Skocz do zawartości

Zdjęcie

Disco Polo

215 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 19:57

Disco Polo Ostatnio zauważyłem, że muzyka tak lubiana na zabawach wiejskich jak Disco Polo zaczyna powracać do łask i przeżywa teraz swój renesans. Nawet jak byłem na giełdzie w Słomczynie to jeszcze kilka tygodni temu leciało tam same Techno i pokrewne, a teraz jak nie słychać Boys'ów to Akcent albo Toples. Co myślicie o tym rodzaju muzyki? Moim zdaniem to najlepsza muzyka na zabawy i imprezki w remizie :lol: .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Disco Polo Dzisiaj, 02:11
  •  

#2 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 20:06

Disco Polo No tak, u nas we wsi to na koniec żniw zawsze jest zabawa przy remizie (ja należe do MDP). A mój kuzyn ma zespół i on często na weselach gra i też niedawno mówił że ostatnio Disco Polo jest na czasie :lol:

#3 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, grafika komputerowa

Napisany 27 kwiecień 2007 - 20:15

Disco Polo Nie chce się z nikim kłucić i nikogo obrazić, ale ja nie przepadam za tym rodzajem muzyki :lol: ,a wręcz go niecierpie... Czy renesans? Ja bym się zastanowił.... Według mnie to raczej nie. Może dlatego, że nie lubie tego rodzaju muzyki. O gustach się nie dyskutuje...;)

#4 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 20:16

Disco Polo Ja tez należe do MDP i co kilka miesięcy organizujemy zabawy w Gminnym Ośrodku Kultury... no i nie ma to jak coroczne dożynki na naszym gminnym stadionie. DISCO POLO POWRACA!!!

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#5 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 27 kwiecień 2007 - 20:35

Disco Polo ja kiedyś nie lubiłem tego rodzaju muzyki ale jestem z podlasia... :lol: mówi samo za siebie... ;) teraz moze piosenki DP nie maja ambitnych tekstów ale często mają rodowite techno lub dance i mozna ich słuchac... mówie o słuchaniu bo innej muzyki do zabawy mogacej konkurowac z disco nie znam:)

#6 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 20:38

Disco Polo Ja również nie mam zamiaru tego słuchać :lol:

KS Falubaz

#7 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 20:52

Disco Polo Ja tak bardzo nie przepadam za tym rodzajem muzyki,ale tak pomyśleć np:nie wyobrażam sobie zabawy dożynkowej przy techno :lol:

#8 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 21:07

Disco Polo Ja nie mam nic przeciwko tej muzyce. Nawet cieszył bym się że disco polo odżyje :lol: i też nie wyobrażam sobie jakiegoś festynu przy hip hopie.

#9 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 21:35

Disco Polo nie lubie tej muzyki normalnie niecieprie no chyba że jest to wesele i jestem po kielichu;);)no ewentualnie impreza jakaś :lol:
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#10 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 21:39

Disco Polo Jestem ze stolicy DP ;p Bialystok :lol: ale nie slucham i nie bede!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 27 kwiecień 2007 - 21:40

Disco Polo ... tak tak i znam ejsczze wszystkie teksty i razem spiewam-zapomniałeś dodac...

#12 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 27 kwiecień 2007 - 21:48

Disco Polo Ja tam lubie posłuchać czasami tej muzyki. Może nie tyle lubie jej słuchać co bawić się przy niej. Bo chyba najlepiej tańczy się z dziewczyną w parze przy disco polo :lol:.

#13 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 28 kwiecień 2007 - 05:48

Disco Polo Nie to, że jestem jakimś fanem tej muzyki. Niektóre (połowa :lol: ) piosenek Disco polo są po prostu głupie, a teksty to już się nie mówi. Chodziło mi o to, że ta muzyka jest na tego typu wiejskie zabawy, przecież na dyskotece nie puszczają Disco Polo ,chociaż może za kilka miesięcy ;) ... kto wie ;) . Np. do klubu Ambra w Blichowie ma teraz przyjechać zespół Toples podczas tego majowego weekendu.

#14 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny, AF, %, i jazda wszystkim co ma kola:)

Napisany 28 kwiecień 2007 - 06:53

Disco Polo Ja tam przewaznie słucham tylko disco polo w domu, w ciagniku, na dyskotekach to fajnie sie czuje przy tym. Jeszcze jekies pare lat tem disco polo to był dla mnie obciach nawet nie chciałem słuchac o tym a teraz lubie ten rodzaj, tylko przewaznie tych nowych piosenek a po za tym to słucham wszystkiego co fajne.
URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

#15 Share pawoo86

pawoo86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 28 kwiecień 2007 - 20:31

Disco Polo Ja też tam lubie Disco polo,zwlaszca w klubie Milano w Backowicach.
Byl ktoś tam?

#16 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 28 kwiecień 2007 - 21:30

Disco Polo disco....hehe
http://kfiatuszek.wr...ples_-_sasiadka
,ja tam nie słucham,no chyba ze puszczajo w radiu...hehe

urodziłem sie w czasie kiedy disco polo było w modzie i kazda impra nie mogła sie bez tego rodzaju muzyki obejsc, ale jakos mnie do niej nie ciągnie.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#17 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 kwiecień 2007 - 21:42

Disco Polo Ja tam lubię piosenki disco ale nie wszystkie. Sąsiadkę mam już od dawna i jeszcze parę piosenek z tego gatunku.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#18 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 28 kwiecień 2007 - 23:16

Disco Polo http://www.wrzuta.pl....bum_-_kanikuly --- Ruskie disco tyz w modzie tero je jak sie nie myle... :lol:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#19 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 29 kwiecień 2007 - 04:27

Disco Polo ja uczyłem się jak dp było u szczytu popularności .dla mnie to totalna tandeta( kiedyś i teraz ), a twierdzenie że żadna impreza nie może się odbyć bez dp to głupota. byłem na weselach na których nie GRANO ani jednej takiej piosenki i było super. podkreśliłem słowo grano bo nie wiem jak u was ,ale u nas to większość zespołów grających po takich imprezach stosuje 100% playback-u. puszczają "muze" z płytki chlają wóde , machają łapami po wyłączonych instrumentach i udają wielkich muzyków. mam kumpla który gra po weselach.z muzyki totalna noga , z zawodu murarz a co sobota "gra" w takiej kapeli he he he

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 29 kwiecień 2007 - 06:06

Disco Polo Mi sie kanikuły podobają ;) ale ciut się spóźniłeś bo mam je już z rok :) .

Sam gram na klawiszach i mam z chłopakami z klasy swój zespół, mój wujek gra po weselach. Znam te sztuczki. Martwi mnie to, że coraz więcej zespołów korzysta z playbacków. W mojej okolicy nawet zespół, który bierze ciężką kase za występ (koło 4tyś :) ) z tego korzysta. Tak było u mojego wuja, na szczęście gram już trochę i potrafię rozróżnić co jest grane na żywo a co nie :) ... no i dostali zj**... :lol: . Włożyć dyskietkę z midi to każdy potrafi. Dla mnie gra musi sprawiać przyjemność, kiedyś jak pojechałem do babci bez mojego Rolanda to myślałem ze zgłupieje ;) .