Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mały ciągniczek

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wrotom

wrotom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 21:02

Mały ciągniczek Witam

Zastanawiam się nad zakupem małego ciągniczka do przydomowych zadań (odśnieżanie, prace ogrodnicze, prace z glebogryzarką itp.). W internecie znalazłem oferty takich "maszyn" - linki na dole pod cyframi 1, 2, 3 .
Chciałbym poznać zdanie forumowiczów na temat takich zabawek. Może ktoś z Was używa czegoś takiego, miał z takimi maszynkami coś do czynienia ????
Na co warto zwracać uwagę przy tych mikrusach ???
Zastanawiam się głównie nad produktami dwóch firm tzn. Kubota i Yanmar o mocy ok. 15-20 KM.
Z góry dzięki za odzew. Serdecznie pozdrawiam.
Tomek
1, 2, 3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mały ciągniczek Dzisiaj, 19:51
  •  

#2 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 24 wrzesień 2009 - 10:32

Mały ciągniczek to wyglada nawet calkiem fajnie Ciągnik rolniczy KUBOTA BULTRA B1 15( ISEKI YANMAR), 1986r., 15KM - otoMoto nawet juz z plugiem do sniegu i kabinka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share nordyk

nordyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 01 październik 2009 - 19:12

Mały ciągniczek Witam, mam Kubote B1600 Dt kupiłem ją z glebogryzarką, ma 16 konny silnik 3 cylindrowy. Kupiłem ją z uszkodzonym silnikiem a dokładnie mówiąc jedna z panewek korobowodowych się obróciła i zrobiłem kapitalke całego silnika - teraz wiem na czym stoje. Tutaj jest film YouTube - Kubota B1600 DT W przyszłym tygodniu będzie film z orania 2 skibowym pługiem, który właśnie robie. Kubota jest zwinna z kosiarką kosze trawe koło domu i na działkach. Pali mało, musze to przyznać. Zresztą sam ocenisz Kubote jak obejrzysz filmy. Aha nie kupuj od gościa z Rudy Śląskiej, który ma szrot.