Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brona wirnikowa

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 30 październik 2009 - 09:11

Brona wirnikowa Firmy Ro-Masz i Staltech robią hydropaki na 1 siłownik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brona wirnikowa Dzisiaj, 18:18
  •  

#22 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 30 październik 2009 - 16:22

Brona wirnikowa a wiesz jaka cena jakbyś mógł podaj linka :D

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#23 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1251 postów

Napisany 30 październik 2009 - 17:28

Brona wirnikowa To lepiej kupić orgynalny hydropak i bedzie pasować bez jakiś przeróbek, używka ok. 400E.

#24 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 19:27

Brona wirnikowa Mam dwa agregaty 2,5 m do sprzedania napisz jakiś kontakt do siebie to coś wymyślimy.Pozdro.

#25 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 03 listopad 2009 - 10:49

Brona wirnikowa nowy Staltech hydropack cena brutto 2700 zł u mnie Staltech - Zakłady Produkcji Maszyn Rolniczych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share lukaszdra

lukaszdra

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 14 lipiec 2016 - 19:21

Brona wirnikowa

Witam mam pytani czy 60-tka da radę pociągnąć bronę wirnikową 2.5m i czy ta brona działa na podobnej zasadzie do glebogryzarki czy nie. moje pytanie może być śmieszny ale pytam z czystej ciekawości

#27 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1682 postów

Napisany 15 lipiec 2016 - 07:19

Brona wirnikowa

to nie bedzie robota, tylko drapanie.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#28 Share konrad1990

konrad1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 październik 2016 - 17:39

Brona wirnikowa

Witam mam pytani czy 60-tka da radę pociągnąć bronę wirnikową 2.5m i czy ta brona działa na podobnej zasadzie do glebogryzarki czy nie. moje pytanie może być śmieszny ale pytam z czystej ciekawości

Dawac daje rade spokojnie a efekty uzyskiwane na ciezkich ziemiach sa nieporownywalne do zwyklych bron. Po jednym przejezdzie masz gotowe do siewu a jak sie zdarzy, ze brzydko i poprawisz to nawet najgorsze gliny da sie obsiac. Fakt, ze nie na pelnej glebokosci roboczej to sie nie ma co czarowac ale zrobisz i tak o niebo lepiej niz zwyklymi bronami. Tyle, ze na pare ha to zestaw ok ale na wiecej to jednak pasuje cos wiekszego niz c- 360 i zagregowac z siewnikiem zeby czasu niepotrzebnie nie tracic... W galerii mam jakies fotki a i na YT filmik mozesz znalezc. Pozdrawiam.

#29 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2250 postów

Napisany 13 październik 2016 - 19:56

Brona wirnikowa

Nie róbcie sobie jaj. C360 i brona wirnikowa 2,5 m? Nawet po wierzchu będzie ogień z rury. Za mały ciągnik do takiego agregatu, tu trzeba ok 80KM.

Kolega wyżej 3P pracuje z taką broną bez wału ale jak widzę u niego ten sam ciągnik z pługiem 4 UG to nie ma się co dziwić. Swoją drogą na taką ziemię nie potrzeba aktywnego agregatu.

Edytowany przez akmaly, 13 październik 2016 - 19:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share konrad1990

konrad1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 październik 2016 - 21:38

Brona wirnikowa

Nie róbcie sobie jaj. C360 i brona wirnikowa 2,5 m? Nawet po wierzchu będzie ogień z rury. Za mały ciągnik do takiego agregatu, tu trzeba ok 80KM.

Kolega wyżej 3P pracuje z taką broną bez wału ale jak widzę u niego ten sam ciągnik z pługiem 4 UG to nie ma się co dziwić. Swoją drogą na taką ziemię nie potrzeba aktywnego agregatu.

Kolego musze sprostowac bo ten plug to nie UG a lokalne rzemioslo wiec i nieco mniejszy. Ziemie to przewaznie gliny IIIb-V w wiekszosci sa trudne do uprawy. Wyjatkowo jak sie uda trafic w dobry czas z orka to potem jest lzej ale jak trafisz na sucho albo mokro to lepiej przemilczec temat uprawy... Pozatym pytanie bylo czy sobie poradzi a nie czy jest wystarczajcym ciagnikiem do takiej maszyny i tutaj masz racje, ze nie jest. Zreszta ja niczego takiego przeciez nie napisalem. Malo tego jak tylko to bedzie mozliwe to podepne brone do czegos wiekszego :)