Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share apacz2203

apacz2203

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 wrzesień 2009 - 11:02

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów Witam. chce kupic ciagnik + woz asenizacyjny około 15tys litrów. jaki ciagniki polecacie do takiej pojemnosci wozu (z tego co sie orientowalem to musi byc ciagnik około 150KM) no i co do wozu moze tez macie jakies sugestie jaki najlepiej wybrac.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów Dzisiaj, 16:57
  •  

#2 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 28 wrzesień 2009 - 14:13

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów podaj jakieś konkretne dane tego wozu np ile waży na pusto i czy bedzie miał jakis aplikator jesli tak to jakiego rodzaju i o jakiej szerokosci i warunki w jakich będzie pracował
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#3 Share apacz2203

apacz2203

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 wrzesień 2009 - 15:48

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów

podaj jakieś konkretne dane tego wozu np ile waży na pusto i czy bedzie miał jakis aplikator jesli tak to jakiego rodzaju i o jakiej szerokosci i warunki w jakich będzie pracował

sek w tym ze chcialbym aby ktos mi doradzil jakis konkretny woz i konkretny ciagnik. myslalem o wozie firmy Joskin (tak jak pisalem wczesniej woz musi miec okolo 15000l a z tego co wiem ciagnik musi miec okolo 140km aby sobie optymalnie radzic z takim wozem) a wiec czy lepiej kupic np JD 6930 lub np Valtre czy moze cos innego. zestaw jezdzilby tylko po drodze lub gruncie utwardzonym takze o ciezkich warunkach tu nie mowimy

#4 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:27

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów A pole to też grunt utwardzony? Powiedz czy np masz jakies górki czy równe tereny a może podmokłe czy coś.
Druga sprawa jeśli chcesz kupić z aplikatorem to automatycznie zapotrzebowanie na moc wzrasta.
Na równe tereny taki przykładowy joskin modulo 14000 i JD 6930 byłby dobrym zestawem. Tak sądzę.
John Deere - idealne połączenie mocy i piękna :)

#5 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 październik 2009 - 07:13

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów Dokładnie taki zestaw chodzi u mojego brata ciotecznego-z tym że na dosyć nierównym terenie (okolice Giżycka-kto tam mieszka ten wie :))-ponoć daje sobie nieźle radę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 19 październik 2009 - 17:00

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów U mnie w okolicy chodzi joskin 12000 litrów z zetorem forterrą 11441 (110 KM) , ale to trochę mało . Ale u ciebie to więcej by trzeba było . Kwestia ile kasy chcesz wydać , jeżeli masz tym tylko po drogach chodzić , to JOSKIN KOMFORT 2 o poj 14000 litrów , lub Pichon 15700 L , Oba moim zdaniem to wozy z najwyższej półki , a z ciągników to kwestia ile chcesz wydać , zamiast John deere czy Valtry możesz kupić np. New Hollanda 6080 Plus lub 6070 Plus z amortyzowaną osią oraz kabiną i np. skrzynią 50 km/h , no i właśnie kwestia jaki masz teren , bo to jest bespośrednio związane ze skrzynią biegów , ale myślę że tu by była dobra 16x16 (40 km/h) lub 17/16 (50 km/h) , 4 biegi pod obciązeniem , i spore opony , ale znów nie zbyt duże , ale muszą być takie że jak zjedziesz na jakiś mokrzejszy teren , żebyś się spokojnie poruszał . New Holland ma dużo mocy dodatkowej w transporcie . to taki cenowo dość drogi duet , ale na pewno taniej niż z John deere , Beczki pichon to super jalosc , u nas gosc ma 9000 litów i wozi bardzo często , i nie narzeka , bardzo dobre pompy mają i cenowo też niczego sobie.
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#7 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 19 październik 2009 - 19:19

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów Jezeli chodzi o beczkowoz to jak najbardziej moge polecic joskina. Sam mam joskina 8400 juz 3 lata i rocznie wywoze ponad 1 milion litrow i jak narazie chodzi bardzo dobrze. A ciagnik ma byc tylko do beczkowozu?

#8 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 20 październik 2009 - 13:34

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów Polecam ci beczkowóz Joskina gdyż sam użytkuje tej marki sprzęt już 2 lata. Beczka ma 8400l i wywozi około 700tys. l rocznie. Ciągnik uważam że to kwestia tego co się komu podoba oraz ile ma się pieniędzy na zakup. Jaką kwotą dysponujesz na zakup ciągnika i beczkowozu?
moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share apacz2203

apacz2203

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 18:36

Jaki ciągnik do wozu asenizacyjnego 15000 litrów ciagnik ma jezdzic tylko i wylacznie przy beczce po drogach asfaltowych i zadnych innych. zadnyc aplikatorow glebowych itp. na beczke okolo 100 tys i na ciagnik okolo 200 tys zl chcialem wydac

Dodaj odpowiedź