Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z królikiem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Theprzemo205

Theprzemo205

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 11:32

Problem z królikiem witam mam pewien problem. Półtora miesiaca temu dopusciłem samice króla do samca. Wszytko przebiegło w jak najlepszym pozadku. PO pewnym czasie stwierdziłem ze samica jest zapłodniona, a nastepnie przeniosłam ja do kotnika aby tam sie okociła. Niestety ona sie nieokociła a mineło juz 12 dni od terinu. Czy moge dopuscic ja ponownie do samca. Samica wyglada cały czas na zakocona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z królikiem Dzisiaj, 18:51
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 12:04

Problem z królikiem A jaki termin ciąży wziąłeś pod uwagę??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 12:28

Problem z królikiem O królików ciąża trwa 30-31 dni więc jeśli dogonisz dziś 27 IX to okoci się 27 X. Ciąże najłatwiej rozpoznać po narastającym fałdzie skórnym pod brodą (podgardle). Ciężko jest wyczuć palcami na brzuchu po 2 tygodniach ciąży-książkowy sposób;) więc jeśli minął miesiąc i dajmy na to tydzień rezerwy, to możesz śmiało doganiać ponownie. A i jeszcze jedno-nie polecam doganiania po tygodniu dla kontroli-zawsze wtedy cześć płodów zamiera-nawet 2/3. Najlepsze efekty daje dopuszczenie samicy na godzinę do samca, a nie trzymanie cały dzień-ale to tylko moje spostrzeżenia-twoje króliki mogą być/są inne :)
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Theprzemo205

Theprzemo205

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 12:53

Problem z królikiem Samice dopuściłem 15 sierpnia wiec powinna się okocić 15 września, a jest już 27 września

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 13:28

Problem z królikiem heh-no po prostu-nie zatrybiła :) a swoją drogą -...samiec się ucieszy że trzeba poprawiać :)
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----