JEDREK

Ceny siana i sianokiszonki

Polecane posty

JEDREK    22

Panowie interesuje mnie ile wołacie jak sprzedajecie siano za bala i ile na przykład bierzecie za tonę siana???? tak samo interesuje mnie cena sianokiszonki???? pomóżcie koledzy :)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Kostka siana 3-4zł jak dobrej jakości. Gorsza nawet po2zł. Siano kiszonka 50-80zł w zależności z czego i też od jakości. Balot siana 30zł.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

za kiszonke to nieduzo biezesz u nas gosciu za prasowanie tylko ze folia jego bieze 60 zl to zaden interez z tego :)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

Cena balotów zarówno siana jak i sianokiszonki zależy od:

 

-okresu w jakim się sprzedaje. Najlepsze ceny są w okresie od końca zimy do pierwszych zbiorów traw. Tak bynajmniej jest u mnie w okolicy :) Jesienią i przez zimę ludzie zazwyczaj maja zapasy, które jednak w zależności o obstawy kończą się.

-produkcyjności łąk - wiadomo, że pole polu nie równe i jeden zbierze z ha 30 bel a drugi 15 (dane orientacyjne, więc proszę o wyrozumiałość :) ). Tam gdzie więcej bel, wówczas trudniej je sprzedać i uzyskać zadowalającą cenę.

-koncentracji gospodarstw zajmujących się bydłem mlecznym bądź opasowym, bo te zużywają najwięcej pasz typu siano, sianokiszonki.

 

Także ceny od morza do tatr mogą być różne. Ja np. bele z sianokiszonki najdrożej sprzedawałem po 100 zł/bela, a najtaniej ok 60 zł /bela


"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

no to tak w skrócie jak ktoś ma swój sprzed i sporo lak które i tak i tak musi skosić to interes jest nie najgorszy ale jak wchodzą w grę usługi to zysku praktycznie niema.


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

za bal sianokiszonki około 80 zł

za kostke siana chodzą po 2 złote za kostkę


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio46    0

Jaka jest obecnie cena siana i sianokiszonki? Czy ktoś sprzedawał ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Tona siana w małej kostce 350 - 400 zł. (z transportem, my wozimy najdalej ok 20 km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

Witam mam siano na sprzedaż i chciałbym się zapytać ile można wołać teraz za belkę 120x120 obwiązywane sznurkiem, b. dobrej jakości. W tym roku jest bardzo mało siana, więc myślę że powinno być drogie. Jak myślicie 50zł/szt. czy za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku trawy w moim regionie słabe więc i siano droższe sprzedałem kilka balotów 120/120 po 50zł za sztukę sianko suche i bd waga bala 200kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Jaką wagę powinien mieć suchy balot siana 120/120 ?

Czy ważący około 230kg dobrze zbity balot to raczej suchy balot ?

Proszę o szybką odpowiedź ;)

 

Byłbym zainteresowany kupnem suchego siana w balotach :)

Najlepiej blisko granicy niemieckiej, ponieważ właśnie tam ono miało by trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek902    26

Jaką wagę powinien mieć suchy balot siana 120/120 ?

Czy ważący około 230kg dobrze zbity balot to raczej suchy balot ?

Proszę o szybką odpowiedź ;)

 

Byłbym zainteresowany kupnem suchego siana w balotach :)

Najlepiej blisko granicy niemieckiej, ponieważ właśnie tam ono miało by trafić.

Po krone kr 125 suchutki balot siana dobrze zbity 120x120 ważył właśnie 230kg więc dobry balot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witajcie!

Mam nadzieje że nie bedzie to wroga robota, obniżająca ceny na rynku! Mam do ODDANIA trawę lub siano z 60 ha łąk w okolicy Wrocławia, zbiór po 15 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti21    0

Witam. po ile można sprzedać siano suche mała kostka ze stodoły rok zbioru 2010r lokalizacja łódzkie Rawa maz??jest tego niedużo około 200 belek. mam kupca osobę która wyrabia z tego pellet czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

trochę przed świętami sprzedałem do koni siano 120/120 po 85,- za balot a sianokiszonkę po 100,- do tego słomę po 55,- było tego razem coś ok 50 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witajcie!

Mam nadzieje że nie bedzie to wroga robota, obniżająca ceny na rynku! Mam do ODDANIA trawę lub siano z 60 ha łąk w okolicy Wrocławia, zbiór po 15 sierpnia

No dobra!

może inaczej:

KTO JEST CHETNY DOROBIĆ TROCHĘ!

Mam do wykoszenia 60 ha łąk

tel: 600 648 346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To są kompensaty przyrodnicze i mam je do wykonania w kontrakcie przy budowie drogi. Nie opłaca mi się kupować sprzetu na 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip524    1

My cenę siana w balotach 120*120 około 300 kg obwiązywanego siatką ustaliliśmy na 50 zł ( aha i my ładujemy) :)

Edytowano przez filip524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez vailus
      Witam. Zastanawiałem się ostatnio czy ma sens robienie sianokiszonki troszkę inną metodą niż pisze w książkach. A mianowicie scinalbym trawę scinaczem zielonek i wozilbym to w pryzme od razu. Moje pytanie brzmi czy ma to rację bytu? Bez siekania i przesuszania? Oczywiscie byłaby dobrze ugnieciona pryzma i jeśli to konieczne dodałbym zakwaszacz. Dodam że nie posiadam prasy zwijajacej a usługa jak to usługa.. Jest dostosowaniem się do kogoś.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez damianoooo
      Witam Planuję zakup przyczepy mianowicie Mengele lub krone titan. Mam pytanie odnośnie która z przyczep jest lepszym wyborem dodam, że oprócz sianokiszonki woziła będzie jeszcze kukurydzę łąk mam około 18 ha. Mam pytanie również na temat rozdawania paszy z pryzmy mam wycinak szczękowy lecz aktualny budynek nie pozwala na wóz paszowy. Jak to jest z rozdawaniem jej ręcznie z wyciętej kostki słyszałem, że lepiej niż z bel ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj