Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drifting czyli jazda bokiem.

52 odpowiedzi na ten temat

#21 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 22:47

Drifting czyli jazda bokiem. A dlaczego nie idziesz w stronę 200sx? Tam masz tuning za grosze...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Drifting czyli jazda bokiem. Dzisiaj, 08:09
  •  

#22 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 19:08

Drifting czyli jazda bokiem. Ja jestem fanem BMW wiec zaden japoniec ze swoim doladowanym silnikiem mi tego nie zastapi.Sam zakup dobrego 200sx jest takim kosztem jak zakup e30 lub e36 i zaladowanie do niej silnika 4.4i ,jakies 10 tys zl co mija sie z celem.

#23 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 20:15

Drifting czyli jazda bokiem. @blu oj nie powiedziałbym ze masz wiekszą moc za grosze,no chyba ze dla Ciebie grosze znaczy kwota 5-10tys:P.kwestia świstu turbo jak i faza załączenia sie turbo podczas jazdy bezcenna :lol: :)

#24 Share krzychu489

krzychu489

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 14:21

Drifting czyli jazda bokiem. No Szczewko.. oby Ci się udało zrealizować plany odnośnie latania bokiem :lol:
A skoro drift taxi w Koszalinie tak tanio to trzeba się kiedyś tam wybrać :huh:
Bo w sumie 70 km to daleko nie jest, żeby nie wybrać się..
A co do auta to wolnossące BMW na ślizganie amatorskie to jak najbardziej dobry pomysł.
S13/S14 to za duży wydatek a i koszty serwisowania takiego auta są spore.
Sama turbina jest wrażliwa.. a jak padnie to kilka tysi w plecy za nową (no chyba,że da się do regeneracji -a nie każdą turbine można zregenerować- ale taka to już słabsza będzie).
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoje ślizganie :(

#25 Share wierzba1272

wierzba1272

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Elektryka

Napisany 12 listopad 2010 - 23:16

Drifting czyli jazda bokiem. Widzę,że na forum są także inni wielbiciele driftingu niż ja. uwielbiam ten sport mimo, że nie miałem tak naprawdę spróbować gdzieś "pojeździć bokiem" Ale kto wie co będzie w przyszłośći...
Pozdrawiam wszystkich fanów tego sportu!
UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

#26 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 23:25

Drifting czyli jazda bokiem. Ja narazie raczkuje w tym temacie nie mam ani konkretnego sprzetu ani pola do popisu tylko 2 łuki polnej drogi. Ale co tam Polonez daje rade a zwłaszcza jak lekko popada :D Cudów nie ma ale wprawic można się. Jazda bokiem to jazda bokiem nie jakieś robienie kółeczek to było dobre za czasów Ogara 205 :)
silnik FSO szału nierobi nie jest ani zrywny ani mocy nie ma konkretnej chyba że lekko włączone ssanie wtedy to na 2spokojnei drapie. Tak silniczek rovera 100 konny to juz by można było cos wykombinować :D
Mój Wladimirec podbija świat

#27 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 22:35

Drifting czyli jazda bokiem. w wigilie uprawialem drifting ciagnikiem z pelna beczka,tylko patrzylem czy nic nie jedzie i czy beka minie sie z wierzba

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#28 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 23:09

Drifting czyli jazda bokiem. Moja zabawa zaczęła sie najpierw od BMW zachorowałem po przejażdżce w e36 328i coupe wtedy 3 letnie auto i w 2002 roku sprzedałem golfa Mk1 1,1 gaźnik i kupiłem e30 1,6 100km z 1988 jakieś stożki duperelki wydechy ale zawsze beema zainteresowanie panien na w mieście bezcenne nawet mój przyjaciel ujeżdżając w miarę nowoczesne A4 byl zazdrosny i oczywiście tez zachorował na BMW później była e30 320i 1990r full wypas igla z rejchu z książka serwisową 160tys km marzenie miała być 325i ale stan był mega ryk silnika 6 cylindrów BMW nie zastąpi nic po wywaleniu kata i stożku w obudowie jeszcze lepiej plus chip przesuwający odcinke na 7000 oraz wydmuszka za plecami i rozpórki , juz wtedy w necie zaczęło raczkować stowarzyszenie driftingowe wziolem nawet udział w dwóch eliminacjach (Bydgoszcz i Toruń) w 2006 roku pojeździło się na eliminacjach i rozgrzewkach ale zawsze coś się złapie Polody udzielał rad.Później skończyłem studia praca zmiana pracy plany sie zmieniły i beema poszła na sprzedaż i tak sie urwało ale pasja została od niedawna zostałem rolnikiem i sadze ze w przyszłości do tego wrócę ;) i jak ktoś chce popróbować sił nie musi byc od razu 325i albo 200 SX może być 316 pośmigać bokami w bezpiecznym miejscu zawsze można i bez szpery a jak się ktoś w tym sporcie dobrze czuje i ma duuuzo kasy to lawety Nissany czy M-ki i jazda, czymś na tym rolnictwie w wolnym czasie trzeba się zajmować .
Sory za interpunkcje ale to z lenistwa.;-) a i takie moje Hasło dnia
"Drifters are the happiest drivers on Earth ":P Vladoo
żeby nie było ze wymyslam mój baaaardzo stary filmik na tym portalu po czasie dzwiek uciekł :D
http://www.streetfir...tingd_96532.htm

Edytowany przez Vladoo1, 30 grudzień 2010 - 23:12.

#29 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 00:31

Drifting czyli jazda bokiem. heh, zdaje sie ze tez bylem na zawodach w bydgoszczy w 2006 ;)
oczywiscie na widowni, z reszta pierwszej sensownej widowni na tego typu zawodach, bo odbywal sie na torze kartingowym.

wtedy zona dżonka (po jego wygranej) spalila kapcie w e34 :P
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#30 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 07:54

Drifting czyli jazda bokiem. Dżonek to był legenda pomijając zloty BMW na zawodach lubił przypalić kapcia w różnych miejscach a to się nie podobało śmietance z Warszawki no i go w końcu odsunęli jakąś kara czy jakoś nie pamiętam a trzeba pamiętać ze Przemysław Jańczak to jego Fumfel jak Jańczak wygrywał e30 -tką to Dzonek śmigał M3 później M5 od e34 do e39 a w Poznaniu go widziałem w e46 M3 ;)
a wtedy w Bydgoszczy jeździłem w kasku strażackim w parze z Fiatem 125 i fordem Granadą:P

Edytowany przez Vladoo1, 31 grudzień 2010 - 07:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 09:52

Drifting czyli jazda bokiem. z ta glosna granada? ;)

janczak teraz smigal kanarkowym z3 i pieknie zawija bokami :P
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2010 - 12:09

Drifting czyli jazda bokiem. http://www.youtube.com/user/JazdaBardziejBokiem#p/u/3/kZ51yPqKkzE

Mają nagrać full version. Dodany obrazek

Edytowany przez Profil usunięty, 31 grudzień 2010 - 12:11.

#33 Share wierzba1272

wierzba1272

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Elektryka

Napisany 03 styczeń 2011 - 22:00

Drifting czyli jazda bokiem. Właśnie kilka dni temu pierwszy raz zobaczyłem te filmiki z JBB i wg. mnie są świetne. Jak dla mnie to chyba najlepsze polskie produkcje filmowe o drifcie kręcą.
A co do "Touge in Poland" to zapowiada się naprawdę ciekawie. Czekam na pełną wersję:)
A tu jeszcze jeden link do polskiej produkcji

Czytałem w GT że miała to być polska odpowiedź na wyczyny Kena Blocka a jak dla mnie to nic specjalnego...sam wstęp jesz za długi a za mało jest samej jazdy.
UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

#34 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 23:32

Drifting czyli jazda bokiem. malpa wreszcie przesiadl sie na cos nowszego ;)

#35 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 26 lipiec 2011 - 13:01

Drifting czyli jazda bokiem. Drift ? Tylko w NFS :P
I love quad !!!

#36 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 październik 2011 - 00:28

Drifting czyli jazda bokiem. ABC DRIFTU
Chyba przerobie trzydziestkę :D zaspawam most i nie ma prawa nie iść :lol:

#37 Share 10fanta

10fanta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 00:08

Drifting czyli jazda bokiem. Ja ostatnio znalazłem taką bumę może kogoś zainteresuje http://tablica.pl/of...989-ID9y8l.html

#38 Share magdziarz

magdziarz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 17:52

Drifting czyli jazda bokiem. Mamy na form dobrego driftera :blink: wiem że jezdzi Nissanem 300zx bi turbo kolega mi mówił że na hamowni pokazało mu 395kucy często trenuje w mojej okolicy widziałem że robi cuda tym autem :rolleyes:
kiedyś też jezdził bmw ale podobno nie chce już o nim słyszeć.

#39 Share PRZEMOxD11

PRZEMOxD11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:RÓŻNE

Napisany 05 listopad 2011 - 20:44

Drifting czyli jazda bokiem. Kup sobie BMW E36 2.8l powyjmuj zbędne rzeczy zrób szpere 100% i możesz się pobawić ;)

Dziewczyny też umieją dobrze driftować ;D BMW E36 2.8l albo 328 jak kto woli;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2011 - 10:42

Drifting czyli jazda bokiem. Elektroszpera to raczej uciążliwa sprawa w ruchu ulicznym. Dodany obrazek