Polecane posty

kamileon6    0

Też tak kiedyś miałem, okazało się że winna była nowa tarcza, była za długa na frezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Z dzisiejszymi częściami wszystko jest możliwe, trzeba sprawdzać przy montażu ,porównywać dokładnie nowe ze starymi, kiedyś też robiłem sprzęgło c360 wymieniałem sporo części w tym tarczę dociskową I stopnia i okazuje się po zjechaniu że nie ma sprzęgła, później okazało się że ów tarcza była o 4mm cieńsza od oryginału ;[


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

No więc tarcze sprawdzałem to wyglądało ,że są takie same tylko stara była już nie tak strasznie zużyta.Acha zapomniałem wcześniej napisać, że miałem docisk I stopnia pęknięty i wymieniłem na nowy a teraz dopiero wydaje mi się ,że chyba był szerszy (pewny nie jestem) ale może to być to jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

Witam , co może być przyczyną wyskakiwania z Zająca na luz w reduktorze ,zatrzask mam poluzowany bo jak go dokręcę to jest jeszcze gorzej ,wyskakuje gdy chcę cofnąć z górki ogólnie gdy ciągnik jest przodem pod górkę i przetoczy się do tyłu to od razu wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras6666    0

Witam. Mam problem mianowicie z zablokowana skrzynia biegow oczywiscie w c360. Problem jest taki ze ostatni zablokowal mi sie skrzynia na biegu wstecznym, odblowalem ja jednakze ciagnik zablokowal sie na biegach polowych. Pomijajac fakt ze zapomnialem przykrecic szpilke ta ktora przykreca sie do pokrywy od skrzyni. Moje pytanie jest takie czy moze byc to cos powaznego i zeby odblokowac skrzynie bede musial zdejmowac pokrywe?. Zgory dzieki za info":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

na polowych nie powinna ci się zablokować skrzynia to jest oddzielny wodzik i oddzielna dzwignia właczająca wiec nieiwem dlaczego tak ci sie to stało jak nie dasz rady tego rozblokować przez zatrzaski to pewnie czeka cię zdjęcie pokrywy i dokłane oględzieny co tam się stało.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras6666    0

tak tylko ze jedzie jak na polowych a nie moge przelaczyc na szosowe i dziwnie buczy w skrzyni tak mi sie wydaje gdy sie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Może ją złapać na polowych. Wbij bieg, szarp ciągnikiem i w końcu wejdzie. Rzadko się polowych używa i czasem tak się dzieje, taką samą chorobę mają zetory.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może na polowych się zablokować jesli np. wodzik czy bezpiecznik trochę będzie wyrobiony - rozblokować idzie tak samo jak biegi ,wykręć bezpiecznik ostatni z prawej strony i srubokrętem przestaw w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras6666    0

dzieki. rozblokowalem skrzynie ale jest maly problem mianowicie caly czas blokuje mi sie na 5 biegu i 4 biegu nie ma chyba pojdzie szybciej jak zdejmne pokrywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A bezpiecznikiem nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras6666    0

wlasnie nie idze. Meczylem sie dobre 2 godziny i nic tak wiec nie wiem juz jutro rano zdejmne pokrywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spróbuj jeszcze wcisnąć sprzęgło jak będziesz ruszał tam srubokrętem bo może być ciągnik minimalnie z górki i napiera na tryby i srubokrętem może nie dać się ruszyć. Ja miałem taki przypadek że musiałem ciągnik wyciągnąć drugim z bruzdy bo się nie dało tam nic zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

Czesc

Mam problem ze wstecznym i 1 wybić 1 i wsteczny graniczy z cudem trzeba bardzo mocno uderzyć albo na sile wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

rozkrec bezpiecznik i zmien sprezynke, ew. cienka podkladka pod srube(gorna)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

bezpieczniki to te sruby na skrzyni pomiedzy dzwigienkami

1 i R masz 2-gi od prawej


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

Tzn są 2 duże od lewej duży to jest od womu od prawej duży to jest od terenowych szosowych A pośrodku to są te 3 bezpieczniki to będzie środkowy tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

pierwszy od prawej reduktor a dalej biegi 1-R, 2-3 i 4-5 a po lewej WOM


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

odkrecasz bezpiecznik, w zaleznosci od tego na ktorym biegu masz zablokowana

czyli na zdj nr.2 bieg 4-5

3 2-3

4 R-1

zobaczysz wciecie na przesowce,sa trzy, ustaw na srodkowe, przesowajac do tylu lub do przodu najlepiej srubokretem

a i traktor musi stac na rownym

6 wom czyli walek i pompa- dolna pozycja wlaczona srodek luz a na zdj wom zalezny

7 reduktor gora zajac dol zolw srodek luz

radze na reduktorze wrzucic luz podczas odbl.

powodzenia i polecam sie na przyszlosc


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj