Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuje pomocy!

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mlodybauer

mlodybauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 wrzesień 2009 - 08:20

Potrzebuje pomocy! Witam czy ktos by mi pomógł jak podłaczyc ladowacz czolowy metalfachu do farmtracka 675dt?? bo mam podłaczony do eurozłaczy ale to jest bardzo niewygodne i uciazliwe gdyz muszę czesto odpinac go np jak podłaczam prase! czy da sie podłaczyc gdzies odrazu do pompy?? prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Potrzebuje pomocy! Dzisiaj, 23:43
  •  

#2 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 15 wrzesień 2009 - 19:42

Potrzebuje pomocy! Pewnie nie ja w Ursusie (raczej to cos podbnego) tez mam podłaczone pod wyjscia hydrauliczne i tez jak cos podczepiam z hydraulika to muszę te przewody odkręcać, przydaly by się 2 pary wyjść hydraulicznych :)
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#3 Share mlodybauer

mlodybauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 wrzesień 2009 - 20:33

Potrzebuje pomocy! wlaśnie ja mam dwie pary ale wraz musze odłaczać bo prasa dziala mi na obu gniazdach takze nie mam wyjscia musiam bym miec 6 wyjsc! :)

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 15 wrzesień 2009 - 20:36

Potrzebuje pomocy! Wszysto się da. Wystarczy znaleźć przewód zasialnia olejem hydraulicznym (za filtrem) tak aby można go było wyrzucić i wstawiś przewody od rozdzielacza TUR-a. Poprostu jeden przewód (zasilanie) rozdzielacza podpinasz w miejsce odłączonego przewodu ciągnika a drugi (powrót) tak aby stworzyć obieg tz. aby olej z przechodzący przez filtr szedł prosto do rozdzielacza TUR-a, a z niego na resztę podzespołów ciągnika.
Mówiąc prosto PO POLSKU w***erdol jakiś odcinek rurki od hydrauliki w ciągniku i podepnij w to miejsce przewody od rozdzielacza

#5 Share mlodybauer

mlodybauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 wrzesień 2009 - 21:01

Potrzebuje pomocy! wielkie Ci dzieki! aa czy dobre by to bylo jak bym sie podłączył z turem przed rozdzielaczem hydrauliki ???? mowie o rozdzielaczu z ktorego wychodza koncowki do ktorej jest teraz tur podłaczony! czy to bedzie dobre rozwiazanie dac trójnik?? ktory bedzie zasilal jednoczesnie tura jak i rozdzielacz z koncowkami!??

#6 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 15 wrzesień 2009 - 21:08

Potrzebuje pomocy! Tym sposobem nie da rady- musiał byś zastosować takie zawory a one kosztuja tyle co nowy rozdzielacz. Poprostu gdy nie bedzie podłączona np. prasa to tur będzie działał ale jak juz podłączysz prase to wtedy ona nie bedzie działać bo olej znajdzie sobie lekki obieg tz. przez rozdzielacz od TUR-a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 16 wrzesień 2009 - 20:08

Potrzebuje pomocy! przeniesione

KS Falubaz

#8 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 31 październik 2009 - 14:55

Potrzebuje pomocy! witam
mam problem z podłączeniem tura u siebie w zetorze 7340
mianowicie zrobiłem taki manewr jak i tu był opisywany czyli podłączyłem rozdzielacz tura na przewodzie powrotnym z filtra oleju
z tym że coś jest nie tak bo nie chce podnosić, oczywiście odpowietrzyłem wszystko itd, ale zauważyłem przy tym że olej jakoś tak moim zdaniem słabo leci
dodam że z szybko złączy z tyłu leci bardzo mocno i jest ciśnienie a tu nie ma
to jest możliwe że filtr ma ciśnienie zredukowane? (ja myślałem że w całym układzie jest równe ciśnienie- jestem w błędzie?)
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#9 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 31 październik 2009 - 17:43

Potrzebuje pomocy! ja bym zainwestował na zwór kulowy trójdrożny. po prostu zakładasz zamiast szybko złącza taki zawór pod jedno z jego wyjść podpinasz szybkozłącze a pod drugie podpinam tura i regulujesz sobie dźwigniom gdzie ma iść ciśnienie. założyć taki zawór na jedno wyjście a powrót z roździelacza od tura dać bezpośrednio do skrzyni biegó.

#10 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 31 październik 2009 - 17:59

Potrzebuje pomocy! dzięki
chyba będę musiał tak zrobić jednak bo wygląda na to że zetor ma zredukowane ciśnienie na obiegu z filtrem
a chciałem być cwany

a jak dokładnie wygląda taki zawór?
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#11 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 31 październik 2009 - 21:45

Potrzebuje pomocy! Zawór kulowy 3-drożny M18x1,5 - [Pister] - e-Sklep Grene chodziło mi o taki zawór.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 31 październik 2009 - 22:38

Potrzebuje pomocy! aaa dobra sorki że pytałem :D już wszystko rozumiem dokładnie
dzięki
- Oh damn!