Skocz do zawartości

Zdjęcie

7211 - Padły światła ... mijania, drogowe i robocze przednie

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share damian192007

damian192007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 22:36

7211 - Padły światła ... mijania, drogowe i robocze przednie jeśli podłącze mase lewego to świeća oba z tą różnicą ,że prawe mocniej od lewego ;/ a jeśli podłącze samą mase prawego to tylko prawe świeci ;/ ja nie iwem co jest ;( oba włókna sa całe nie przerwane. A masa przy kabinie jest dobra tzn. łączy dobrze ;) ja juz nie wiem co jest ;(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
7211 - Padły światła ... mijania, drogowe i robocze przednie Dzisiaj, 07:30
  •  

#22 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 20:10

7211 - Padły światła ... mijania, drogowe i robocze przednie Nie odpowiedziałeś czy tak samo masz na światłach długich i krótkich, powinieneś mieć podłączone masy obu żarówek. Może żarówka ma zwarcie wewnętrzne i zapalają się oba włókna w łączeniu szeregowym, co daje słabsze świecenie. Weź załóż inną żarówkę do lewego reflektora.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 11:00

7211 - Padły światła ... mijania, drogowe i robocze przednie Miałem podobny problem ze światłami jak w temacie, i kilka dni minęło zanim do tego doszedłem.
Otóż przełącznik świateł mijania na drogowe już był wyrobiony i w jednym miejscu plastik przetopiony.
Następne przetopione miejsce to na białej kostce która wychodzi od tego przełącznika. Kabel musiałem uciąć i puścić osobno.
Miałem jeszcze 5 kabli idących na przód ciągnika rozmokniętych z rozkruszoną otuliną do wymiany.
Przed wymianą tego przełącznika (koszt 82zł) to światła chodziły mi jakby z opóźnieniem a teraz pstryk i już są, choć możliwe że to za sprawą kabli.
Nadal jeszcze 2 rzeczy mam do naprawy, światła hamulców i słabe ładowanie (z tym różnie, raz jest raz nie ma, często słabe) a alternator po przeglądzie a akumulator nowy.
Co do kombinacji w przednich światłach to trzeba troche nakombinować. ale masa powinna iść tam razem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 21:43

7211 - Padły światła ... mijania, drogowe i robocze przednie Załóż nowy regulator i wróci ładowanie, miałem podobnie.