Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Korbanek będzie miał Valtrę?

42 odpowiedzi na ten temat

#21 Share patryk141

patryk141

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 01 październik 2009 - 18:12

Agro serwis Zambrów będzie miał classa.

Valtre i claasa??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Dzisiaj, 09:09
  •  

#22 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 01 październik 2009 - 19:42

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Z valtry "może" zrezygnuje :) a zambrów niedaleko mnie trzeba będzie wpaść :)

#23 Share Mag

Mag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 02 październik 2009 - 20:36

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? widze ze wszyscy z niecierpliwoscia oczekuja kto bedzie dealerem claasa :) W innym poście niektorzy sie wypowiadaja ze Korbanek bedzie mial przedstawicielstwo Valtry. Wydaje mi sie ze jesli tak sie stanie dealerzy Valtry moga sie wkurzyc.

#24 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 03 październik 2009 - 19:53

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Witam,
nie zgodzę się z tobą Mag, większość zapewne tak jednak są i tacy którzy dobrze wiedzą jak Korbanek drze z ludzi i są pewni że klijent do nich wróci, ojciec stwierdził, że jak będziemy wymieniać Zetory to na Valtrę od naszego dealera. Mimo, że do Korbanka mam jakieś 50km
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#25 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 03 październik 2009 - 19:59

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Zastanawia mnie dlaczego kupują u tego Korbanka skoro tak drze? Może jednak tak nie jest :)

#26 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 03 październik 2009 - 21:51

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Dokładnie... Ciekawe dlaczego??? To normalne że cena Fendta czy MFa nigdy nie bedzie niższa niz np. Case czy Zetor. To tak jakby audi było tańsze od Fiata

#27 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 październik 2009 - 16:43

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? znow gra w kolorki?? ceny MFa w tamtym roku byly znacznie nizsze niz case (odpowiadajacych sobie modeli), wiec to zalezy. jak case sie odpowiednio doposazy to wyjdzie prawie tyle samo co fendt
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#28 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 05 październik 2009 - 17:01

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? ale czy uważasz że za Casea dać tyle co za fendta to grzech wszak moim zdaniem na cene Fendta ma jakiś wpływ bądz co bądz mała produkcja taksamo Valtra a jast droższa od MF 44XX czy Valtra S od MF 8XXX a to technicznie bliźniaki

#29 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 październik 2009 - 17:10

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Swoje spostrzeżenia wyciągnąłem po wypowiedzi znajomego-sadownika, który zakupił dwa Fend-y 206V do sadu, jeden od Korbanka, drugi z Polsadu, który ma filię u siebie francuskiej firmy zajmującej się jedynie sprzętem sadowniczym, zapomniałem jakiej ale zapytam się go przy najbliższej okazji i opisze i różnica na przeglądzie okresowym wyniosła 350 zł na niekorzyść Korbanka, jak jest z innym sprzętem nie wiem.
Pozdrawiam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#30 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 06 październik 2009 - 17:21

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? To że Valtra A92 jest droższa od MF 4455 to sam się przekonałem (obu dilerów mam bardzo blisko)cena na korzyść MF i jego zakupiłem(ciągniki z takim samym wyposażeniem)
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 06 październik 2009 - 17:27

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Może byc różnica w dojeździe a za to też się płaci. Może być różnica w oleju, są droższe i tańsze. Do tego może byc różnica w silnikach.

#32 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 06 październik 2009 - 20:26

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Jak by Korbanek nie miał obrotu i by nie sprzedawał wystarczających ilości sprzętu to ceny też by inne były.Wszyscy tak narzekają ze Korbanek taki i owaki a poźniej lecą kupować u Niego sprzęt wiec chyba nie jest taki zły.

#33 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 06 październik 2009 - 20:46

Może byc różnica w dojeździe a za to też się płaci. Może być różnica w oleju, są droższe i tańsze. Do tego może byc różnica w silnikach.

@rogeryk a co maja rozwiązania konstrukcyjne danego ciągnika do polityki cenowej prowadzonej przez poszczególnego sprzedawce?

Honda - The Power of Dreams :)

#34 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 11 październik 2009 - 11:34

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Koledzy a moim zdaniem Korbanek nie będzie miał VALTRY. Po pierwsze jest sieć sprzedaży i jest AGCO Polska w Paczkowie więc jest to poukładane. Po drugie kadra zarządzająca nie jest głupia i po tym jak Korbanek miał trzy marki wiemy teraz co z tego wyszło dealer musi skupić się na sprzedaży jednej marki i wtedy jest sukces. W przypadku FENDT i MF to są marki z innej półki cenowej i technicznej więc tutaj można to pogodzić. Tak więc uważam że z punktu biznesowego połączenie znowu trzech marek u jednego dealera byłoby nierozsądne i zarząd AGCO nie pozwoli sobie na taki manewr. Ale jak to się mówi pożyjemy zobaczymy.

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 październik 2009 - 13:32

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Agro Serwis Zambrów będzie miał claasa od nowego roku. Prezes agro-serwisu zawiązał spółkę z dawnym dyrektorem agromy Białystok spółka nazywa się Partner agro i ta spółka przejmie Valtrę i dotychczasowe marki sprzedawane w Agroserwisie ( nie wszystkie)tak aby oferta się nie dublowała. kiedyś bardzo mnie namawiano na Valtrę ( podobno najlepsze ciągniki według przedstawiciela a cała reszta to g....o.) nie dalej jak tydzień temu podczas okresowej wizyty u mnie przedstawiciel owy nie mógł nachwalić claasa ah oh itd......... Męska dziwka.

#36 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 11 październik 2009 - 13:42

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Poprostu każdy Cygan swoje dzieci chwali. Te słowa najbardziej pasują do działań przedstawicieli handlowych.

#37 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 11 październik 2009 - 14:08

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? W reklamie w ostatnim RPT jest oferta współpracy dla nowych dilerów Valtry, więc Korbanek na bank nie przejmie tej marki na wyłączność, możę jako uzupełnienie oferty :)

#38 Share patryk141

patryk141

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 12 październik 2009 - 17:28

Agro Serwis Zambrów będzie miał claasa od nowego roku. Prezes agro-serwisu zawiązał spółkę z dawnym dyrektorem agromy Białystok spółka nazywa się Partner agro i ta spółka przejmie Valtrę i dotychczasowe marki sprzedawane w Agroserwisie ( nie wszystkie)tak aby oferta się nie dublowała. kiedyś bardzo mnie namawiano na Valtrę ( podobno najlepsze ciągniki według przedstawiciela a cała reszta to g....o.) nie dalej jak tydzień temu podczas okresowej wizyty u mnie przedstawiciel owy nie mógł nachwalić claasa ah oh itd......... Męska dziwka.

Hmm to teraz bedzie miał bogatszą oferte i bardzo dobrze;)

#39 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 13 październik 2009 - 11:45

W reklamie w ostatnim RPT jest oferta współpracy dla nowych dilerów Valtry, więc Korbanek na bank nie przejmie tej marki na wyłączność, możę jako uzupełnienie oferty Dodany obrazek

i to jest najprawdopodobniejszy scenariusz. Chciałbym żeby tak się stało, wtedy maruderzy przekonaliby się czy Korbanek żeczywiście zdziera.

Troszkę będę bronił tej firmy, bo widzę co się dzieje:
- Unię Group i inne wiodace polskie marki sprzedaje wielu, mimo to Korbanki szczycą się że np: Pilmetu, rozrzutnika Tytan, wozu Meprozet, czy przyczepy Metaltech nie kupisz taniej niż u nich.
Wszystko to za sprawą dużych zamówień, bo tylko w tym przypadku można przebić konkurencje (Unia - ok 300 szt sprzedanych do tej pory, Metaltech - 160 szt.)
Nie musicie wierzyć na słowo, weźcie ofertę (np. Metaltech DB) od innego dealera i przejdźcie sie do DHK, zawstydzą ja niczym Turbo Dymo Man :). Sorens nie mogłem się powstrzymać :)

Jeśli zamówią większą ilość ciągników Valtry, znowu popsują humory innych dealerów.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 15 październik 2009 - 11:44

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? matuch, może wiesz kto będzie dilerem claasa w kuj-pom i zach-pom? :)