po gruntownej modernizacji i mówie tak stary MTZ to twardy a te nowe teraz to troche odchudzone nie ten materiał zalezy jak sie trafi ja jestem z moich zadowolony te nowe są troche ucywilizowane jak ja to mówie ! a tak wogle to tylko noga na gaz a on napewno nie odmówi

#4 Share kapec24

kapec24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 01 październik 2009 - 16:38

MTZ 82 Miałem kiedyś MTZ'ta 82 z 96 r., produkowanego już w Narwi. I faktycznie- noga na gaz i nie odmówi. Tylko to już nie było to samo co MTZ'ty od rusków - wszedzie wycieki olejów i i coś z podnośnikiem szwankowało, ale co to nie powiem bo nie pamiętam ( młody wtedy byłem). Zawsze miałem problemy żeby włączyć ten bieg co chciałem xD

#5 Share asior14

asior14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 październik 2009 - 16:47

MTZ 82 Ja mam MTZ-a z 1993r. mam go już 4 lata i nic przy nim nie robiłem. podnośnik też dobrze działa i wogule nie narzekam. Jedyna wada to luzy w kierownicy.. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 01 październik 2009 - 19:14

MTZ 82 a jest miejsce na radujko trzy trzeba dorabiać ?

#7 Share xdxaxmxixaxnx

xdxaxmxixaxnx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 01 październik 2009 - 19:28

MTZ 82 W moim 99r jako takie miejsce jest, ale bylo trzeba wycinać dziure w takim plastiku i kieszen zamontować. Nawet otwoty na glośniki byly
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2009 - 21:17

MTZ 82 Mam pytanie. Od którego roku robili Mtz-y z nową deską rozdzielczą taką jak w nowych belarusach??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 20 październik 2009 - 18:03

MTZ 82 Deska rozdzielcza pojawiła sie w nich ja zaczęto produkować je w narwi

ja mam 2 mtz i belarusa jedem mtz jestz 89r produkowany jeszcze u ruskich to jest maszyna tylko troche luzu na kierownicy z dobrego materiału sa zrobione a nie tak jak te z narwi czy belarusy tylko jedna wada stary ,a w 2 mtz z 97ma wygodniejsza kabine miejsce na radioale tak to oki aw nowym belarusie tez jest dobry tylko jedna wada hydraulika sie poci ale radia montuja już fabrycznie i ma klime

szybkosc transportowa to ok 35km/h i jest ogrzewanie i wspomaganie we wszystkich mtz czy starych czy nowych podnosnik 3tony

Dodaj odpowiedź