Skocz do zawartości

Zdjęcie

nadbudowany czy zwykły siewnik

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 15:37

nadbudowany czy zwykły siewnik cs to zwykly siewnik a csa to symbol siewnika nadbudowanego;p tak mi sie kojarzy ale glowy uciac sobie nie dam bo nie sprawdzalem nigdzie tylko z tego co pamietam jak dealer mowil.
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nadbudowany czy zwykły siewnik Dzisiaj, 07:41
  •  

#22 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 15:46

nadbudowany czy zwykły siewnik a ja sprawdziłem i posiadam właśnie taki agregat o jakim mówisz z siewnikiem csa czyli nadbudowanym, możesz mi powiedzieć jaka cena jest teraz takiego zestawu i jakie wyposazenie??

#23 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 21:25

nadbudowany czy zwykły siewnik oj dokladnie Ci nie powiem bo nie mam nigdzie zapisane ani oferty przed soba. ale tak plus minus 55-60 tys. wal packer przednia wloka, te z boku takie "prety" co rownaja, sterownik db-01 czy cos takiego.
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 22 wrzesień 2009 - 19:13

nadbudowany czy zwykły siewnik

ale po długiej pracy - np 10ha to juz pozniej ma problemy ze znacznikami
z tego co widze to mam 2 problemy:
1. za rzadki olej - Hipol 6
2. pompe juz chyba szlag trafia - a poza tym ona ma tylko 43l/min - teraz mysle o wymianie na ta wieksza 56-60l

Możesz jeszcze zmienić siłowniki wspomagające na te o większej średnicy, przez co udźwig podnośnika by się znacznie zwiększył. Co prawda nieco wolniej by podnosił ale olej by się już tak może nie nagrzewał i pompa by tak nie dostawała...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Bosman121

Bosman121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 22:53

nadbudowany czy zwykły siewnik Ja do Forterry 11441 mam zestaw z hydropakiem, RABEWERK+AMAZONE D8. Dobrze się sprawuje ale tak jak przedmówcy piszą nadbudowany podobno lepszy. Jak tylko minie czas jaki trzeba trzymać ten zestaw ze względu na dotacje to sprzedaje ten i kupuje nadbudowany. Ale to jeszcze 3 lata...
.