Skocz do zawartości

Zdjęcie

Disco Polo

215 odpowiedzi na ten temat

#41 Share krynio

krynio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 21:31

Disco Polo A oglądaliście może program, ostatnio we wtorek Kuby Wojewódzkiego ? Byli tam różni aktoży i inne medialne osoby i coś tam śpiewały, ale gdy występował BOYS to zaraz każdy zaczoł śpiewać tańczyć każdy znał słowa, nawet prowadzący podrygiwał. Więc nie mówcie że nie słucha nikt DP, poprostu co jakiś czas zmieniają sie trendy w muzyce, np. w ubiegłym sezonie modny był hip-hop i ludzie słuchali go nałogowo, w kolejnym będzie modne co innego itd. Ale powiedzcie szczerze, pytanie to kieruje do przeciwników DP czy przy techno Hip-hopie czy Roku mozna sie tak wybawić ? Raczej nie. uczestniczyłem w imprezach na których byli ludzie z tzw "wyższych sfer" i do puki sobie trochę nie spożyją % a zespół żępoli jakiś tam rytmy impreza jest drętwa, ale po zmianie repertuaru i paru kieliszkach wina :D zaczyna sie impreza na całego, i czy to Pan prezes, dyrektor, ksiądz wszyscy pląsają w rytm "wolność moja jedyna..." :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Disco Polo Dzisiaj, 08:51
  •  

#42 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 21:59

Disco Polo @krynio

Nie zgodzę się z Tobą, żeby się świetnie bawić nie trzeba odrazu pić. A szczerze to bardziej sie bawie własnie przy Techno na dyskotece itp. No ale każdy ma swój gust i nie krzyczcie na mnie, że wole inny rodzaj muzyki :D

KS Falubaz

#43 Share krynio

krynio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 22:18

Disco Polo Z tym piciem to mnie chyba źle zrozumiałes ja na 10 imprez na może 2 bawię sie po małych % także nie twierdze że alkochol pomaga w zabawie. A tak na marginesie moje małe motto:

"Nie sztuka jest wypić i sie dobrze bawić, ale nic nie wypić i się świetnie bawić".

To temat picia i zabawy uważam że zakończyłem, i przepraszam jak kogoś uraziłem.

#44 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 14 czerwiec 2007 - 22:40

Disco Polo

@krynio

Nie zgodzę się z Tobą, żeby się świetnie bawić nie trzeba odrazu pić. A szczerze to bardziej sie bawie własnie przy Techno na dyskotece itp. No ale każdy ma swój gust i nie krzyczcie na mnie, że wole inny rodzaj muzyki :D

no własnie jak wolisz inny rodzaj muzyki to nie mieszaj w temacie o disco...bo cie disco kibole pobiją....hehe

załórz temat o techno i bedzie cacy :) :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#45 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 09:31

Disco Polo Cliver - Chodź kochanie

śCIĄGNIJCIE SIBIE TO!!!!!!!!!!!! ---->NIKT NIE POWIE ZE DISCOPOLO JEST DO BANI

#46 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 17 czerwiec 2007 - 15:53

Disco Polo Kamil18fmr a chodzi ci o stara wersje czy nowa wersje bo sa dwie :) :) O to jest pytanie :D
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#47 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 17 czerwiec 2007 - 16:13

Disco Polo wiecie co disco polo jest ok do zabawy z dziewczyna ale ja najbardziej sie wyszaleje przy techno jak leci kilka fajnych kawalkow benassi albo cos takiego to poprostu jestem jak w transie odplywam i wtedy to jest jazda ale to trzeba czuc a jesli ktos lubi dp to nigdy nie poczyje tego co prawdziwy technomaniak gdy uslyszy fajny kawalek...jak by to jednym slowem... poprostu technophobia;) kto slycha ten wie o czym mowie:) pozdro dla fanow techno i DP równiez;)
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

#48 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 15 lipiec 2007 - 22:24

Disco Polo Kiedy na imprezie kończyłem gimnazum zaczęto puszczac DISCO POLO to impreza się rozkręciła na MAXAAAAAAAAAAAAAAAAA
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#49 Share rumun19

rumun19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 19:27

Disco Polo Według mojego skromnego zdania muzyka disco polo teraz powraca,bo widze co sie dzieje w blokach w Katowicach,i co sie dzieje na imprezach na wsi:)Wszedzie gdy ktos pusci nutki zespolu np:Cliver,Toples,Akcent itp ludzie zaczynaja sie bawic:)Sam mieszkam w Katowicach(wiele mnie skrytykuje co ja tutaj robie,ale poprostu mam rodzine co siedzi w rolnictwie,i sie maszynami interesuje)i slysze co na moim bloku młodziez słucha i przeważnie jest to muzyka Disco-Polo i Techno.Wiele osób mówi ze disco-polo to obciach,tylko przypomnijscie sobie lata młodosci gdzie czekaliscie na program:"Disco relax" emitowany na polsacie i sluchaliscie tego.Bylem wczoraj na imprezei w Krzetowie gdzie wystepowalzespół Bayer-Full oraz Mandaryna i na zespole Bayer-Full ludzie bawili sie jak na weselu,kazdy z kazdym tanczył:o
Pozdrawiam

#50 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 20:10

Disco Polo Disco polo pojawiło się w Polsce chyba wtedy kiedy wprowadzili syntezatory. W żadnym kraju się nie przyjęło tylko w Polsce. Nie cierpię tej muzyki ale i tak jest ona lepsza niż techno, house i inne takie gó***. W Disco Polo przynajmniej jakieś teksty są i po pijaku da się przy tym bawić
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 13 sierpień 2007 - 21:31

Disco Polo Ja zawsze lubiłem i lubie najbardziej disco polo bo spiewają po polsku i wiadomo co spiewają :)

#52 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 sierpień 2007 - 21:40

Disco Polo

Ja zawsze lubiłem i lubie najbardziej disco polo bo spiewają po polsku i wiadomo co spiewają :)

ja tez slucham disco-polo :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#53 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 19:53

Disco Polo a jakie przeboje disko królują u was na dyskotekach bo u mnie to:
long & junior - uśmiechnij sie
mateo- podnieście ręce w górę
maxel- lekcja miłości

#54 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:18

Disco Polo ja lubię disco polo, clivera, akcent itp. fajnie się przy nich bawię i dobrze mi się przy nich pracuje :rolleyes:
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#55 Share Krzysiek89

Krzysiek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:27

Disco Polo Ja też bardzo lubie Disco Polo i nie zgadzam się z tymi co mówią że to tandeta i że jest do bani. :rolleyes:

#56 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:29

Disco Polo disko polo, wodka i fajna dziewczynka i nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne

#57 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:30

Disco Polo ja zawsze gdy siedzę na AF to słucham DISCO POLO z www.discostacja.pl :rolleyes:;)
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

#58 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:41

Disco Polo

Disco polo pojawiło się w Polsce chyba wtedy kiedy wprowadzili syntezatory. W żadnym kraju się nie przyjęło tylko w Polsce. Nie cierpię tej muzyki ale i tak jest ona lepsza niż techno, house i inne takie gó***. W Disco Polo przynajmniej jakieś teksty są i po pijaku da się przy tym bawić

W pełni popieram bo przy muzie typu disco polo czy techno to trzeba przyjąć pewną dawkę alkoholu żeby móc się przy tym bawić. Wiem z praktyki :rolleyes:

#59 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:44

Disco Polo

ja zawsze gy siede na AF to słucham DISCO POLO z www.discostacja.pl :rolleyes::)

To tak jak ja ;)
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 10:28

Disco Polo ja też lubie disco polo a jeśli chodzi o bawienie się to u mnie nie ma znaczenia czy wypije czy nie potrafię się dobrze bawić bez picia no i przy disco polo najłatwiej dziewczyny "wyrywać",pozdro