januszek102

rozrzutnik 8-10 ton

Polecane posty

aadams7    0

to zależy ile masz kasy?? i czy nowy czy nie?? ja kupuje tytana 10 plus on ma 8 ton i kosztuje ok.50000zł netto. Apollo ktory jest zaje...... też ma 8 ton i kosztuje ok 74 tyś. zł netto. Tytan 9 ton kosztuje ok 58 tyś zł. warfamy lub cynkometu bym nie polecał. co z tego że są tańsze?? jak jakośc wykonania i materiały użyte do wykonania są lipne. z brzegiem może i też nie jest wspaniale ale lepiej od polskich konkurętów, fakt do zagranicznych mu sporo brakuje ale cena tez nie jest tak kosmiczna...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Można również zastanowić się nad Herosem z Pronaru, poj. skrzyni wynosi ok. 10,5 m3 a ładowność jest określona na 8 ton. Dokładniej go nie oglądałem, ale opinie w stosunku do np. Tytana są typu: masywniejsza rama, burty z grubszej blachy wykonane. Czy to prawda to nie wiem należało by to zweryfikować. Cena to w maju powiedzieli mi za takiego z dwoma bębnami rozrzucającymi ok. 64 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

to proponuje apollo jak zagadasz dobrze ze sprzedwcą to wyniesię cię ten rozrzutnik lekko ponad 70 tyś.


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Jeżeli 70 tys chcesz przeznaczyć to najlepszy wybór będzie chyba Tytan 11. Ja sam obecnie wybieram rozrzutnik i chyba będzie też tytan ale 13. Myślałem nad herosem bo jednak 62 tys netto (Tytan 13) a 64 tys brutto bez negocjacji to jest różnica i zawsze można przeznaczyć trochę więcej na ciągnik. Obecnie jestem zdecydowany na Tytana ze względu na oś tandem, chociaż wiem, że jest również dużo przeciwników tandemowej osi (w domu się o tym przekonałem). Co do innych producentów polskich to nawet nad nimi się nie zastanawiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poszukaj czegoś na pojedynczej osi z dużym ogumieniem znacząco zmniejsza zapotrzebowanie na uciąg. W temacie Polskich rozrzutników przoduje Apollo. Dla ciekawości zawsze można zapytać o produkty np. Sip'a, Mengele itp. Joskim może być drogi, ale co do jakości wykonania nie pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj