Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słyszeliście o nowych agroplusach??

32 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 26 wrzesień 2009 - 22:29

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Szukając w internecie coś na temat agroplusów natknąłem się na to: DEUTZ-FAHR Agroplus 67-87 jak się wam podoba??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Słyszeliście o nowych agroplusach?? Dzisiaj, 18:27
  •  

#2 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 07:37

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Zmiana polega przede wszystkim na wstawieniu silnika spełniającego normy EURO III sterowanego elektronicznie, kabiny czterosłupkowej no i jak widać na zdjęciu zmiana innych drobnych szczegółów. Teraz są modele mające silniki 3 cylindrowe turbo o mocy 60 KM (Agroplus 310) oraz 7O KM (chyba Agroplus 320) no i jeszcze silnik czterocylindrowy o mocy chyba 80 KM. Co do 310 jestem pewien tych informacji, ale za resztę nie dam sobie ręki uciąć bo nie interesowały mnie wiec nie pamiętam. Co do tego jak mi się podoba to odpowiem Ci za tydzień gdy go dostane bo póki co nie miałem okazji go testować i widzieć w pełnej okazałości.

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 08:04

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Ciagnik bardzo fajny tylko dlaczego go tak oszpecili!!! Nie widziałem na żywo, ale wygląda mi na karłowatego agrofarma, czy agrofarma z krzywego zwierciadła, agrofarma z agrotronem nie da się pomylić, ale ciągniki z takimi samymi kabinami do tego z tymi samymi maskami wygląda troche dziwnie taka niska długa maska i mniejsze koła, stara maska agroplusa była bardzo ładna i pasowała do małego ciągnika, szkoda że nie zostawili jakichś elementów ze "starej" stylistyki,
ps, w tych nowych agroplusach jest chyba jakaś nowsza przednia oś tak?

#4 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 08:20

Słyszeliście o nowych agroplusach?? według danych które odczytałem z prospektu pdf to agroplus (310) ma 62km, (320) 82km, (410) 85 i wszdł jeszcze jeden mocniejszy (420) a on ma 95km a to ten prospekt: http://www.deutz-fah.../de-DE/5370.pdf

#5 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 08:21

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Szczerze mówiąc to pierwszy raz zobaczyłem go wczoraj na AF i trochę się zawiodłem wyglądem. Owszem nowa kabina fajna, klimatyzacja nie wystaje już na dachu, duża widoczność, ale ta maska a dokładnie przejście miedzy maska a kabina wygląda paskudnie. Chcieli go upodobnić do większych modeli, pewnie miał wyglądać jak Agrotron w "pigułce" ale nie wyszło im... Co do nowej przedniej osi to za dużo nie wiem, nawet dealer nie wiedział zbyt wiele o tym ciągniku ponieważ to nowość, nie miałem okazji go nigdzie zobaczyć. Zdecydowałem się na niego sugerując się doświadczeniem i sukcesem "starego" Agroplusa. Zdążyłem się już zapoznać z prospektem, ja wszędzie mam napisane ze 310 ma 60 KM i taką też moc podawał mi przedstawiciel handlowy.

#6 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 08:28

Słyszeliście o nowych agroplusach?? czyli trzeba mieć nadzieję, że jego kolorowi bracia będą mili ładniejszy wygląd... :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#7 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 08:33

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Właściwie to nie o wygląd chodzi i dobrze o tym wszyscy wiemy. Oby się dobrze sprawował.

#8 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 08:45

Szczerze mówiąc to pierwszy raz zobaczyłem go wczoraj na AF i trochę się zawiodłem wyglądem. Owszem nowa kabina fajna, klimatyzacja nie wystaje już na dachu, duża widoczność, ale ta maska a dokładnie przejście miedzy maska a kabina wygląda paskudnie. Chcieli go upodobnić do większych modeli, pewnie miał wyglądać jak Agrotron w "pigułce" ale nie wyszło im... Co do nowej przedniej osi to za dużo nie wiem, nawet dealer nie wiedział zbyt wiele o tym ciągniku ponieważ to nowość, nie miałem okazji go nigdzie zobaczyć. Zdecydowałem się na niego sugerując się doświadczeniem i sukcesem "starego" Agroplusa. Zdążyłem się już zapoznać z prospektem, ja wszędzie mam napisane ze 310 ma 60 KM i taką też moc podawał mi przedstawiciel handlowy.

czyli w niemieckim prospekcie piszą co innego a w polskim też co innego chyba sie jescze co do mocy nie dogadali, a tak między nami ja też zdecydowałem sie na ten model, znaczy sie jest wpisany we wniosku.

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 wrzesień 2009 - 09:07

Słyszeliście o nowych agroplusach?? @pioter R2 wygląda, jak Agroplus tyle, że srebrny.
http://www.lamborghi...polska/5204.pdf
r2

@Ferdek07 jak zwykle widzisz problem tam gdzie go nie ma. ;P

#10 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 09:17

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Dokładnie tak jak piszesz @Bobek_Farmer. Na polskich stronach nie ma nic o nowym Agroplusie za to jest tylko o nowym R2, czyli to samo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 11:03

@Ferdek07 jak zwykle widzisz problem tam gdzie go nie ma. ;P

oj tak Ty nie masz tego problemu, ja codziennie oglądał ten srebrny "ryj" w wydaniu wiekszego modelu to troche dziwnie dla mnie wygląda ta r2, ale musisz przyznać że nowe r2 jest ładniejsze od nowego agroplusa!!!

#12 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 11:06

Słyszeliście o nowych agroplusach?? a ile za takie cacko kosztuje? moze sie ktos orientuje, szczegolnie z silnikiem 60 km

#13 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 11:09

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Agroplus 310 DT o mocy 60 KM kosztuje około 115 tys netto za podstawową wersje.

#14 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 11:52

oj tak Ty nie masz tego problemu, ja codziennie oglądał ten srebrny "ryj" w wydaniu wiekszego modelu to troche dziwnie dla mnie wygląda ta r2, ale musisz przyznać że nowe r2 jest ładniejsze od nowego agroplusa!!!

ale to był największy r2 a mniejsze wyglądają tak samo jak agroplusy a to dowód na to r2

#15 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 14:51

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Dokładnie to samo miałem na myśli... Eee tam, w rzeczywistości myślę, że będzie się fajnie prezentował i chodził bez zarzutu :)

#16 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 15:41

Słyszeliście o nowych agroplusach?? ja też jestem zafascynowany tym traktorem i mimo wszystko bardzo mi się podoba a poza agroplusem i r2 jest jeszcze nowe dorado http://www.same-trac...EW&idproduct=31

#17 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 wrzesień 2009 - 19:16

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Z całej trójki to Dorado ma najbardziej skopany przód.

#18 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 08 październik 2009 - 12:03

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Miałem mieć ciągnik 6 października, ale coś fabryka się nie wyrabia...

#19 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 20 październik 2009 - 12:59

Słyszeliście o nowych agroplusach?? A ja miałem mieć 15 września i jak go wzięli do Bednar na targi to tylko mogę te setki zdjęć z kliientami oglądać a nie traktor.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 21 październik 2009 - 22:07

Słyszeliście o nowych agroplusach?? Aaa widzisz, a już się bałem, że ten w Bednarach to mój był... Tak na poważnie to mi tłumaczą to opóźnienie zmianami konstrukcyjnymi w porównaniu ze starymi Agroplusami. Niby ma być do końca miesiąca... ;) :)

Dodaj odpowiedź