Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD 2140 Filtr hydrauliki

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nostradamus

nostradamus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 wrzesień 2009 - 21:33

JD 2140 Filtr hydrauliki Witam mozecie mi podpowiedzieć gdzie znajduje sie filft od oleju od hydrauliki i zeby go wyczyścić lub wymienić czy konieczne jest spuszczanie oleju ze szkrzyni ?? mam jeszze taki małyt problem ze sprzegłem bardzo ciezko sie wciska pedał od sprzegła i tak jak by nie wysprzeglało do końca. prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD 2140 Filtr hydrauliki Dzisiaj, 09:42
  •  

#2 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 11:08

JD 2140 Filtr hydrauliki Ostatnio sporo postów na ten temat..... Filtr jest z prawej strony blisko tylnego koła w obudowie metalowej... Ale nie mam pojęcia czy trzeba spuszczać olej....... Zbieram się do tego samego, kupiłem już wkład filtru.... U mnie sprzęgło też ciężko wchodzi... one chyba tak mają... pod sprawdż poziom płynu pod kierownicą i pod kabiną jest jedna karamidka... Jest coś takiego jak tarcza sprzęgła która kosztuje około 500 zł ale czy ona za to odpowiada to nie wiem.....

#3 Share imko12

imko12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 14:22

JD 2140 Filtr hydrauliki Nie trzeba spuszczać oleju można śmiało wykręcić filtr. A co do sprzęgła to raczej docisk ja swojego niedługo w części to będę wiedział co w nim się stało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 16:07

JD 2140 Filtr hydrauliki Spróbuj nasmarowac łozysko i "wałek sprzegła" czyli pod schodniem jak sie troche schylisz masz dwie kalamitki ktore warto czasami nasmarowac i od tego bym zaczał. Potem sprawdz czy dobrze sie wyciska pompka ktora znajduje sie po prawej strony owych kalamitek.Spróbuj odpowietrzyc moze cos pomoze. Pod deska rozdzielcza jak odkrecisz lewy boczek tapicerki znajduje sie zbiorniczek z płynem hydraulicznym sprzegła,sprawdz stan, w razie małej ilosci dolej DOT-3 powinien byc ok.

#5 Share mimcio

mimcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 03 październik 2009 - 20:25

JD 2140 Filtr hydrauliki U mnie też ciężko chodziło sprzęgło, do tego stopnia że aż rozerwało wysprzęglnik powodem było prawdopodobnie docisk ponieważ był już mocno wytarty (ponad 1mm wrzery). Po splanowaniu docisku sprzęgło jest troche miększe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rafcik711

rafcik711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 04 październik 2009 - 08:00

JD 2140 Filtr hydrauliki Witam ja miałem podobne objawy nasmarowałem dwie kalamitki koło pompki sprzęgła i dolałem płynu i teraz jest ok