Zaloguj się, aby obserwować  
Rogeryk

Czy Korbanek będzie miał Valtrę?

Polecane posty

Rogeryk    0

Dokładnie... Ciekawe dlaczego??? To normalne że cena Fendta czy MFa nigdy nie bedzie niższa niz np. Case czy Zetor. To tak jakby audi było tańsze od Fiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

znow gra w kolorki?? ceny MFa w tamtym roku byly znacznie nizsze niz case (odpowiadajacych sobie modeli), wiec to zalezy. jak case sie odpowiednio doposazy to wyjdzie prawie tyle samo co fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

ale czy uważasz że za Casea dać tyle co za fendta to grzech wszak moim zdaniem na cene Fendta ma jakiś wpływ bądz co bądz mała produkcja taksamo Valtra a jast droższa od MF 44XX czy Valtra S od MF 8XXX a to technicznie bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Swoje spostrzeżenia wyciągnąłem po wypowiedzi znajomego-sadownika, który zakupił dwa Fend-y 206V do sadu, jeden od Korbanka, drugi z Polsadu, który ma filię u siebie francuskiej firmy zajmującej się jedynie sprzętem sadowniczym, zapomniałem jakiej ale zapytam się go przy najbliższej okazji i opisze i różnica na przeglądzie okresowym wyniosła 350 zł na niekorzyść Korbanka, jak jest z innym sprzętem nie wiem.

Pozdrawiam


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

To że Valtra A92 jest droższa od MF 4455 to sam się przekonałem (obu dilerów mam bardzo blisko)cena na korzyść MF i jego zakupiłem(ciągniki z takim samym wyposażeniem)


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Może byc różnica w dojeździe a za to też się płaci. Może być różnica w oleju, są droższe i tańsze. Do tego może byc różnica w silnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Jak by Korbanek nie miał obrotu i by nie sprzedawał wystarczających ilości sprzętu to ceny też by inne były.Wszyscy tak narzekają ze Korbanek taki i owaki a poźniej lecą kupować u Niego sprzęt wiec chyba nie jest taki zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Może byc różnica w dojeździe a za to też się płaci. Może być różnica w oleju, są droższe i tańsze. Do tego może byc różnica w silnikach.

 

 

@rogeryk a co maja rozwiązania konstrukcyjne danego ciągnika do polityki cenowej prowadzonej przez poszczególnego sprzedawce?


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Koledzy a moim zdaniem Korbanek nie będzie miał VALTRY. Po pierwsze jest sieć sprzedaży i jest AGCO Polska w Paczkowie więc jest to poukładane. Po drugie kadra zarządzająca nie jest głupia i po tym jak Korbanek miał trzy marki wiemy teraz co z tego wyszło dealer musi skupić się na sprzedaży jednej marki i wtedy jest sukces. W przypadku FENDT i MF to są marki z innej półki cenowej i technicznej więc tutaj można to pogodzić. Tak więc uważam że z punktu biznesowego połączenie znowu trzech marek u jednego dealera byłoby nierozsądne i zarząd AGCO nie pozwoli sobie na taki manewr. Ale jak to się mówi pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Agro Serwis Zambrów będzie miał claasa od nowego roku. Prezes agro-serwisu zawiązał spółkę z dawnym dyrektorem agromy Białystok spółka nazywa się Partner agro i ta spółka przejmie Valtrę i dotychczasowe marki sprzedawane w Agroserwisie ( nie wszystkie)tak aby oferta się nie dublowała. kiedyś bardzo mnie namawiano na Valtrę ( podobno najlepsze ciągniki według przedstawiciela a cała reszta to g....o.) nie dalej jak tydzień temu podczas okresowej wizyty u mnie przedstawiciel owy nie mógł nachwalić claasa ah oh itd......... Męska dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

W reklamie w ostatnim RPT jest oferta współpracy dla nowych dilerów Valtry, więc Korbanek na bank nie przejmie tej marki na wyłączność, możę jako uzupełnienie oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk141    0

Agro Serwis Zambrów będzie miał claasa od nowego roku. Prezes agro-serwisu zawiązał spółkę z dawnym dyrektorem agromy Białystok spółka nazywa się Partner agro i ta spółka przejmie Valtrę i dotychczasowe marki sprzedawane w Agroserwisie ( nie wszystkie)tak aby oferta się nie dublowała. kiedyś bardzo mnie namawiano na Valtrę ( podobno najlepsze ciągniki według przedstawiciela a cała reszta to g....o.) nie dalej jak tydzień temu podczas okresowej wizyty u mnie przedstawiciel owy nie mógł nachwalić claasa ah oh itd......... Męska dziwka.

 

Hmm to teraz bedzie miał bogatszą oferte i bardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

W reklamie w ostatnim RPT jest oferta współpracy dla nowych dilerów Valtry, więc Korbanek na bank nie przejmie tej marki na wyłączność, możę jako uzupełnienie oferty smile.gif

 

i to jest najprawdopodobniejszy scenariusz. Chciałbym żeby tak się stało, wtedy maruderzy przekonaliby się czy Korbanek żeczywiście zdziera.

 

Troszkę będę bronił tej firmy, bo widzę co się dzieje:

- Unię Group i inne wiodace polskie marki sprzedaje wielu, mimo to Korbanki szczycą się że np: Pilmetu, rozrzutnika Tytan, wozu Meprozet, czy przyczepy Metaltech nie kupisz taniej niż u nich.

Wszystko to za sprawą dużych zamówień, bo tylko w tym przypadku można przebić konkurencje (Unia - ok 300 szt sprzedanych do tej pory, Metaltech - 160 szt.)

Nie musicie wierzyć na słowo, weźcie ofertę (np. Metaltech DB) od innego dealera i przejdźcie sie do DHK, zawstydzą ja niczym Turbo Dymo Man :). Sorens nie mogłem się powstrzymać :)

 

Jeśli zamówią większą ilość ciągników Valtry, znowu popsują humory innych dealerów.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :)

Nie potrafię niestety powiedzieć, chłopaki z tamtych terenów pewnie mają jakieś przecieki, to niech się oni wypowiedzą.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek0987
      Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu? 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj