Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariuszzo

mariuszzo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 wrzesień 2009 - 20:36

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA max prędkość 611 30 km/h 6 bieg nie wchodzi słyszałem że jest zablokowany. jak go odblokować?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Dzisiaj, 21:29
  •  

#2 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 16 wrzesień 2009 - 20:16

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Trzeba usunac trzpien blokujacy ....jest to opisane w materiale do napraw.:)
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#3 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 17 wrzesień 2009 - 20:43

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA @Kosti68
A w 310 LSA z 88 roku da się odblokować tą "6" i czy dużo jest przy tym roboty i rozbierania?

#4 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 18 wrzesień 2009 - 13:29

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Nie jest to takie pracochlonne jak sie by wydawalo, mozna to zrobic bez rozbierania kabiny no powiedzmy w niecala godzine. Dla poczatkujacych moze 1-2 godzinki.to zalezy ile masz blokad, do 25km/h czy do 30km/h. Jesli bedziesz mial te 2 blokdy zdjete mozesz jechac 40 km/h. Jest wszystko dokladnie opisane w materialach.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#5 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 04 październik 2009 - 13:28

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Witam z tego co piszesz wynika z w moim 611ls jest jeszcze jedna blokada bo 6 mam i normalnie wchodzi.a gdzie mogl bym otrzymac materialy o ktorych wspominales z gory dzieki za info

#6 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 05 październik 2009 - 08:21

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA @ TymonMasa

Wyslalem ci wiadomosc na priv. jesli bylybys zainteresowany materialami to napisz do mnie.

kosti1968@o2.pl

#7 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 05 maj 2010 - 20:29

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Koledzy ja mam Fendta 612 sl z 79r. kupiłem go od francuza i on coś mitłumaczył że można właśnie coś odblokować gdzieś przy leawku biegów i będzie jechał 40 km/h. Mógłby ktoś przybliżyć jak się za to zabrać?

#8 Share jan930

jan930

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 13:44

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA witam widzę że kolega posiada sporą wiedzę mam prośbę czy mógłbyś pomóc coś w kwesti wspomagania mam 612ls z 1980r niedawno go zakupiłem jako następny ciągnik z turem miałem coś takiego że ubywalo oleju dostawał się do silnika trochę sam robię wymieniłem filtr, uszczelniacz na pompie usterka ustała w warsztacie uszczelniłem siłowniki wspomagające dzieje się jeszcze coś takiego przy max skręcie są silne odbicia kierownicą w przeciwnym kierunku raz lub dwa razy i ustaje wcześniej tez coś takiego się działo wspomaganie chodzi w miarę lekko,jeszcze jaki olej powinno się stosować ja zalałem silnikowym.prosiłbym o jakies podpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Wafel

Wafel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 09 luty 2012 - 21:51

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA witam. w mojej 309 mam 6 bieg odblokowany a teraz zakupiłem 308 i niestety na gałce nie mam cyfr jakie biegi tam są .... a teoretycznie 6 nie ma (nie idzie właczyc). Jak sprawdzić czy jest i jak ją odblokowac ??dzięki za pomoc.

#10 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 13 luty 2012 - 21:38

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Koledzy jak się dostać do tego trzpienia co blokuje bieg w 611 ?? co trzeba rozebrac rozkrecic ??? Tam gdzie sa te wajchy od biegów trzeba dużo rozkrecać czy gdzie indziej ??? bo planuje sobie odblokowac z 30 do 40 prosił bym o jaka wskazówke

#11 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 13 luty 2012 - 23:59

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA "Wajchy" zostawiasz jak są. Modyfikację przeprowadzasz w samej skrzyni biegów.

#12 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 14 luty 2012 - 12:05

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA czyli bez zdejmowania kabin nie da rady ??? to bedzie duzo roboty z tym ???!! Robiłeś już to grzesiu a ktoś pisał ze w 2 godziny sie to zrobi samemu jak to jest ??

#13 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 14 luty 2012 - 20:59

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Nie, nie trzeba zdejmować kabiny, ale istnieje potrzeba demontażu paru części w kabinie.

#14 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 14 luty 2012 - 21:04

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA kosti68 gdybym sam sie za to zabrał zrobił bym to ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 14 luty 2012 - 23:48

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA Ciągniki tej generacji mają podłogę w kabinie szybkiego demontażu. Zdejmij gumową wykładzinę to zobaczysz. Operację da się przeprowadzić przez otwór w podłodze. Kabina zostaje na swoim miejscu.