Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozrzutnik 8-10 ton

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share januszek102

januszek102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 01 październik 2009 - 07:18

rozrzutnik 8-10 ton witam klubowiczów
mam zamiar kupować nowy rozrzutnik 8-10 ton
może coś doradzicie ?????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozrzutnik 8-10 ton Dzisiaj, 18:56
  •  

#2 Share jasikor

jasikor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 październik 2009 - 07:23

rozrzutnik 8-10 ton ja to bym ci proponował coś z polskich warfama albo cynkomet

#3 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 01 październik 2009 - 07:40

rozrzutnik 8-10 ton to zależy ile masz kasy?? i czy nowy czy nie?? ja kupuje tytana 10 plus on ma 8 ton i kosztuje ok.50000zł netto. Apollo ktory jest zaje...... też ma 8 ton i kosztuje ok 74 tyś. zł netto. Tytan 9 ton kosztuje ok 58 tyś zł. warfamy lub cynkometu bym nie polecał. co z tego że są tańsze?? jak jakośc wykonania i materiały użyte do wykonania są lipne. z brzegiem może i też nie jest wspaniale ale lepiej od polskich konkurętów, fakt do zagranicznych mu sporo brakuje ale cena tez nie jest tak kosmiczna...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4 Share kalol

kalol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 październik 2009 - 12:43

rozrzutnik 8-10 ton Można również zastanowić się nad Herosem z Pronaru, poj. skrzyni wynosi ok. 10,5 m3 a ładowność jest określona na 8 ton. Dokładniej go nie oglądałem, ale opinie w stosunku do np. Tytana są typu: masywniejsza rama, burty z grubszej blachy wykonane. Czy to prawda to nie wiem należało by to zweryfikować. Cena to w maju powiedzieli mi za takiego z dwoma bębnami rozrzucającymi ok. 64 tys brutto

#5 Share januszek102

januszek102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 01 październik 2009 - 13:14

rozrzutnik 8-10 ton na to bym przeznaczył ok. 70 tyś i ma być nowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 01 październik 2009 - 15:14

rozrzutnik 8-10 ton to proponuje apollo jak zagadasz dobrze ze sprzedwcą to wyniesię cię ten rozrzutnik lekko ponad 70 tyś.
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#7 Share kalol

kalol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 październik 2009 - 15:17

rozrzutnik 8-10 ton Jeżeli 70 tys chcesz przeznaczyć to najlepszy wybór będzie chyba Tytan 11. Ja sam obecnie wybieram rozrzutnik i chyba będzie też tytan ale 13. Myślałem nad herosem bo jednak 62 tys netto (Tytan 13) a 64 tys brutto bez negocjacji to jest różnica i zawsze można przeznaczyć trochę więcej na ciągnik. Obecnie jestem zdecydowany na Tytana ze względu na oś tandem, chociaż wiem, że jest również dużo przeciwników tandemowej osi (w domu się o tym przekonałem). Co do innych producentów polskich to nawet nad nimi się nie zastanawiałem...

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2009 - 17:28

rozrzutnik 8-10 ton Poszukaj czegoś na pojedynczej osi z dużym ogumieniem znacząco zmniejsza zapotrzebowanie na uciąg. W temacie Polskich rozrzutników przoduje Apollo. Dla ciekawości zawsze można zapytać o produkty np. Sip'a, Mengele itp. Joskim może być drogi, ale co do jakości wykonania nie pozostawia wiele do życzenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 26 październik 2009 - 15:52

rozrzutnik 8-10 ton rozrzutnik Warfama n-263 cena brutto 69000 zł Pol-Mot Warfama Produkty , Rozrzutniki nawozĂłw naturalnych
Cynkomet n-221/3 cena brutto 56000 zł
n- 264 - 81700 zł CynkoMet - Maszyny rolnicze