Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 255

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share asior14

asior14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 17 wrzesień 2009 - 17:32

MF 255 Czy wie ktoś jak zdemontować spręzarke tak aby alternator ładował bo już 4 razy wymieniałem pierścienie i znów mnie to czeka a przy mfie nie jest ona mi potrzebna bo do przyczem mam zetora..... z góry dzięki za pomoc.. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 255 Dzisiaj, 15:38
  •  

#2 Share mizgus

mizgus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 17 wrzesień 2009 - 21:18

MF 255 Najlepiej jakbyś zrobił tak jak mają ursusy 3512 ze alternator jest osobno zamocowany z lewej strony i tu kupić oryginalny uchwyt a alternator nada się od poloneza z dwoma uszami potrzebne jest też podwójne koło pasowe na pompę wodną i trzeba wyciąć troszkę maski bym zapomniał wlew oleju jest też inny (podgięty)koszt tej przeróbki nie powinien przekroczyć 200 PLN poszukaj zdjęć a allegro to podejrzysz sobie jak to mniej więcej wygląda.

Tu widać dość dobrze ja to wygląda: http://www.agrofoto....mage106398.html

#3 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 14:58

MF 255 Alternator mozna spokojnie przelozyc ten ktory masz na lewa strone, ale skoro sprezarke calkowicie wyrzucisz to proponowalbym wlasnie w miejscu sprezarki zamontowac alternatorhttp :)

#4 Share grzegorz508

grzegorz508

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 21:32

MF 255 Watpie, czy tak łatwo da sie przełożyć alternator na drugą stronę, dlatego, że jesli sie nie myle ursus 3512 ma podwójne koło pasowe na pompie wody i to właśnie od niej idzie napęd na alternator, jeśli źle pisze to niech ktoś mnie poprawi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mizgus

mizgus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 17:25

MF 255 grzegorz508 dobrze piszesz tylko nieuważnie czytasz posty napisałem o tym post wyżej.

#6 Share grzegorz508

grzegorz508

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 19:10

MF 255 To przepraszam, czasami tak bywa. Wybaczcie. :)

#7 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 23:18

MF 255

Czy wie ktoś jak zdemontować spręzarke tak aby alternator ładował bo już 4 razy wymieniałem pierścienie i znów mnie to czeka a przy mfie nie jest ona mi potrzebna bo do przyczem mam zetora..... z góry dzięki za pomoc.. :)

Wywal ze sprężarki tłok i korbowód. Niech zostanie tylko wał który będzie przekazywał napęd z koła pasowego na alternator.

PS jak zobaczyłem nika to myślałem ze ty to dziewczyna - Asia

No chyba ze płeć na af masz źle ustawiono...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share rumcajs9

rumcajs9

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 październik 2009 - 22:35

MF 255 Jeżeli wywali tłok i korbowód to możliwe że będzie się świeciła lampka od zaniku ciśnienia oleju smarowanie sprężarki jest ciśnieniowe najlepiej jest zregenerować sprężarkę koszt to około 300 zł po naprawie można wykręcić ten zawór z tyłu ciągnika co podłączasz przyczepy wtedy sprężarka ma lżej i się tak nie zużywa