Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Korbanek będzie miał Valtrę?

42 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 06:09

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Czy słyszeliście że Korbanek będzie sprzedawał Valtre? Wie ktoś coś na ten temat? Podobno mają być bardzo dobre ceny na te ciągniki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Dzisiaj, 00:12
  •  

#2 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 06:53

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Gdzie o tym słyszałeś?

#3 Share kapec24

kapec24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 07:37

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Nie wiem na sto procent ale valtra też należy chyba do AGCO więc może...

#4 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 19 wrzesień 2009 - 07:58

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? no Valtra od zeszłego roku należy do grupy AGCO ale nie wiem czy AGCO było by zainteresowane tym zeby mieć w okolicy dwóch dealerów oferujących te same maszyny - w Paczkowie koło Poznania jest już przecież TECH-KOM który sprzedaje Valtre i Chalangera
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#5 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 10:55

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Też w to wątpię. Bo Paczkowo jest oddziałem fabrycznym. Czyli coś takiego jak chce wprowadzić claas. Więc po co likwidować oddział fabryczny i dać zarobić osobie prywatnej...

#6 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 16:03

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Będzie sprzedawał valtrę :)

#7 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 16:19

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Będę wiedział w poniedziałek. Bo przyjadą do mnie na przegląd....

#8 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 17:05

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Będzie sprzedawał bo już się pytałem przedstawiciela :) Najprawpodobniej w listopadzie

#9 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 17:26

no Valtra od zeszłego roku należy do grupy AGCO ale nie wiem czy AGCO było by zainteresowane tym zeby mieć w okolicy dwóch dealerów oferujących te same maszyny - w Paczkowie koło Poznania jest już przecież TECH-KOM który sprzedaje Valtre i Chalangera

Tak dla wyjaśnienia w Paczkowie znajduje się AGCO który sprzedaje Valtre i Challengera a Tech-Kom przeniósł się obecnie do Żabikowa k. Środy Wlkp i oni zawsze mieli Case'a :)

#10 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 wrzesień 2009 - 18:44

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Korbanek sprzedając ciągniki MF serii 44 to tak jakby sprzedawał Valtrę serii A przecież to te same ciągniki należące do ACCO.
Ciągniki marki Claas sprzedaje "Dom Handlowy HiP Korbanków" natomiast ciągniki należące do grupy ACCO sprzedaje firma "Korbanek"
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share thefarmer

thefarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 09:52

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? to ja wam teraz cos powiem:chyba 2 lata temu korbanek był u mnie na pokazie tzn robił pokaz orki,podczas rozmowy z przedstawicielami poruszylismy temat valtry to panowie od korbanka tłumaczyli mi jaka valtra to jest szajs i wogle nie warto tego kupowac,a teraz sami bedą je sprzedawac <hahaha> moze nawet do nich zgłosze sie po nowa valtre :)

#12 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 20 wrzesień 2009 - 09:56

Tak dla wyjaśnienia w Paczkowie znajduje się AGCO który sprzedaje Valtre i Challengera a Tech-Kom przeniósł się obecnie do Żabikowa k. Środy Wlkp i oni zawsze mieli Case'a Dodany obrazek

no może coś pomieszałem ale dzieki za sprostowanie

Korbanek sprzedając ciągniki MF serii 44 to tak jakby sprzedawał Valtrę serii A przecież to te same ciągniki należące do ACCO.
Ciągniki marki Claas sprzedaje "Dom Handlowy HiP Korbanków" natomiast ciągniki należące do grupy ACCO sprzedaje firma "Korbanek"

dla osób orientujących się nieco w branży maszyn rolniczych to nie nowość ale dla przeciętnego rolnika Korbanek to Korbanek - taki polski "chłyt" marketingowy :)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#13 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 20 wrzesień 2009 - 19:16

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Z tego co mówił przedstawiciel podczas pokazu u kuzyna (tydzień temu) sprawa sprzedaży Claas-a nie jest jeszcze do końca przesądzona, trwają negocjacje dotyczące głównie wyłączności Korbanka na Claas-a. A co do Valtry to bardzo prawdopodobne że mogą ją sprzedawać w razie fiaska negocjacji z Claas-em.
Edit
Widzieliście że Korbanek w ofercie ma już kombajny i presy Fendt-a i MF-a Link

Edytowany przez Piochu, 20 wrzesień 2009 - 21:09.

http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2009 - 21:49

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Prasy i kombajny MF, jak i Fendt pojawiły się na stronie Korbanka jakiś czas temu. :) @Piochu nie wiem czy wiesz, ale jest już oficjalna polska strona firmy Claas Polska. :)

#15 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 08:30

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Każdy próbuje zabłysnąć nowinką :)
Na moje to raczej przesądzone. Jest oczywiście coś takiego jak AGCO Polska, ale co oni sprzedają? Valtrę i Challengera, ale w jakich ilościach? Teraz kiedy Korbanki będą sprzedawać większość maszyn AGCO i mają ku temu świetne zaplecze w postaci setek przedstawicieli (nie wiem ilu dokładnie, ale coś ponad 100 :) ) i około 20stu filii. Punkty, serwis i znajomość rynku i klientów, myślę że AGCO odda im Valtrę bez zastanowienia.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#16 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 10:51

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? @Bobek_Farmer jak możesz to wrzuć link tej strony Claas Polska. bo ja szukałem i znaleść nie mogłem.

#17 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 12:25

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? CLAAS w Polsce | Strona startowa
Proszę bardzo :)

#18 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 11:32

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Będąc w piątek na bednarach w rozmowie z przedstawicielem Korbanków od którego brałem oferty na sprzęt na modernizacje to włąśnie potwierdził tą informacje że to oni mają sie stać oficjalnym dillerem

#19 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2009 - 07:42

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Agro serwis Zambrów będzie miał classa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 01 październik 2009 - 11:30

Czy Korbanek będzie miał Valtrę? Agrarada w Brzezimierzu koło Strzelina i Oławy ma mieć Valtre od nowego roku, niedaleko w Grodkowie koło Opola też mają Valtre, więc nawet jak korbanek będzie mieć valtre to nie będzie mieć wyłączności. Gdzieś koło Strzelina też ma być diler i serwis Claasa.